Спя с доведената си дъщеря
Здравейте,
Може би от заглавието ми се подразбира за какво става дума, ще се опитам да бъда изчерпателен. Аз съм мъж на 35 години, жена ми е на 36. С нея сме заедно от 3 години. Тя има дъщеря на 16 години. И тук започва проблема ми. Дъщеря носи доста разголени дрехи, и дори в отсъствието на жена ми ме сваля. Знам че не е редно, затова не откликвах. Един ден жена ми отиде с колеги на няколко дневна екскурзия. С дъщеря и останахме сами за това време. За дъщеря и мога да кажа че е привлекателна, има приятни черти на лицето, атлетично тяло и голям бюст. За тези няколко дни в които жена ми беше с колегите на екскурзия, дъщеря и започна да ми прави дори по-силни намеци. Накрая не издържах, и си легнах с нея. В последствие все намирахме поводи да се усамотим и да правим секс. От една страна ме е страх жена ми да не разбере, но от друга Не мога да спра да правя секс с дъщеря и. Моля ви да ме посъветвате какво да правя. Също така моля модераторите да публикуват историята ми.
Приятен ден

Коментари

1.   Чисто порно. Хем педофелия, хем мечтата на всеки български мъж- секс с ученички. Дано да е измислица.
Ако бях на майката- дрешките ти през тераса заедно с другия багаж, а ти отдолу да събираш ли, събираш. Малките че са по-разглезени и не се съобразяват, ама уж си възрастен, да беше казал на майката.

2.   Продължавай да биеш чекии!

3.   Ужас. Ами бъди твърд, ама не си издържал. Отвратително е. Не може и с двете.

4.   Това е измислица, но ако не е, нито ти си читав, нито дъщерята, нито майката, за дето е отгледала к*рва и избрала теб, но тя е най- потърпевшата. Ето ти съвет: признай си и дано да ви изхвърли и двамата навън.

5.   Така е. Да му мислят самотните майки, където са си отваряли, краката не пред когото трябва.После ей така някой тиквеник ще ви еве децата.

6.   Доста странна работа :Д, но както и да е не съм този който да те съди единственият вариант е да отидеш и да кажеш на жена си какво правиш със дъщеря й и по-добре спри да се занимаваш с подобни неща щото първо е извратено а и подсъдимо.

(надявам се историята да не е истинска)

7.   Брат, всички сме така с доведените си красиви дъщери. Моята мечта пък е тройка с майка й

8.   Като гледаш порно стига си търсил в " Step daughter".
Най добре го спри и почни #NoFAP!

9.   Дано си е измислица на поредния дърт чекиджия...
Ако не, ако майката е наред с главата, скоро ще е вдовица!

10.   Измишльотини на квадрат.

11.   И като се събуди, газът ти беше захапал чаршафа, нали?

12.   Бахти говньовците сте тук в този сайт, направо ми се гади. Измислена е то си личи, но само какви фантазии... Извратеняци долни, гнусни гадове нека всички ви избият долни педофили такива.

13.   Българските мъже като се разведат, и оставят децата си на произвола на съдбата. Не им пука, че някой може да се гаври с дъщерите им. Затова българските жени все по-често си търсят отговорни мъже за съпрузи от Европа. И с пълно право!

14.   Боцкай си и двете. Докато решиш коя искаш повече. А ако случайно майка й т.е. жена ти разбере, тогава си избери само едната, тази която ти е по на сърце. Ако е дъщерята - няма проблем, оставяй да живееш с дъщерята у вас, а на майка й, й покажи вратата и да си заминава. Ако не сте женени е лесно, ако сте, тогава развод. А дъщерята вече ще е пълнолетна, така че може с нея да си продължиш живота, ако усещаш че тя е жената... Но ако все пак искаш повече майката, тогава спри с дъщерята, и по добре я изпратете студентка в някой друг град, за да не живее с вас.

15.   По-добре се запитай защо имам желание да бъда обвиняван и обиждан, защо ми харесва да провокирам хора да са жестоки към мен, с какво ми беше полезно да измисля това и да получа реакции? Защо ми е да съм лош и унизен, какво искам да си спомня с това, кой ме унижаваше като дете, кой ме намираше толкова грешен, кой наистина би си помислил, че съм способен?

Психолог съм и знам, че историята не е истинска, за разлика от потребността зад нея.

16.   Мечтите на чикибоеца...
Но ако е истина - ега ти гнусотията. И не е виновна малката, вината е твоя. Заслужаваш жена ти да разбере и да наеме някой да те потроши от бой. Такива животни като теб разбират само от здрав кютек.
Като студенти имахме колега, който спеше с хазяйката си и тайно от нея с дъщеря ѝ, когато майката разбра го изгони.

18.   16, как да не е виновна "малката"?! Да не е на 6?! Виновна е и още как! Все пак ходи разголена и се натиска на приятеля на майка си. Стига сте ги защитавали такива "малки" к*рви. Щом правят секс, значи не са малки, а големи хора, които трябва да понасят последиците от действията си! Аз на мястото на майката и двамата ще ги изхвърля.

19.   Чукай ги и двете-паралелно,последователно,както пожелаеш.Тя не ти е кръвна дъщеря,така че не се притеснявай.Все едно че си задушил нещо от някоя дискотека.Пък и кръвна дъщеря да ти е,какво толкова,нали няма забременяване.Не изпитвай никакви комплекси и страхове,карай ги като хамалин пернишки печки,само гледай да не се усети майка и.

21.   Печелиш ама второ място, брат. Аз спя с истинската си дъщеря.

22.   Ако бях на мястото на майката, ше ви изфърля и двамата. То бива наглост, ама чак толко....

23.   Номер 21 - отвращаваш ме и не само мен! Толкова порното ви е извратило, че вече си измисляте и вие такива гнусотии! Как не ви е срам, бе хора ли сте или обезумели к.рове (с извинение), дето само чикиджийстват!?
До автора - и ти си същия дърт гнусняр! Отвратително просто! 99,999999999% това не е истина! А ако приема микроскопичните оставъщи проценти е истина, то ти си едно голямо лайно на дъжд! Педофилията е наказуема, наистина момичето (дори да се прави на отворена и там кифла) НЯМАШ право да й посягаш и дори да си мислиш за такива извратении! По нищо не се различаваш ти от османците дето преди 4 века са изнасилвали деца и са ги ч.кали като бесни!
САМО ГОСПОД ЩЕ МЕ СЪДИ!
Благодаря ви, модератори, че сте качили коментари ми!

24.   23, педофилия щеше да е, ако предполагаемото момиче беше на 13 и под 13 години. На 14 години са непълнолетни, а не малолетни.

Дори историята да е истинска, то автора не прави незаконни неща. Не е лошо човек и да си пофантазира малко.

25.   до 15: според мен причината да пусне тази измислица е, че се кефи от това как разни хора се възмущават от такъв тип мъже, т.е. кефи се да дразни и ядосва хората, от това се зарежда емоционално и този сайт му дава тази възможност. На живо не би посмял да говори за това.
Към възмутилите се хора: аз също не одобрявам такива мъже, но хора разберете, че като му пишете само го зареждате. Друг път като видите такава тема или не пишете изобщо, или нещо в духа на коментари 2,10,11 - подигравателно и кратко, без други емоции.

Лично аз също смятам, че историята му не е реална, а фантазия. Ако беше реална щеше да е прекално зает да прави секс, изобщо нямаше да му идва да пише из нета.

26.   Добро преразказване на епизод 11 от Истински истории с Ани Владимирова.

27.   Аз вярвам, че историята е истинска. Това е много по-често срещано, отколкото се признава у нас. В общи линии ти си в ръцете на дъщерята. Тя може винаги да те шантажира, че ще каже на майка си и така ще ви раздели. Така че ти зависиш вече от нея. По-добре е дискретно да прекратите връзката си, защото рано или късно майката ще научи. Какво ще стане по-нататък никой не знае..

28.   Колеги, нали ви казах да внимавате и да не изпускате пациентите да...

Ох, грешен чат! Такааа, миличък, ела в голямата и мека стая, за да ни разкажеш отново как си правил секс с доведената си дъщеря, после с майка ѝ, след това с баща ѝ и накрая с пералнята! И остави чичковците и лелите в тази тема - те имат по-важни неща за вършене!

29.   Може и да е истина. Аз съм на 51 и в моя живот познавам извратеняк, който се опита да чука брат си, докато се къпели заедно в банята, като ученици. Естествено малкият се оплакал на баша си оня беше пребил извратеняка. Познавам урод, който беше прилъгал сестра си да му пусне, като я беше напил. Познавам един, дето беше посегнал на тъща си. Сега се сещам и за един, който остави жена си и се взе с майка и. Има много ненормалници на тоя свят.

30.   Е на тъщите си е класика, не е нещо невероятно. Както и тва с доведените дъщери също се случва. Обаче автора му е скалъпена историйката, явно писана с една ръка докато му пали главата. Личи си от стила на писане.
Пич, скъсай му главата, след тва се успокой и си намери нещо истинско за е*не.

31.   Яко си нагазил в лайната... ама яко човече. Съветвам те да си признаеш всичко и с вдигната глава и докато имаш все още малко чест и достойнство, да си тръгнеш от тях със събран багаж. Пък ако майката реши да те потърси да си оправите отношенията, действай и ги оправи. Друг вариант не виждам аз.

32.   По-нататъка ако се ожениш за доведената си дъщеря, майка й каква ще ти се пада?