Връзка с разведен мъж с две деца
В края на миналата година въпорсният мъж, който е приятел на брат ми, дойде на гости за няколко дни. Дотогава не бяхме имали кой знае какви допирни точки и не се е случвало абсолютно нищо между нас. На третият ден от гостуването му брат ми изгуби обоняние. Направихме си ПСР и се оказа, че всички сме положителни. Трябваше да останем 14 дни вкъщи и тогава се случи всичко между нас. Някак си нещата се случваха сякаш някой ги е написал. Аз бях с най-много симптоми като цяло и с доста висока температура и той полагаше неспирни грижи да се чувствам добре, притесняваше се, Говорихме си с часове и някак си се влюбихме. Втората седмица всички бяхме по-добре, занимавахме се с различни неща и просто любовта ни завладя бързо, страстно и много силно. Не ни се искаше карантината да свършва. Беше прекрасно и за двама ни. След това се прибра в неговия град, но започнахме да се виждаме всеки уикенд. Понякога той си взима почивни дни през седмицата, понякога аз. Запознах се с децата му, които са на 10 и на 3 годинки. Бях много притеснена как ще ме приемат и как ще приема аз тях, защото аз нямам деца и ми беше странно, бях уплашена, но те са прекрасни. Приемат ме чудесно, както и аз тях. Постоянно ме прегръщат, занимаваме се с различни игри и се чувствам много добре. Приятелят ми е разведен от края на 2018-та, след като бившата му жена му е изневерила и е решила да бъде със сегашния и мъж. Това не му пречи да има прекрасни отношения с нея, заради децата, на които дава цялото си внимание и любов. Всичко е много хубаво, докато моите мисли не се опитват да помрачат цялата приказка. Не спирам да мисля за бившата му жена. Чуват се всеки ден или си пишат - за децата. Уикенда му казах, че къщата е пълна със спомени от сватбата или от общото им съжителство - снимки по шкафовете, сватбени чаши в секцията. Каза, че следващият път няма да ги има и че няма от какво да се притеснявам. Казвал ми е, че не е обичал така както обича мен и че уважава бившата си затова, че е майка на децата му, но няма никакви чувства към нея. Казвал ми е, че досега е мислел, че никога няма да иска 3-то дете, но много го иска с мен. Не ми е давал поводи да се съмнявам в любовта му към мен, а аз не спирам да се измъчвам от общите им снимки във фб, спомени и т.н. Няма път в който да отида и да не се спомене тя - от децата, от майка му или пък от него. Тя вече има дете от другия мъж и знам, че тотално са приключили връзката си, но просто ме изяжда отвътре. Аз съм на 26, той е на 34, ако това има значение. Обичам го и се чувствам прекрасно с него, знам че проблемът е в мен. Винаги съм била ревнива и съм имала проблеми с доверието. Знам, че тя винаги ще е там, защото е майка на децата му и трябва да спра, ако искам да бъдем заедно. Само че ме изяжда от вътре. Кажете ми как да постъпя? Изпадали ли сте в такава ситуация? Мислех, че проблемът между нас може да са дечицата, ако не ме приемат или аз по някакъв начин не знам как да се държа с тях, но нещата се случиха просто и засега нямаме никакви проблеми. Предният път, когато трябваше да ги връща на майка им, ме попита дали искам да отида с него и му отговорих, че нямам намерения да се запознавам с нея и той каза, че все някога трябва да се случи - за рождени дни на децата или други поводи, в които се събират. Така и не се запознахме и наистина нямам никакво желание. Знам, че нещата, които е преживял с нея са го направили толкова чувствителен, всеотдаен и прекрасен човек и трябва да и благодаря, а не да ревнувам и тръшкам като дете, просто понякога се чувствам сякаш съм поставена на нейното място. В нейният дом, нейното легло, играя си с нейните деца и не се чувствам добре.

Коментари

1.   Всичко е в главата ти. Ти се чувстваш заплашена от нея. Недей. Това вече не е нейният дом. Нито нейния мъж. Тя ги е напуснала отдавна. Мисли за нея като за сестра или първа братовчедка на мъжа ти. Гарантирам ти че и за него тя е нещо подобно. Просто една близка роднина и нищо повече. Не негова жена. Вече не. ТИ си неговата жена вече. Сама казваш че го обичаш и че си щастлива със него. Ако го изгубиш заради глупава гордост, никога няма да си го простиш. Не го губи. Не и заради страх от непознат човек. Срещни се с нея. Изправи се срещу страховете си. И ако трябва : изхвърлете проклетия креват. Просто недей да бягаш защото накрая ще изгубиш всичко и никога няма да си го простиш докато си жива. Това е твоят човек. Пак ти казвам не го губи.

2.   Ако не можеш да го преодолее, по-добре прекрати отношенията, докато са още в зародиш. Разбирам какво ти е. И аз съм имала връзка с човек, който има дете. При мен обаче притеснението е, че на него вече му се е случило това, към което аз се стремя. От една страна това значи, че е запознат как се гледа дете и т. Н., но от друга вече му се е случвало и то... С друга. И тя винаги ще фигурира. За това към момента гледам да избягвам такива отношение, ако ме товарят.

3.   Или приемаш нещата, каквито са и си потъпкваш ревността, колкото можеш или се разделяш цивилизовано и си търсиш друг без деца и бивша съпруга. Друг изход от ситуацията няма. Решението си е твое.

4.   Прекалено млада си, за да се занимаваш с обременен мъж. На 26 си, свършиха ли се неженените мъже, бездетните, че хукна хем с разведен, хем с две деца? Бившата винаги ще е част от живота му, както и децата.
Искал още едно дете-той две не може да отгледа, иска да цвъка трето. Брак ще има ли поне, или ще живеете без брак? По-скоро иска да те забаламоса да му родиш и да няма бягане.

5.   Поредната дето сама си набива проблемите в главата. Къщата била цялата със спомени видиш ли. Ако той ти държеше сметка щеше да кажеш, че това е мъжа на децата ти и няма как да го изтриеш от живота си. Обаче в случая даже е принуден да махне всички спомени .Като не се чувстваш добре си намираш мъж без деца и жена. Обаче понеже си обичате драмите в тоя живот, си си измислила поредната такава.
Като си ревнива почваш да работиш върху себе си. А и още едно доказателство. Че на колкото и години да сте разсъждавате като 16 годишни.

6.   Точно както си го написала е имаш проблем с доверието и ревността,затова дядо Боже ти изпраща този мъж,за да пораснеш с него.Щом бившата му жена има свой живот и др.дете може да си спокойна.Този мъж явно те обича и държи на теб,не пропилявай възможността.

7.   Вярвай на интуицията си и какво чувстваш и усещаш, както и на неговите действия, а не думи. Ако не си ок сега и занапред няма да си. И като цяло ти си доста наивна и млада. Съветвам те да си намериш някой без деца, защото ти си без деца и бивши. Тези с бивши съпруги и съпрузи и деца най-добре да си намерят някой/я с деца и бивши също, а не да тровят живота на някой/я неопитен/неопитна.

8.   Н 5 "Че на колкото и години да сте разсъждавате като 16 годишни. " А ти си поредният глупако който генерализира. По същата логика аз трябва си помисля че, всички мъже без значение възрастта сте като бавноразвиващи се.

Авторке, когато вече живееш с него можеш да събереш сватбени снимки и ги прибереш в някой шкаф или кутия някъде. Неща които твърде много са "тя" в дома ще заменим за други, ваши си.
Но разбира се без да отнемаш правата на децата, в техни стаи могат да си държат каквито си искат снимки например.
Не си права да не искаш да се запознавам с бившата съпруга. Тя си има нейният си живот вече. И за двете ви е добре да се познавате. За нея ще е важно да види в теб сериозен човек с грижовна душевност заради децата и. А и ти ще видиш поведението на твоят човек в нейно присъствие и така или ще отпаднат твоите притеснения или ще знаеш че, не е готов за връзка с друга жена и няма да си губиш времето... от това ли те е страх?
Поемаш много голям ангажимент като си влязла във връзка с мъж с деца след като ти нямаш такива.
Това че, ти е казал че, иска дете и с теб... внимавай! За мен това е най- големият предупредителен знак! Още нямате такива чак отношения, нямаш сигурност дори във връзката и това е типичен номер на мъжете, смятат че, с дете обвързват... Не бързай в никакъв случай, към момента си жена без д3ца и без ангажименти към такива, родиш ли сега едно от него, ще се сдобиеш с още две- ще ти бъдат назначени към роденото...
Най- простичкия начин да си сигурна какво искаш или не е просто да анализираш емоциите си в различни ситуации.
Запознай се с бившата съпруга, прекарайте малко време заедно с и без децата. Наблюдавай нейното и неговото поведение без да се опитваш да стопира дори ако забележиш нещо което не ти е ок, само така ще видиш отговори на притесненията си.
Той отделя ли достатъчно време само за вас двамата без децата? Поема ли ги майката когато искате да бъдете сами у дома или някъде?

9.   Сама саботираш щастието си и, ако на мъжа му писне, можеш да виниш само себе си. От написаното не виждам той да таи някакви любовни чувства към бившата си жена. Това, че се държат като зрели хора, а не се дърлят и обвиняват, говори много добре за този човек. На твое място бих го оценила, защото да си намериш свястна половинка, е като да спечелиш от тотото. Чак ме е яд на теб, че сама си създаваш проблеми... Малко ми напомняш на мъжете, които очакват жената да е девствена до деня на сватбата. Хубаво, хвани си някой на 16, на когото ще си първата, за да ти е мирна главата.

10.   Мисля, че не осъзнаваш в какво се спускаш и не осмисляш какво означава да бъдеш с разведен мъж с деца. Не само ревността ти ще погуби връзката ви, за обич не бих могла да говоря въобще. Вие се познавате прекалено малко. Навярно и той не е преодолял още раздялата и предателството. Те винаги ще се чуват и виждат, тях винаги ще ги събират децата, винаги ще има поводи за срещи и разговори покрай децата, още повече, че малкото е само на три..
Или преглъщаш всякава гордост и ревност и преставаш да правиш фасони и приемаш този мъж с миналото му и с децата му. Или си намираш свободен мъж, без бивша жена и без деца. Защото той тези сценки ги е гледал вече и знае до какво води липсата на доверие...
Моят съвет е да градиш бъдеще и семейство с човек, който не е имал семейство и да се разделяте, докато не си затънала. Защото ти сега проблем нямаш, проблемът ще дойде, когато имате общо дете :)
Може да ти звучи грубо, но от личен опит казвам, бягай с двеста при някой свободен мъж, необвързан с деца, ангажименти и бивша съпруга. Тези, които знаят за какво иде реч, ще ме подкрепят. За твое добро е :)

11.   Ти не ревнуваш от бившата му, а от миналото му - факта, че вече е преживял всички тези неща, които на теб ти предстоят. Не всяка жена може да вземе мъж с такова минало. Ако ти не можеш, не се насилвай. Ако пък решиш да го приемеш, трябва да приемеш с всичкия му багаж от миналото.

12.   Ми страх я е, че този е единственият мъж на планетата и няма друг да намери. Затова ще прегази де каквото има от миналото му, да е чистичък и невинен само за нея. Историята не започва от теб, г-це. И о ужас, всеки мъж ще има бивши жени в живота си - ще ги трепеш по спикък, ли? Като не ти отърва, просто се разделяте, ама не, не пускаш кокала.

13.   Аз също съм разведен с едно дете, преди 6 г се разделихме с бившата ми жена, от тогава съм имал две дълги връзки по 2-3 г всяка като никога не съм допущал приятелките ми да се чувстват така както ти в момента, в смисъл такъв, че нищо не държа в къщи, което е било наше общо, нито снимки, чаши, абсолютно нищо
Общите снимки от фейсбук отдавна ги няма, родителите ми никога не са я споменавали пред приятелките ми, общо взето все едно не съществува за мен.
Да, грубо звучи, но може би е от това, че много брутално постъпи с мен, много лъжи, наранявала ме е включително физически и исках да я изключа от живота си тотално.
Уважавам я, че ме е дарила със син, но до там.
Ако приятеля ти иска да продължи живота си дали с теб или с друга жена трябва да осъзнае, че тези неща, които си описала, че ти пречат трябва да ги премахне, срещите с бившата да стават само заради вземането и връщането на децата и това е.
Говори с него, кажи му какво мислиш и ако се промени ОК, ако ли не се отдръпни, все пак това е вид уважение към човека, който е с теб
М31

14.   Явно не си готова за такова нещо. Необходимо е първо да отработиш тази своя несигурност. Майка ми и жената на баща ми са дори приятелки. Щом майка ми с чисто сърце и в очите й казва "Благодарна съм за теб, че роди сестра на дъщеря ми, и когато нас ни няма те ще се имат една друга". Те двете са опасни. Майка ми миналата година купиха с мъжа й къща в едно Родопско селце и попаднаха на нещо ужасяващо. Схема за социалните в Смолянско, злоупотреба с деца от приемни родители, толкова ще кажа за да не изчезне коментарът ми. Майка ми е човек с гражданска позиция и се зае да огласи тази история, но медиите се правеха на слепи, заедно с институциите. А жената на баща ми е журналист. Свързаха се двете и разбираха схемата. Дори върнаха едно от децата на майка му, която никога не е отказвала от детето си, беше й отнето от социалните незаконно. След тази случка двете се чуват редовно, ей така да си приказват. Аз вече съм на 30 и не съм част от тези отношения дори.
Аз не казвам, че ще спасяваш света с жената на този човек, само разказвам какво става, когато решиш да бъдеш Човек с човеците. Преди тази жена, помня миналото гадже на баща ми. Беше като извадена от корица, уникална красавица и тъпа като галош. Не ви сравнявам, но и тя не искаше да вижда и чува майка ми, сякаш тя й е направила нещо. Както беше мила, ходехме на море аз, тя и баща ми, правехме си прически, танцуваме, забавляваме се, изведнъж взе да се държи сякаш ревнува дори и мен. Цупеше се, че майка ми звъни да пита как съм, че обяснява на баща ми какво да прави, че аз направих алергия от миди, Цупеше се, че си говоря дълго с майка ми по телефона. Аз макар и на 7, 8 пикла се стараех тя да се чувства ок и даже я хвалех на майка си, колко е хубава, как добре плува, танцува, учи ме на разни неща. Майка ми повтаряше как се радва и да й пращам поздрави, да слушам... Какво да слушам... Как луда жена реве в съседната стая, че имам майка? ! Та, тази мома беше едногодишно явление в нашето щастливо разведено семейство. Вече не помня как се казва дори, викаме й Кукувицата и я разказваме като виц на майката на сестра ми, съпругата на баща ми. Тя вече 17 години е жена на баща ми и моя близка, именно защото е Добър човек. От нейна страна нито веднъж не съм усетила негативно отношение към майка си, нито ревност, нито несигурност, дали мястото й е до баща ми.

15.   По принцип любовта не пита и ако си усетила, че това е твоят човек - просто приеми, че всеки има минало и живей в настоящето. След като жена му е изоставила семейството си, едва ли му минава и през ум да се събере отново с нея, след като е видял щастието с теб. Но помисли добре дали си готова да го делиш с децата му и с хилядите задължения, които има като баща. Интересно ми е на какво мнение са твоето семейство?

16.   От авторката:

Благодаря на всички за изказаните мнения! Сигурна съм, че би било много по-лесно да градя отношения и семейство с мъж, който не е "обременен" с две дечица и бивша жена. Прави сте, че не съм наясно в какво се спускам и разбира се, че не мисля, че е последният мъж на земята. Имала съм 7 годишна връзка, която приключи преди 2 години доста тежко и за двама ни. След това имах няколко краткосрочни такива, но никога не съм усещала мъж толкова близо до себе си. И двамата имаме чувството, че се допълваме и сме щастливи заедно. Не мисля, че ме използва и не сме тръгнали веднага да правим 3-то дете, още по-малко за да ме "върже". И в отговор на № 4 - Гледа си двете деца чудесно и ги възпитава и се грижи за тях много по-добре от бащи, които живеят с децата си. Казал ми е, че не е искал и не е мислел, че някога ще се ожени повторно, но с мен иска да му се случи всичко. Вярвам му и виждам, че е много чист човек, без злоба и задни мисли. Предполагам, че звуча влюбено и наивно, но времето ще покаже дали съм сгрешила. Реших, че ще се запозная с бившата жена и просто ще се опитам наистина да гледам на нея като роднина. Все пак всеки е поел по пътя си и е щастлив в момента. Тя с мъжа си, а той с мен. № 15 - Семейството ми все още не знаят за връзката ни. Предполагам, че ще реагират както повечето коментирали тук, но се надявам да разберат, когато ме видят щастлива. Ще го оставим в тайна поне още няколко месеца, за мине първоначалната еуфория от влюбването, може да разбера, че правя грешка, а може да се убедя, че наистина това е човекът за мен.

17.   Къде се набиваш да гледаш чужди деца акъл нямаш, или има нещо което не ни казваш, как е финансово, 100% си си отворила гъза за пари. Гарантирам, та след като е така ще му гледаш децата и ще коленичиш като му се прииска. Щом си готова за робството си е твоя работа.

18.   От авторката до номер 17 - не мислех, че има значение, но изкарвам повече пари от него. Предполагам, че сега ще започнат коментари как това ме прави още по-глупава, така че просто ще спра да чета и отговарям. Благодаря!

19.   Тя щом вече има и дете от друг мъж изобщо няма от какво да се страхуваш. По-плашещото е, че има чак 2 деца. Ами като си направите ваше ще има ли пари да гледа и него?

20.   Авторке, изживей си връзката, дано сте щастливи, много тесногръди коментари за жалост, хората са злобни и завистливи, защото много от тях искат да срещнат сродната душа, но е трудно, защото е голяма рядкост в днешно време да обичаш със сърцето си, а не с ума си.
Такива като номер 17 са нещастни и злобни и предпочитам да бъда с жена с дете отколкото номер 17 без дете :)
Като съвет -виж как ще е с този човек, прецени дали си заслужава, ще се напаснат ли характерите и т. н. ти си знаеш, но така е и във всяка връзка, дали с деца или без
Успех ти желая и любов :)

21.   Към 16, авторката от 4
С този мъж сте от края на миналата година, което значи, че едва ли има 6 месеца връзка. За това време този мъж толкова ще е изгубил ума си по теб, че иска семейство вече, а е разведен от 2 години почти. Страшно наивно.
Повечето разведени мъже бягат като дявол от тамян от обвързвания и т. н. Просто си по-млада от него, свежа и не иска да те пуска. А единственият начин е дете да ти направи. Да те задържи трайно. Не си мисли, че го няма този пресметлив момент у уж влюбения ти приятел. Та той е на 34, с брак, две деца. Пределно му е ясно, че повечето жени не биха се зарадвали и би задържал някоя само с дете.
Приготви се бившата му постоянно да е част от живота му. Както и децата. Ако имате ваше, постоянно ще има съперничество между децата. Тези истории за големи, щастливи семейства са само май по филмите. Винаги ще прави разлика между вашето и децата от другата жена.

22.   Имах подобен случай. Влюбена загубена в разведен с две деца. Бившата му също беше омъжена за любовника си и две и деца от предишния брак бяха при нея. Обаче при развода нищо не е могла да откопчи от бившия си. Всичкото имущество е било на името на неговите родители, включително и фирмите, с които е работил. Проблемът беше, че любовникът и се оказва гола вода финансово. Работещ, но на една заплата и той разведен, с едно дете, плаща издръжка и пр. Парите не стигат. Любов, любов, ама сиренето е с пари, както се казва. Бившата на моя приятел му мрънкаше все за пари, ама постоянно и то суми над издръжката и все децата намесваше. И той плащаше, само че и беше поставил условие - плащане срещу секс. Два или три пъти си я опъвал седмично, явно тя не е имала нищо против. И не аз разбрах, а вторият и мъж, т. е. бившият любовник, сега вече рогоносец. Разбира се, разкара я. Разбрах и аз. Попитах го вярно ли е? Той не отрече. Каза ми, че не изпитва любов към нея, просто си отмъщавал по този начин. А, не -благодаря. Прогледнах, напуснах го и съм благодарна съдбата, че се осъзнах на време. Сега си имам две деца от нормален мъж, който много ни обича и се грижи за нас.
Ако искаш да влизаш ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ в чужди взаимоотношения давой дмело, но отговорността си е твоя. Сега са му децата на главата, подле ще станат струденти пак пари, после сватби пак пари и после идват любимште му внуци и ти си все втора цигулка и Пепеляшка.

23.   До 22
В главата са ти само парите,явно си избрала мъж по сметка,такива сметкаджийки станахте много и за това накрая ревете от мъжете си .
Авторката е достатъчно голяма да си прецени с кой да бъде и съм сигурна ,че съжалява ,че е споделила тук ,защото определено злобата и черногледството надделяват

25.   До 23
Какви пари? Къде ги видя тези пари? Каква злоба и черногледство? Всеки има право да споделя, разбира се и да носи отговорност за постъпките си.

26.   До 22

"Сега вече съм с мъж, който много ни обича"
Викаш той много ни обича, плаща за децата и за мен и прави всичко, което искам, ама дали аз го обичам е съвсем друга тема.
И за какво да го обичаш. Важното е да не си сама, да плаща масрафите, които си намислила и това е.

До 8. Лелче, по леко с пенявенето. Уж всички сте много различни, уж все да не се генерализират, а накрая точно всички действате, мислите и правите всичко по един и същи начин. Нали ви виждам.
Айде стига с това оправдание вече, че се оляхте. Други аргументи нямате освен да кажете, че мъжа е глупак и да спре да генерализира.
Тоя, който има смелостта да ви се опълчи на курвенските номера и да ви каже истината става глупак, а баш глупаците са истинските мъже... хахаха пълен смях в залата.

27.   До 26. Много тъп коментар. Явно човек пише това, което мисли, а не това което е прочел. Решил другарят, че жената не обича мъжа си и точка. Обобщава без да мисли.

28.   Аз съм много предубедена към такива връзки, преди години имах връзка с човек, който имаше две дечица, но майката на децата беше починала. Но да ви кажа независимо че снимки нямаше и децата не я споменавах често, а и бяха малки...имах едно усещане, че мястото ми не е там с тях. Майка му бог да прости, я споменаваше често, а момиченцето досущ приличаше на нея. Твърде късно послушах интуицията си да се махна от тази връзка, с времето разбрах че мъжът не ме е обичал кой знае колко, а съм му била необходима да му гледам децата. Защото тези деца въпреки обгрижването на баба им, бяха оставени на произвол на съдбата, не се гледаха кой знай колко добре, но както и да е минали работи.
Това, че иска от теб дете, струва ми се, че иска те върже за себе си или да му гледаш децата, или просто да те върже да нямаш възможност да избягаш. Умната! И мисли много преди да направиш крачка. Децата не са играчката, която можеш да захвърлиш в прашния ъгъл след като ти омръзне. ф36

29.   Боже, какво ограничено масово мислене! До авторката: проблемът явно е в твоята глава. Помисли дали си наистина щастлива с този човек! Минала е година, надявам се да си открила отговора за себе си. Но не се поддавай на тесногръдие! Всеки има минало, с деца или без. Човек може да няма деца и да е още влюбен в бившето си гадже. Гаранция нямаш, че ще си по-щастлива с някой без деца! Аз съм сгодена за мъж с дете от предна връзка. Сега чакаме свое. Две години сме заедно. В момента, в който в началото от притеснение все още накъде сме, не приех поканата му да излезем с детето, семейството ми дори ме нахока, че съм постъпила така. Дадох шанс на взаимоотношенията ни и сега съм по-щастлива с мъж, който все пак има ангажимент към първото си дете, отколкото с предния, поел ангажимент да е мъжът в разбитото семейство на майка му...разбира се, че има значение и как се държи мъжът. Интелигентно общуване между двама зрели родители е нещо нормално. Те винаги ще са родители. Общото е детето. Но при нас няма приятелство между тях. Тя също има мъж, с когото живее. Никога не съм ревнувала от нея. За какво, когато аз ще имам семейство от него?! Всичко друго са някакви много остарели предразсъдъци, в които се благодаря, че не съм възпитана, защото сега щях да съм изпуснала щастието си.

30.   Всичко е до човека с децата, а и до човека, който би го избрал!
Имам съседи, които мъжът има две деца от предния брак, тя няма, сега имат две свои и
изглеждат по-щастливи дори от тези, които нямат "багаж".
Ако се разбират и са т. нар. сродни души нищо не би им попречило да са щастливи, онези времена отдавна отминаха, където човек с деца е бита карта

31.   Мъж с втори брак съм. Имам дете на 13 от първата ми съпруга и дете на 3 годинки от втората. Не слушай завистливците, а си бъди щастлива! Освен това, никой не очаква ти да гледаш тия деца. Имат си жива майка, живеят с нея. Ще ги виждаш обаче често, но просто бъди мила с тях, нищо повече. Те самите не те приемат като мащеха, а като жената на баща им. Когато се запознах с втората ми жена, детето ми от първата беше на 6 години. Приеха се нормално. Важно е все пак мъжът до теб да не храни прекалени очаквания за отношенията ти с децата му. Няма как да ги гледаш като майка и не ти е работа. Просто трябва да бъдеш добронамерена с тях и да си им приятел. Бъди мила и добра, но не преигравай. Добре е, че те харесват, но винаги имай едно наум. Колкото до бившата му жена, внимавай най-вече с нея. Защото тя едва ли е очарована да види щастлив мъжа, когото е зарязала с аргумент, че не е достатъчно качествен за нея. Никоя бивша съпруга, не иска да види бившия си мъж щастлив с друга жена. Това е синдрома на нахапаната кифла. Малките момичета не им се яде кифлата, някой друг силно я иска, но не само, че не я дават, а и я нахапват за да не им я откраднат. Хем да не е нейн, ама и да е ничий. Такава е логиката на повечето жени, които не могат да се примирят, че в крайна сметка са си вкарали автогол, изневереявайки и/или прекратявайки брака си.

Та авторке, няма страшно, разведените не сме крастави. Освен това, доколкото разбирам, той не е силно травмиран от неуспешния си брак. Прецени си, но не слушай непознати в интернет. Виж го какъв човек е! Имай едно наум, но не ставай мнителна и вечно филмирана! Запитай се защо първата му жена е изневерила? Може пък да не я е задоволявал. тогава изневярата и е обяснима. твърдо против изневерите съм и считам това за предателство, но ако жената е имала нужда от секс, а той не и го е осигурявал, сори но той си е виновен. Е, едва ли това е случая. По-вероятно е тя да е поредната нспособна да носи отговорностите на семейния живот лигла, с каквито днес е пълно.

32.   След 1-месечна връзка и вече искал трето дете, но иначе трябва да висиш пи детски рождени дни и да се запознаваш с цялото роднинско войнство. Момиче, може ли да си толкова заблудено? Този мъж гледа да те върже, но нищо хубаво не те чака с него. Ако имаш дете всичко, което изработиш ще бъде делено между неговите деца и твоето. Апартамент да решите да си купуте, те все ще имат дялове в него. Е, съжалявам, но не знаеш с какво се захващаш. Сама жена трябва да си търси сам и необвързан мъж. Този е двойнообременен с 2 деца. Не ти трябва такъв.

33.   Номер 29, как градиш щастие върху чуждото нещастие. Чакай да видим, като се роди второто дете дали ще живееш в такъв розов свят. Нямаше ли толкова ергени за вас, че опряхте до разведени мъже?
За мен такива жени сте с нисък морал, съжалявам. Да оставя дете без баща, за да раждам аз, просто не ми го побира главата.