Предишен секс с черни
Бихте ли правили секс с жена, за която знаете, че преди е правила секс с черен? Също и към жените, бихте ли правили секс с мъж, за когото знаете, че е бил с черна жена? Говорим само за секс, без обвързване.

Коментари

1.   Нямам проблем, но ще имам едно на ум за полово предавани болести и най-вече HIV. Аз съм бил с две черни жени и след време се изследвах за HIV, Сифилис и Хепатит В. Бяха съвсем нормални и интелигентни момичета, но си имах едно на ум, защото сред тях тези болести са разпространени в пъти повече от колкото при белите.

2.   Не правя секс без да има нещо между нас. Ценя себе си.

3.   Това е расизъм, веднага МОДЕРАТОРИТЕ да изтрият темата!!!!

#МИШЕЛОБАМА

4.   Какъв ти е проблемът... аз съм спал с черни,бяха мой колежки... Много са готини някой хора. Имам и приятели черни.. африканци..сега 1 съм го поканил да дойде с мен на море в БГ... с него сме чукали 1 българка заедно...
За живеене не бих..но за приятели и секс... е ок..

5.   Бившата ми беше правила секс с черен. Не бих казал че това ми е проблем.

6.   да и да, мразя расисти

7.   И защо пък не?Това сериозен въпрос ли е?

8.   Не бих правила секс нито с черен, нито с мъж, който е бил с черна жена. Мисля, че специално в България, идват чернокожи, които искат да се възползват от разни наивници - дали просто за секс, дали за някакви други работи. Ако зрял човек се е подвел и повярвал на това за невероятните негърски пишки и можачество, дето зяпа в порното, значи не е съвсем в ред. Това специално за жените, където е по-вероятно да се занимават с негър, отколкото обратното. Рядко има достатъчно красиви негърки, които да спечелят бял мъж или поне не тук. Изобщо тенденцията е негрите да се хващат с бели жени, отколкото белите мъже с негърки.

9.   Ъъъ ... не.

Мъж

10.   Да?Какво е значението човекът дали е спал с бял,кафяв или черен човек?

11.   Не

12.   Не знам защо модераторите одобряват подобни расистки теми! Какво значение има дали е спал/а с черни или бели? Всички сме хора!

13.   Ще имам едно на ум, не по някакви расистки подбуди, а защото Африка е континентът с най-висока заболеваемост от болести предавани по полов път, както и СПИН.

14.   Не

15.   Не

16.   М
Категорично не! Такива долни боклуци ме отращават. Да ходи да я тъпчат разни мангали и да си гледа мижавото животче.

17.   Авторът: Реших, че ще го направя, с презерватив естествено. Жената ме попита дали не ми е проблем, че е била с черен преди няколко месеца, когато скъсали. И аз не се бях замислял за това. Живяла е в чужбина преди и сега като се е върнала казва, че много български мъже сигурно биха се отдръпнали, или да не ме подиграват приятелите ми.

18.   абе веднъж спах с англичанка мулатка, дупка като дупка, кво ти пука, комплексираш се, че на черните са им по-големи или?

19.   до 12
Аман от тая простотия някой като спомене черните и веднага да се плаче, че е расисзъм? Авторът е задал въпрос, хората отговарят, какво расистко има? Нито е призовал да се стреля по тях, нито е казал че са непълноценни. В края на краищата всеки си има право на мнение и не можеш да преследваш хората за разбиранията им. Писна ми от либерални простотии, и обикновено ги говорият същите хора, които не понасят циганите в България. Да бъдеш расист също е право - укоримо е, но не е противозаконно. Да не говорим самите черни колко са расисти към белите!

20.   Еййй големи моралисти и защитници на расите станахте! Замислете се коя раса извършват най-много грабежи, убийства, изнасилвания и всякакви видове престъпления! Като сте необразовани няма как да го осъзнаете, но вековете на колонизация на негроидната раса все още си личат!

Относно въпроса по темата - за един секс не ми е проблем, но за връзка бих се замислил.

21.   Значи половината тук са расисти, обаче ако ги питаш хомосексуализма е напълно нормален и ако не го приемеш живееш в миналия век и си идиот. Та да питам, кой тук е двуличен и лицемерен?

22.   Зависи какъв е негърът, защото от негър до негър има разлика. Ако е някой образован, интелигентен, възпитан и така се е случило - ОК, ама има един тип жени, които са някакви долни фетишистки и на много ниско духовнo ниво, готови да си легнат и с най-пропадналия негър от гетото, видиш ли защото бил надарен, алфа мъжкар и тем подобни. Такива жени ме отвращават страшно много. Готови са да си легнат с пропаднали цигани, негри и какви ли не. Ако е такава, значи има нещо сбъркано и отвратително в тази жена.

23.   Расизъм, текногръдие, бариери...ти ще проверяваш партньора си по какъв начин кой и с кого е спал..Дали е е бил с негър, а със някой си с тъмна кожа, ром, убиец....що за психопатщина. Така ли си избираш партньорите? Ти съвършен/а ли си? От кога е пристъпление с кого си спал и нагаждане на миналото за да ти се угоди. Тази тема за пореден път показва колко е зле българина, какви теми го вълнуват, колко е "важен и принципен". Гледай си собствения живот, мисли градивно и позитивно, расизъм, предрасъдъци, някакви модели, които хората са надживяли отдавна. Какво те бърка, черен ли е, има много по-гнусни бели, но обществото ги възхвалява само заради парите и същите тези са топ красиви жени, но това е ок, редно, къде е проблемът? Усещаш ли си мисловния модел на какво ниво е?

25.   Растисти са и модераторите явно.... "Каква изненада само"

26.   Толкова сте прости че се чудя как изобщо сте живи.
Моля модераторите ДА НЕ ИЗТРИВАТ този срамен пост. Нека уважаваме свободата на словото, дори да не сме съгласни. И нека видим колко прости хора има в България.
Сто пъти бих предпочела чернокож (въпреки че не ме привличат сексуално) пред българин простак и комплексар.

27.   Тук няма никакъв расизъм. Тия болни мозъци само расизъм им е в главата. Психологически означава, че самите те са расисти щом ги гложди толкова отвътре ии изпадат в истерия.

28.   Жена съм, ама и мен ужасно много ме е гнус от негри, цигани, власи, индийци, също и от доста мюсюлмани (но не всички), от други жени също, без значение от расата и националността. Расизмът винаги го е имало и никога няма да изчезне. Не виждам нищо лошо. Това е положението, преглътнете го.

Ж,23

29.   Чета коментарите и се чудя защо някои се опитват да минат очеизбодни комплекси за расизъм?
По "добре" ви звучи да сте расисти, а не елементарни комплексари?
Толкова е хубаво че, планетата е "шарена" има толкова много биологични видове и раси хоминиди.
А иначе комплексари разни искат да контролират емоции на други за да не се чувстват зле те със себе си?!

30.   До номер 25,
Модераторите не са виновни. Те просто удобряват коментар. Ако не удобряват всякакъв вид мнения ще са пристрастни и една камара хора ще почнат да реват, как не били за тая работа, как като не им удобряват коментара или темата със сто правописни грешки са боклуци и така нататък. Още повече, че сега по прочетени коментари модератора е един и работи за без пари, така че благодаря за труда ти модераторе. Повечето тук те оценяваме наистина!

31.   28, то по тази логика и много мъже твърдят, че жените не са им равни. Винаги го е имало и сега го има. Преглътни го. Като виждаш нещо грешно трябва да се бориш, за да го промениш, не да го преглъщаш. С какво един интелигентен, образован, добър и възпитан човек, който е роден с черна кожа, трябва да страда, защото други чернокожи правят глупости. По тази логика всички светлокожи да висваме на въжето, защото "белите" Хитлер и Сталин са избили една камара невинни.

32.   Защо въобще цвета на кожата има значение? Големи сте расисти значи...

33.   Доказано е от учените, че чисто биологически връзката между черен мъж и бяла жена е перфектната. Чернокожите имат повече тестостерон, не се притесняват от нищо, по-атлетични са а да не говорим за размера на члена :)

Доказано е, че бялата жена има меланинови рецептори във вагината и може да получи оргазъм само от мъж с африкански корени. Единствената причина все още да има българи въобще е защото все още няма достатъчно черни мъже тук да вземат всичките жени.

Та да, няма нищо срамно или странно жена да е спала с чернокож. Тези които все още не са, нека да опитат.

34.   Имах такъв случай и само като ми каза, че бившата му е черна, колкото и да бях влюбена започнах да гледам с други очи на него. Не спах с него, не само заради това, де. С течение на времето разбрах, че тези жени го привличат. Бяла жена с черен мъж е често срещано - престиж му се вика, но бял мъж с черна - рядко. Мъжете не обичат глупави, шумни и необразовани жени - в масовия случай те са такива. Въпросният пич ми беше голяма любов, не бяхме заедно, когато разкрих афинитета му към черни, в тоя момент като видях какви точно харесва ми падна в очите. Винаги го сравнявам с един друг пич, който си пада по образовани, класни, интелигентни жени - от стил на обличане, през хобита, въздържани, всичко. Там играе класата!

35.   Към номер 33,

Дай статия/статистика да видим как е "доказано" това. :) Нали викаш, учените го доказали. Дай да ги видим кои са тези учени.

37.   Не, не бих. Вероятността да има HIV е в пъти по-голяма.Има държави в Африка с над 20 милиона заразени с HIV., но и да нямаше HIV, пак не ме привличат. Виждала съм много красиви мулатки и мулати, както и камерунци, които са значително с по-светла кожа от останалите и по-красиви черти, но макар и да имат по-красиви тела от белите, не ме привличат.
В някои от по-старите холивудски филми се срещат реплики "мирише на черна пот", която съвсем не е случайна.

38.   До 35 - Тук всеки пише каквото си иска, твърди каквото си иска и доказателства са ... рядко срещано явление.

39.   К'ви са тия глупости? Това ако не е расизъм, то какво е? Ми може ли някой да ми обясни нагледно каква би била разликата ако някоя е правила секс със черен, жълт илимулат примерно? В смисъл биологически нещо прещраква или какво? Един беше "изръсил" че вагината имала меланинови рецептори... къде бе ДОКТОРЕ? Къде са тия меланинови рецептори и как засичат тоя ми ти меланин в кожата??? Няма да питам лятото, като потъмнеем...разлика има ли в рецепторите и трябва ли да ходят жените на годишен технически. Но ще добавя че Муканина е бил много прав навремето.

40.   Тук става дума за ТЕЛЕГОНИЯ, още познато явление като мулти химеризъм.

Прочетете в Интернет за телегония, въпреки че юдеите трият всичко свързано с това.

Пример е Олимпиадата в Москва през 80година, рускините правят секс със черни, и ГОДИНИ след това стават майки (бащите руснаци) и извднъж започват да се раждат цветнокожи деца.

Затова аз лично не бих имал отношения с такава жена.

Ако искате жената със сигурност да роди дете което носи важите гени а не смесица от гените на предишните и мъже, то тогава тя трябва да е дествена.

Затова и природата е създала "девствената ципа" като гаранция за това и начин на "проверка"

-Стоил Кирилов