Моята първа и последна несподелена любов.
Здрвейте,
Бих искал да споделя историята за първата ми любов с вас.

Преди около 3 години се запознах с едно момиче от друг град чрез интернет и започнахме да излизаме,
но след два-три месеца тъкмо когато се заформи връзка между нас , аз трябваше да заминавам за чужбина,
обещахме си че ще се чакаме и че всичко ще бъде наред но уви, започна се с недоверие,съмнения и караници и нещата се провалиха.

Докато аз бях в чужбина не спирах да мисля за нея, дори и в периода през който не комуникирахме. (за подаръците няма да коментирам)
Впоследствие разбрах че се е свързала и занимавала с бившия си приятел който реално и е първият от детството,
но въпреки това след като се върнах след 6 месеца в България отново започнахме да излизаме,
толкова бях наивен и влюбен, че буквално давах цялото си внимание и време за нея, но не получавах нищо освен приятелство.

Впоследствие разбрах че докато се е занимавала с мен междувременно е била и при бившия си приятел и връзката ни е била дискретна.
(това обяснява защо ме накара да изтрия всички наши снимки от социалните мрежи)
Тя се беше записала да учи висше образование и живееше при него в града където учи, аз нямаше как да разбера без да се свържа с него.
След като разбрах това аз бях потресен(както и той) и в опитите си да получа обяснение цялата вина беше насочена срещу мен.
Толкова бях обсебен от това момиче че бях пренебрегнал всичките си приятели, семейството ми, общо взето всичко.
Започнах да правя глупости с живота си докато живота не ми удари шамар и.... катострофирах (нямаше пострадали), освен стълба
в който се забих..

След това реших абсолютно да приключа всяка връзка с това момиче и да продължа живота си напред , тогава отново
заминавахме за чужбина и сложих ново начало, беше ми трудно и постоянно мислех за нея първите няколко месеца докато времето
не започна да ме лекува малко по малко и болката отминаваше, минаха се няколко месеца (около 6-7) и си купих нова кола, отново си
възвърнах връзките с някои приятели и всичко беше наред , избягвах всеки нейн опит да се свърже с мен чрез социалните мрежи
или смси, но един ден направих грешката отново да и отговоря защото беше минала почти година от последната ни среща. (исках да видя как е)
Помислих че всичко ще е различно и нещата може да се развият по друг начин, целта беше да излезем просто като приятели.
Тя ми каза че е приключила предишната си връзка и много други неща , и аз и вярвах наивно на всяка една дума ,
неусетно започнах отново да се привързвам към нея и докато се усетя вече отново бях влюбен както преди, отново всичко се
преповтори и отново правих отчаяни опити да я спечеля и да и докажа че я искам, но каквото и да правех,
винаги удрях на греда, тя си измисляше различни извинения и причини докато аз и вярвах и мислех че просто има нужда от време, минаха се
3 месеца и тя все още не беше готова за връзка с мен, макар че се държеше с мен като повече от приятел,
имам предвид че се целувахме, прегръщахме, държахме се за ръце на публични места, спахме заедно и тн.
И отново трябваше да заминавам за чужбина, а аз от страх да я изгуя, за да и покажа че тя е момичето което искам и взех куп подаръци включително и пръстен.
След като заминах отново започнах да чувствам несигурност, паранои и тревожност (ужасно чувство) за нея къде ходи,с кой излиза и тем подобни,
и когато ми каза че няма чувства към мен и не ми е длъжна , а ме приема само за приятел и не иска сериозна връзка , аз моментално спрях да комуникирам с този човек.

(Това не е цялата история , всичко е написано накратко)

Все още имам чувства и мисля за нея и не мога да си избия от главата, макар че не го искам.
Не разбирам защо ме нарани по този начин и какво иска от мен това момиче ? Как може да има такива хора ?
Всичко това ми се отрази много зле психически, физически, финансово, емоционално , буквално развалина..

едно нещо знам със сигурност:
Този път съм катигоричен и няма да се върна отново при нея.

Сигурен съм че някъде там има човек който ще оцени една истинска любов в която няма граници.

Коментари

1.   За в бъдеще си поставяй граници и не позволявай да те разиграват така. Звучи като да си бил прекалено обсебен от нея и това я е отблъснало и уплашило. Започни да излизаш с други момичета и с времето ще ти мине.

2.   Момче, разбирам те напълно, всеки от нас е преживявал нещо подобно, някой друг да не оцени това, което някой е направил за него, да не оценява корко истински човек има до себе си, да бъде неблагодарен за това, което правят за него, аз също съм го преживявала, била съм с хора, които не са оценявали какъв човек са имали до себе си, колко съм истинска, човек, който е има уникални качества, истинско щастие е да имаш такъв човек до себе си, но не всики го оценява и съм преживявала всичко това, защото аз именно съм такава. Пожелавам ти искрено да срещнеш едно истинско момиче, което ще те обикне истински и ще оцени това, което си готов да направиш за нея! Успех!

3.   Защото когато не се интересуваш особено от някого, си позволяваш да постъпиш глупаво и нечестно според мен.