Тиндър и други приложения за запознанства
Здравейте на всички. Имам точен въпрос към вас и той е, тези, които ползвате Тиндър или други мрежи за запознанства приблизително колко харесвания и съвпадения имате, въпросът ми е към жените, понеже и аз съм жена. Не е с цел избиване на комплекси и т.н, просто при мен харесванията и съвпаденията като че ли не са достатъчно, за да си намеря приятел. Благодаря на всички!

Коментари

1.   Ами аз съм жена, която си пада по жени и ми пише 99 харесвания (като на 20-30 жени примерно ми показва и един мъж или двойка, та и от тях съм имала харесвания). Но не ги виждам кои са, защото не ми се дават толкова пари за gold. Иначе съвпаденията ми са 32 докато го ползвах. Вече профилът ми е скрит.

2.   Кво ще рече не са достатъчни? Като качество или като количество? Май питаш за количество. И колко пича ти трябват, че да си харесваш един?

Моите наблюдения са, че общо взето всяко женско, независимо как изглежда, стига да не е ТОТАЛНО потресаваща и мязаща на орк, общо взето, който и мъж да лайкне, ще бъде мач (почти 100% гаранция).
Имам жени познати, дето са и с наднормени килограми, и не първи красавици и постоянно висят на 99 лайка.

3.   Като мъж ще ти кажа следното: мъжът в наши дни слага харесване на почти всяка жена. Чувала ли си за риболова? Рибарят не държи да хване определена риба, а да хване риба. Така и мъжете в тези сайтове - понеже жените са станали придирчиви и режат яко, а нашият рядко има време да чака една конкретна и не му отърва да чака, за да го отрежат после /времето си лети, не ставаш по-млад/, се слагат лайкове на всяка по-симпатична и после която върже, тази ще е!

Колкото до намирането на приятел: като видиш съвпадение или харесване, правиш ли нещо по въпроса? Така де, господин Х те е лайкнал и е взаимно. Ти чакаш него да се появи или се появяваш на хоризонта? Рибарят няма да обикаля с моторна лодка и да вика "шаранче Х, искаш ли червейче" - той седи на брега и си чака. Така че ако искаш да си неговото шаранче, върви при въдицата и я захапи!

Ако не те харесва аналогията, тя е удачна макар и гадна! Мъжете масово си пробват късмета, защото това си е оптимизация на шансовете /дори най-тъпите го усещат подсъзнателно/. Жените също, впрочем. Разликата е само, че жените се опитват да го играят топ рибари, понеже имат повече шаранчета около въдицата и даже са почнали да ги пресяват с въпроси в стил "Какъв цвят са ти люспите", "Имаш ли хладилник там, където спиш под водата" и "Перките ти по-големи ли са от х см".

Ако никой не те поглежда, имаш два варианта: или трябва да се погрижиш за снимката си /няма да ти казвам какви нелепи снимки съм виждал - сякаш човекът не е мислил как да се покаже в добра светлина - това не ти е снимка за лична карта от МВР, които винаги излизат отвратително - вложете някакво старание, но не се престаравайте като някои кифли/, или трябва да поемеш инициативата. Има го и другия момент - красавиците стоят и чакат някой да ги заговори, но колкото по-красива си, толкова по-малко кандидати има. Защо ли? Защото всеки си мисли, че "тая хубавица сигурно има поне 5-ма и то екстра класа, даже може да си ги върти от понеделник до петък, нямам шанс с нея". Така че покажи, че не си недостъпна и ще намериш мъже! Пък после ако някой от тях ти хареса, честито! Ако не, не мога да ти клонирам нови мъже! Караш с наличните и каквото стане! Това важи за всички ви - каквито и кастинги да правите, накрая ще трябва да изберете някой от тези! Не става само с чакане и молби да се пръкне някакъв невиждан екземпляр. Ако искате нещо сериозно, не е вариант и да се молите някой ваш тип да ви вземе за любовница. Това е толкова сериозно, колкото Бени Хил е драматичен актьор, известен с ТВ предаването, в което обсъжда мъките в обществото ни.