Проблеми с приятелите МУ.
Здравейте. Искам да споделя с вас нещо,което ме тормози от доста време насам,и както знаете,понякога е по добре да споделиш с непознат,за да ти даде възможно най обективното мнение и съвет. Та така, с приятеля ми сме заедно от вече три години и половина. Аз съм на 25,той на 28. Проблема е там,че не се познавам толкова добре с приятелите му. С тях сме хора с различни представи,различни интереси,и възприятие на света около нас. Излизам с тях заради него, от уважение,но истината е,че не се чувствам добре в компания с хора, които не чувствам близки. Много ме тормози този факт,понеже аз не съм човек,който може да се преструва,само и само да бъде част от нещо,което реално не е. Аз се приместих в неговия град,за да сме заедно,понеже живеем в различни градове,все още не познавам никой освен тях. Моля за съвет,какво правите ако сте били в подобна ситуация.

Коментари

1.   И кво не им е наред в крайна сметка? Че много общо си нахвърляла нещата.
Защо не се замислиш, че може би трябва да развиеш умението да общуваш с всякакви хора, на всякакви теми. Сигурен съм, че ВСЕ НЕЩО ОБЩО можеш да намериш с тези хора, стига да искаш. И след като не го правиш, това ме кара да мисля, че проблемът ти е друг.

2.   Да разбирам , че си се лепнала за него ,нямаш никакви интереси ,свои приятелки ,хобита , а си се завряла при кочовете и се чудиш защо не ти е добре ? Айде , сега си помисли , ако приятелят ти имаше само приятелките ти и трябваше да дреме при вас , колко щеше да му е интересно . Нямаш акъл себе си да забавляваш ,очакваш приятелят ти да е бавачка

3.   Неговите приятели са си негови. Ти трябва да си намериш твои - колеги, от курс, спорт или друго място. И аз обикновено нямам общи теми с коч компаниите на гаджетата ми. Но това не е причина за раздяла. Намери си своя среда и ще бъдеш по-щастлива.

4.   А те как се държат с теб? Това не си написала. Имат ли си приятелки? Смесена компания ли е?