Въпроси за изневерите
Здравейте, Имам въпрос относно изневерите.
При най-малките съмнения за изневяра (дори само емоционална - чат например), бихте ли ровили повече, за да намерите нещо и бихте ли споделили на половинката, че имате такива съмнения, за да може това което е започнало като тревожни мисли да се спре В зародиш?

Коментари

1.   Да!

Но ако го хванеш втори път, че прави нещо, след като сте говорили по темата, се готви за раздяла или за отворена връзка.

2.   За да спре в зародиш??? Тоест да му дам знак да ме лъже по- добре. Не! Аз питам веднъж само и то само след като съм напълно сигурна. Излъже ли ме, получава същото (или поне си мисли че, е получил) и си тръгвам без обяснения. Няма начин аз да се унижавам и доказвам че, той ме лъже, няма такива варианти при мен.

3.   Започне ли да се рови нещата не са добре! Това говори за ревност-най-омразното и отвратително нещо, душевно болен човек и т. н. Имаше някъде тема, , Защо изневеряващите се събират с моногамни, , или нещо подобно. Скоро ще създам, , Защо ревнивци не се събират с ревнивци и да се задушат взаимно, ,

5.   Да! Аз така попаднах на повтарящ се номер в телефона му случайно, звъннах и се обади жена! После набрах номера пред него от неговия телефон и натиснах високоговорител, Двамата се правеха, че не се познават. Притиснах го и той си призна, че от два месеца САМО флиртува с колежка. Когато отиде на работа същия ден го накарах да даде телефона на тази колежка, за да говоря с нея. Тя ми каза, че той иска от нея анален секс, но не се е съгласила, а той ми каза, че тя е съгласна на всичко, за да бъде с него и всеки ден го пита: -Хайде, реши ли, кога, къде! Той се отказа от този флирт, защото видя колко ме нарани, но въпроса е дали да му повярвам.......

6.   В момента, който някой ми пипне телефона, компютъра и т.н. без мое разрешение, настъпва краят на отношенията ни. Не пипам нищо чуждо, но и аз си пазя личното пространство. Която иска, да ходи да ревнува и преследва някой друг...

7.   За мен повечето мъже (не всички), но повечето флиртуват с други жени и ако имат възможност за изневяра, няма да я изпуснат.

8.   До номер 5-Не му вярвай на този нещастник! Ако те обича поне малко истински няма да се занимава грам със колежката си и няма да иска странични флиртове!

9.   Сподели съмненията си и го изслушай. Ако ти дава оправдания или се ядоса и те нападне, за това че не му вярваш - може да започнеш да се притесняваш.
Ако не те лъже, и най-вече - не иска да се чувстваш лъгана - ще направи всичко възможно за да те успокои и да ти обясни всичко, дори да ти покаже въпросния чат.
Ако сте в нова връзка - такива неща са нормални и не са повод за "кавги".
Ако сте в дълга връзка, такова дълбоко съмнение/притеснение си е проблем и не го подценявай. Бъди откровена и сподели всеки детайл, който те притеснява. Отново, по реакцията ще можеш да прочетеш всичко, но внимавай да не вярваш на това, което искаш да чуеш.
Успех!