Нормално ли е
Нормално ли е момиче на 17 с момче на 28? Момиче съм. Очаквам вашите отговори.

Коментари

1.   Ако се обичате - разбира се. Само че, ще имате много различни проблеми - ти вероятно ще искаш да учиш, той ще работи. Ще се срещнеш с много нови хора след като завършиш, а той предполагам след няколко години ще търси нещо по-сериозно. Фактът, че нещо те е провокирало да питаш тук, значи, че нещо усещаш... Или те интересува прекалено много какво си мислят другите за теб, което значи че отношението ти не е кного искрено, или нещо в него те е светнало, че може би не е искрен.

3.   Защо да не е нормално?

4.   До номер 1 Благодаря за отговора ви. Да прави сте отново. Еми аз отдавна се познавам с него.Той ме кани на разходка, на среща с колата. Затова малко ме е страх. Пък и говори малко такива съблазнителни и мили думи. Е хубаво е. На проблема е, че е голям не е точно това, начина ти на мислене и делата.

5.   Според мен е много голяма разлика, а ти нямаш 18, но щом се искате.

6.   Какъв е проблемът? Напълно нормална разлика в годините. Мъжете се развиват по-късно, жените по-рано, така че имате златен баланс.

7.   Не е нормално. Тия лафове "ако се обичате" са излишни, то се подразбира щом сте заедно. Това обаче не намалява разликата помежду ви.

8.   Щом и двамата го искате, значи е нормално... Сега ще наскачат моралистите, че само комплексари ходели с толкова малки момичета и т.н., ама всеки си иска младичко дори и да не си признава, така че няма какво да се направи. За теб ще е полезен опит със сигурност. Лош или добър - никой не знае.

9.   Наясно си, че щом те кани на разходки с кола, на срещи на места, където няма хора, няма да иска само хващане за ръка и целувка. На 28 той е мъж, който е имал жени и преди теб. Преди да те свали всеки мъж говори мили и съблазнителни неща, така че не се връзвай много на приказки. Помисли и оцени ситуацията не само с чувства, а и с разум.

10.   За нашите географски ширини е нормално дърти магарета на близо 30 да ходят с ученички. Едните се изживяват като страшно зрели, другите просто бягат от отговорност. Освен секс друго не може да има.
Ако моята дъщеря ще размотава с мъж, който преспокойно може да и е баща, ще знам, че съм провал като родител.

11.   За мен не е нормално. В различни етапи от животите сте си. За твоята възраст той вече е възрастен мъж.

12.   Нормално е, няма значение на колко сте - важно е животите ви, целите ви и приоритетите ви да са на една линия. Той вече като мъж на 28 трябва да е на етап, в който би искал вече нещо по сериозно ( поне така си мисля, всеки е различен ) а ти тепърва захождаш в тия неща. Не е тайна, че доста голяма част от момичетата на твоята възраст трудно остават във връзка с някого повече от година, просто е такъв етапа. Задай си въпроса дали може да си дадете това от което и двамата имате нужда. Пък и замисли се, пича е на 28. Кво търси с 17 годишна. Сега и аз си падам по по-младо изглеждащи но си задай въпроса дали не иска да те мине 1,2,3 пъти ей тей за бройката. Има го и тоя риск. Бъди внимателна, прецени плюсовете и минусите и така.

13.   Ходи да те изплющи в гъза няколко пъти и да ти бие шута. И да ти дойде акълът.
Дееба и простите курви дето сте!
Писна ми, честно!
Ма хвани се направо с някой на 40 бе!
Ти какво си мислиш, че тоя ще иска от теб освен секс? Мислиш, че си много умна и зряла за годините си? Сигурно ти го е казвал, нали? :) То така се ебат млади пичета. Лъжеш ги с простотии и те си вярват. ХА.
Ти нямаш НИКАКЪВ житейски опит! НИИИКАААААКЪЪЪЪЪВ! НУУУУЛААА! Какво си мислиш, че тоя може да си каже с теб, освен да ти говори сладки приказки и да ти го набие в пичето?!

15.   №12, що за сериозен 28 годишен, търси сериозна връзка с непълнолетна.
Няма риск, а направо е сигурно че въпросния иска от авторката единствено за секс, нищо повече. Но някои започнаха да приемат за 'нормално', дърти типове да минават ученички и да се хвалят с това.

Авторке, вече са ти го казали - разходките с колата не са за да си лафите, а за да те притисне за секс. Имаш причини да се притесняваш.

М35

16.   От авторката Благодаря ви за отговорите. Знам, че е така осъзнавам го, но само веднъж едва ли ще ми е някякъв проблем. Но проблема е, че ще иска да станем гаджета, а знаете какво е положението. Аз хем не искам да сме, хем неискам да го изгубя. Но.ме е страх някак се да не ми се разсърди и така. Незнам какво да му кажа.

17.   От авторката Пак да спомена, че забравих да го кажа. Ной май е ходил с братовчедка си май нещо като гаджета. Тогава ми стана странно защо така. То и на нея ли й го е вкарвал тогава. Тя едва ли би. била с него ако е вършил такива неща. Не мога да ти разбера въобще. Пък и братовчеда му женен като ме види ме зяпа постоянно. Пък и ако е толкова рискуващо другите момичета как така са де осмелили да излязат. Той първоначално ме канеше на кафе. Нормално. Но и ми предложи и с колата какво толкова има. Даже до една забележителност по далече от нашия град. Тоест. в друг град, които е близо до нашия. Затова съм несигурна пък и ме е срам да изляза, не че не искам.

18.   Авторке, не беше ли писала преди пак за един гонещ 30-така как те зяпал, че и братовчед му те зяпал?
Толкова ли не си виждала кола или возила?
Малките сте страшни образи.

19.   Авторке как така на цяло семейство извратени си попаднала не знам. Обирай си крушите докато е време, стига с тия глупости 'не искам да изгубя този сбърканяк'. Реално има само какво да печелиш, пък всичкото му добро поведение е преструвка с цел да те вкара в леглото. Но ти си знаеш ако не ти е проблем после да те разправят наляво надясно.