Една дълга любовна история..
Здравейте на всеки който го прочете!
Преди години започнах връзка с момче което изненадващого приех бързо и много мило и положително се развива нещатаРеших, че си заслужава и тая връзка ще има бъдеще. Но.. в последствие той реши, че в чужбина ще има реализация и ще може да реши проблемите ако е тук ще му отнемат години. Речено сторено, все пак нямам власт над желанията но затова само да го подкрепя и чакам. И така започнаха сблъскване с трудности и недоверие. И съответно комуникацията съвсем заглъхва. Започнаха да се появяват профили в които малко или много го припознавах. Отхвърлят ги въпреки настояването им , защото не желае ха да се покажат кои са.. Предизвиках го и така поне успях да го накарам да се свърже с мен. Исках да знам имаме ли бъдеще или е това само в моята глава. Единственото разбрах, че като се дайде ще се разберем. Отново тръгнаха профили но все пак дойде деня в който реши той да се появи. Надянах се да изясним всичко между нас и да продължим с развитието на връзката. Изпълних се с разочарование когато ми каза сега ли ще говорим или следващия път. Реших отново да изчакам неговото решение с надеждата това да се случи след ден два. Но отново останах в неведение защото очаквах отново среща за разговор. Но в замяна на това ме връхлетяха измислени профили които обсъждана моята връзка без да искам да говорим за нея. Колкото и да отричаха ми създаваха усещането, че са пратеници. Обеждаваха ме да търся за да се получи развитие. Послушах ги но ефект никакъв. Ш все още се питам дали това е протака във времето? И дали не осъзнава, че така донякъде не стигаме. А защо стигнахме изобщо дотук с неясно развитие и при това мълчи и не споделяме. Дали пък не е само мой интереса за бъдеще? Все пак успешната връзка се гради на взаимност.
Неясно развитие.

Коментари

1.   И дали не осъзнава, че така донякъде не стигаме, питаш? А ти осъзнаваш ли го? На практика няма нищо между вас, някакви писанета, неясни обещания за срещи, нищо точно и сигурно. Какво развитие очакваш, като този ти показва, че няма интерес към теб?

2.   къв е тоя палячо, кви профили аххаахах ебаси филмара, махай го

М28

3.   Историята може да е дълга, но в никакъв случай не ми прилича на любовна. Кое не ти е ясно? Развитие няма и няма и да има. Загубила си си времето. От теб зависи колко още години от живота ще пропилееш в безсмислени очаквания.

4.   Драга, ти описа индивид който трудно се вписва в класическата представа за мъж. Мъжа е длъжен :
Да може да търпи.
Да може да преодолява себе си.
Да умее да взима бързи решения.
Да умее да греши.
Да умее да бъде нежен.
Да умее да бъде груб.
Да умее да бъде различен.
Да умее да отговаря за думите си.
Мъжът трябва да умее да БЪДЕ.
Но всичко това касае само него за да се изгради личностно като мъж. За да бъде нужен и желан от една жена, трябва да бъде най-вече партньор! Имаш ли го?
Не ти давам отговори! Давам ти представи! Отговорите и решенията сама ще си ги вземеш!