Втръсна ми да ми разбиват сърцето
Писна ми просто.. след всяко момиче уж трябва да придобивам опит, а то точно обратното става, все повече и повече се затварям за любовта. Най-успешни връзки съм имал, когато съм имал най-малко опит. Видял ли си един път лошото от една жена и после все го очакваш в другите. Дори и да се опитваш да не го правиш то си е заложено там някъде в подсъзнанието ти. Не знам какво да правя вече, къде да я търся и на къде да тръгвам. Преди няколко седмици се разделих и с поредното момиче. Влагам големи усилия, но не става. Точно когато всичко изглежда много добре, точно тогава всичко се разпада. Не знам какво искат тези жени. Никоя нищо не ми казва. Все съм готин, все ми се възхищават, а накрая си тръгват от мен. Поне да ми кажат какво ми има, супер лицемерно е тва.. Ходих и на психолог, имам чувството, че вместо да ми помогне ме вкара в още 200 филма. Имам чувството, че тези психолози ме вкараха в още по-голяма заблуда. Наистина не знам как се получава на някои хора, така да имат връзка, а на други не.. аз просто не мога. Вече 10 години все на камък удрям. Съсипах си здравето заради жени

Коментари

1.   Ами намираш си хобита, които да запълват свободното ти време, за да не мислиш по тази тема. Иначе си прав, човек като е имал разочарования е нормално да е по-предпазлив. Намери си нещо да ти запълва времето и може след време да се появи някоя и да се вземете.

2.   Просто спри да търсиш и да се впускаш в мимолетни връзки. Тя сама ще дойде! На колко си?

3.   Е то какво? Който каквото и да направи, ти имаш чувството, че то е насочено срещу тебе! Помисли пък причината за всичко това дали не е в тебе самият? В твоята насоченост на мисленето?
Зацикляш, младеж! Вземи спешни мерки да излезеш от цикъла, докато не се е превърнал във водовъртеж и да те засмуче безнадеждно надолу!

5.   Ами като след 10 години проби не ти върви с жените, пробвай с мъже.

6.   При мен е същото с момчетата (казвам момчета, понеже аз съм пълнолетно момиче под 25 години и излизам с момчета до 25 години). Първите две-три седмици всичко е като на магия, супер гладко върви, точно като по вода и след като отминат всички преструвки, след като са получили каквото желаят, ми казват "няма да се получи с теб, не се чувствам по същия начин".
Животът вече е такъв - всеки гледа да получи изгода от максимално много хора. Не е проблем само при момчетата, или само при момичетата. И колкото по-рано го разберем, толкова по-малки ще са очакванията ни.
Но въпреки всичките ми несгоди в любовта, аз все още не съм се отказала да намеря правилен човек за себе си, просто защото имам нуждата да бъда с някого. Също така се съгласявам напълно с думите ти, че след всяко разочарование с даден човек, очакваш да се случи същото с всеки следващ и малко или много ти самият се докарваш до подобно депресивно състояние. Аз също съм решила да посетя психолог, най-малкото защото искам да видя и своите грешки през призмата на страничен наблюдател.
Единствено ще те посъветвам да не се отказваш да търсиш половинка за теб, защото колкото и да не ти се вярва, все още има останали свестни хора, жалкото е, че е абсурдно трудно да попаднеш на такъв в днешно време.

7.   Вслушай се в съветите на психолозите.
Щом са "те вкарали в 200 филма", значи имаш много личностни проблеми и докато не ги разрешиш все жените ще ти изглеждат виновни, дори и без вина.

8.   Заслушай се в мнението на психолога. Чети по въпроса за връзките. Не става с ,,големи усилия,,. Здравето си го съсипал ти сам, не са виновни жените, вкопчил си се в идеята за връзка и имаш очаквания, а това се разминава с реалността явно.

9.   Да "придобиваш опит" ама то това връзките експеримент ли са?
Ти губиш чуждото време, а се чудиш защо и твоето го губят...

За да получиш трябва да дадеш. От хубаво никой не бяга.

10.   Авторе, авторе, авторе... колко по-разбити сърца има от твоето...

11.   Няма как някой да помогне в този сайт, защото повечето хора тук са самотни. Искат да изразят себе си тук, защото нямат половинка до себе си или имат, но не могат да и споделят нищо с нея, защото не получават разбиране.