Неуспех в любовта.
Момиче на 20 години съм..Проблема,с който се най-чeсто се сблъсквам е неуспех в любовта и сериозните взаимоотношения.Мога да се определя като доста комуникативна личност с доста интереси и хобита.Започнах да влагам всяко едно мое разочарование,неуспех,болка,сълзи в себе си.Първоначално смятах това за нещо глупаво но с времето започнаха да идват и резултатите.Започнах да работя сама върху травмите си и миналото ми.Промених изцяло начина си на мислене,започнах да отдавам времето си в това да постигна мечтаната за мен физическа форма и успях за по-малко от година от 108 килограма в момента съм 79.Килограмите ми бяха такива,защото преди години реших да разкрия сексуалната си ориентация пред родителите си,те взеха пък,че ми съсипаха живота с лечения,психолози и психиатри.Мислех,че момичето за мен ме е отрило но уви,9 месеца бях напълно искрена с нея до костите си,бях всеки ден до нея,винаги я изслушвах,уважавах мнението и позицията и,аз бях човека,който беше до нея в трудните за нея моменти.Правех всичко по силите си за да мога да виждам това момиче с усмивка на лице и причината за това да бъда аз самата въпреки растоянието което ни разделя.Но един ден разбрах,че в периода през който аз бях разбита благодарение на нея,тя набързо си е намерила ''заместителка на мен'' спали са,и тя говореше за тези неща без да и пука как аз се чувствам.Сега не спира да ми се обяснява колко съжалявала за това и как трябвало да ми оцени на време.Обичала ме и не искала да я оставям.Жалко,обмислях да се преместя в града и,купих и колие с кристали Swarovski,а тя си очевидно си пада по креватно джудо.Питам се не заслужавам ли поне веднъж да изпитам истинско щастие въпреки сексуалната си ориентация.

Коментари

1.   Къде у България не се раждат деца, къде взехте, че обърнахте резбата???

Хващай си мъж да те опраши и остави лигавщините настрана!

Трябва ти мъж на място да ти покаже правилния път!

2.   1, все едно на теб да ти кажа да си хванеш мъж. Как ти звучи? Точно толкова неестествено е и за авторката. Живей си в миналия век и не пречи на хората, които искат съвет.

Авторке, не се самоунижавай и си тръгни с достойнство от тази връзка. Това, че на бързо си е намерила заместителка, може да ти говори само едно. Ти щеше ли да го направиш? Не. Защото я обичаш. Това момиче не заслужава повече вниманието ти и дори и да ти е гадно, един ден ще се радваш, че си се отървала от нея.

Обгради се с нови хора, особено щом си комуникативна, можеш да се запишеш на нещо, например някакво спортно занимание, тъкмо ще си продължиш мисията с идеалната фигура. Ще намериш хора със сходни интереси и ще запълваш времето си с нещо полезно. Всички сме преминали през това, трябва да се справиш.

3.   2, обратни винаги е имало, но защо ли в последните 30 години станаха твърде много, запитвал/а ли си се?

Определено има една твърда маса от тях, които са си такива и нищо не е в състояние да ги промени. Сякаш ДНК-то им е такова. Но вече започнаха да заливат пазара... Въобще може ли да си дадем ясна сметка какъв процент хора са спали със същия пол? 15%? 20%?

След още 30 години ДЕМОНОкрация колко ще станат? 75%? А нормалните ще са се превърнали в малцинство, системно отхвърляно, потъпквано, сочено с пръст и обругавано с определението "ненормалните", и с викане "анатема"?

Бас ловя, че авторката сама не знае какво иска и е абсолютно заблудена за своята сексуална природа! Ако беше в нормална среда и беше държала някога чеп в ръката си, сега нямаше да има подобни дерзания...

Уви, една от жертвите на глобализма! А и ти, впрочем.

4.   Авторке, аз няма да ти давам акъл с мъж ли да си, с жена ли, само ще посоча статистиките, че при лесбийските двойки има най-малко секс (статистически! ), най-много домашно насилие и най-много проблеми. След това са хетеро двойките, и при гейовете са най-малко тези неща, като сексът е най-много. Какъв е изводът? Ами моята е, че колкото повече жени има намесени, толкова повече проблеми. Ти иначе си преценявай.

Виж, гейовете ги разбирам - получават плюсовете от това да са с мъж, без негативите от това да си с жена.
Ама при лесбийките... хем не получават плюсовете от това да са с мъж, хем трябва да се оправят с негативите на това да са с жена.

5.   3, ще ти отговоря кратко: Гейове и лесбийки винаги са били толкова и разликата в днешни дни е, че хората стават по-отворени и повече гейове могат да се разкрият. И не, никой не става гей, защото било модерно. Това не може да се промени.

4, Точно връзките между две жени са най-хармонични, най-здрави и с най-малко напрежение, да не говорим, че побоища и такива неща почти липсват в сравнение с хетеросексуалните двойки.

6.   Номер 3 можеш да запазиш злобясалото мнение за себе си Ако беше мода или тн. според теб кой би избрал да живее живот в страх и да бъде одумван? ;ддд не съм човек, който да парадира с това, мога да кажа дори, че до сега не съм имала сексуален контакт с никого и не се срамувам от този факт, лошото е, че заради тея парадиращите и дето постоянно го натякват си го изяждат и тези като мен :)