запознанство с млада, нормална и хубава , къде за Бога?
Привет, мъж наближаващ 30те съм, образован, висококвалифициран. Чудя се къде в днешно време човек може да се запознае с млада и хубава жена, до около 25г. , че нещо се озадачавам. С времето разбрах, че сайтовете за запознанства са боклук. Е, 1-2 пъти годишно съм имал срещи с жени от таргета ми, които си заслужават, но причината да пиша това сега е, че след никоя среща, все нищо не се получава. И 1-2 годишно е крайно недостатъчно... В реалния свят също ми е трудно, като работещ човек в мъжки колектив и дните ми минават в ходене на работа и после обратно вкъщи . Особено сега с тази социална дистанция, става още по-трудно.

Коментари

1-50 от 66

1.   Едно време е имало седянки и сборове и там са ставали нещата. Сега живеем забързано и нямаме време за контакти на живо. Все по-тежко ще става. А и с тази пандемия... Единственият вариант е по сайтовете - ако не са сайтове за запознанства, то влез във Фейсбук групи според твоите интереси и там ще намериш жени.

2.   Форуми по интерес/хоби. Поне ще разширяваш кръгът си от познати макар и онлайн, по желание от двете страни може да преминаваш и на личен контакт с някоя. Пък и ще имате общ интерес.

3.   Ето ме. Не съм от най-хубавите, но смея да кажа, че съм хубава, бих си дала поне 7-8 от 10. Не пуша, не пия, не съм наркоманка, нямам татуировки, нямам корекции. Не съм извратена, не правя свирки и анален, но имам богато въображение. Парите на мъжа не ме интересуват.
Мога да обичам ужасно много, нося изключително много любов в себе си, но все още няма на кого да я дам. Бих била опора за любимия си и в най-тежките, и в най-щастливите моменти. Не изневерявам, дори в мислите си. Щом съм с някого, значи за мен той е един единствен. В замяна искам същото.
Къде да ме намериш ли?! Ами, работя зверски в един завод, опитвайки се да събера пари да уча и някой ден да живея по-добре. Не питай къде да намериш такава, или онакава жена. Уви, любовта е на късмет.

Ж,23

4.   До 30 брат... Никога не е късно разбира се, но както казват някои хора в сайта... Каквото е имало да стане до сега е щяло стане...

5.   В днешно време е наистина трудно да се намери такава партньорка. Не защото няма, а защото моите наблюдения са, че жените дори и на такава млада възраст налитат на женени мъже.

Съветът ми е да се поддържаш физически, психически и емоционално. Бъди стилен и себе си винаги. Не бъди лигав, подигравателен и егоцентричен. Чувството за хумор е добре да го имаш. Следвай тези правила и не изневерявай на себе си. Бъди красив и умен. И още нещо дай си време, каквото трябва то ще бъде.

6.   Е къде е тая дистанция бе бате? Жените те псоминават на всяка крачка, във всеки магазин, бензиностанция, бакалия и квото щеш има жени. В градския е пълно с жени, по улиците, ако си в София е пълно с пичета. Днеска слизам пеша до НДК всичко си работи. Няма градини няма нищо пълно с хора.

7.   Ако имаше как да установим контакт... :)

8.   Аз моята си я намерих във Фейсбук. Сега там има приложение за запознанства. И да не се окаже че си прекалено квалифициран и се ограничаваш до таргета си. Успех

9.   То за всички е трудно.Жена до 25 г,казваш,а защо границата не е до твойте години? 1-2 годишно не е достатъчно,когато имаш цел не работиш върху нея 1,2 пъти годишно нали?
Висок таргет значи!?....С времето ще видиш,че не лъскавото лустро по лицата и прекалено високите претенции и критерии свързват хората.Първото приземяване е след 18 ,но сериозното приземяване при хората се случва около и след 28 години.

11.   Трябва да си имаш компания , в която да има и жени ,просто е .А ,и изискванията са ти смешни -на 30 ,но тя да бъдела до 25 . Здрава ,млада и красива ?! Не си много скромен като за човек , дето не знае къде са жените .

12.   Същия съм човек, а аз съм на 35.
Хоум офис от 5 години.
Тръгваш салса, народни танци, йоги, семинари и прочие места където се събират хора.
След като завърши човек, кръгът от хора намалява и постоянно трябва да се търсят нови

Друго решение аз не виждам

13.   Търси абсолютно навсякъде, където има такива жени.
Забрави за социалната дистанция. Хората са социални животни и ако някоя те е харесала, да не мислиш, че ще спазва социална дистанция.

14.   А ти млад,нормален и хубав ли си?

15.   Сайтовете за запознанства общо взето са подигравка (по мое мнение). Като пиша на някоя жена, много рядко ми е отговаряла, а аз нищо особено не съм им писал.
Във Фейсбук групите може да се получи нещо, както и в другите социални мрежи.

М22

16.   Мъж на 30, ама търсиш жена до 25 ... ех, тази криза на средната възраст. :D
Да започнем и ние жените на 30 да си търсим млади мъже до 25 години, за да има този свят поколение някакво, все пак...

17.   Де да имаше и сега селски сборове и повече реални запознанства... А сега и навън всичко масово гледа в телефончетата...

18.   ''дните ми минават в ходене на работа и после обратно вкъщи''

Как да стане, мойка. В реалния свят си е чук, просто трябва да го живееш.

Братан.

19.   Защо пък да е до 25 години? Стари ли изглеждат жените, на твоята възраст, малко е обидно.

Lisa

20.   Представяш себе си като потенциално добра партия и вероятно немалка част от 16-те броя изчакващи коментари ще са от заинтересовани жени. Но защо образован и висококвалифициран мъж съзнателно търси "нормална" (разбирам неблестяща) жена, пък и в поставената по този начин възрастова граница? Липса на надежда за добър улов или настройка, че жена в зададените параметри би била удобна/контролируема/няма да те нарани? Разбира се, няколкото изречения в представянето ти не дават обективна информация за твои личностни качества, но въпреки това бих се радвала на искрен отговор.

Ж24, в дългосрочна връзка съм, но въпросът ми е хрумвал неведнъж.

21.   Ти на 30 ако още мислиш по този начин никога няма да си намериш жена. И по-добре, че си представям какъв ръб си...

22.   Здравей, авторе. Грешката на повечето хора, които търсят, но не намират, е че предлагат едно, а търсят съвсем друго. А човек може да получи не много по-различно нещо, от това, което той носи в себе си. Пишеш, че си образован, висококвалифициран, но никъде не прочетох, че търсиш образована и висококвалифицирана жена. Защо? Търсиш хубава и по-млада.. Ето тук е разминаването. Защото тази хубава и по-млада може също да търси хубав и по-млад, без значение колко е образован и квелифициран. Сигурна съм, че има много интелигентни жени, образовани, които търсят теб, но се разминавате в критериите си. Както съм сигурна, че не външонстта и младостта са най-доброто. Успех!

23.   Аз да питам, я опиши външния си вид, че само кариерата си споменал, все едно е единсвеният ти плюс.

24.   Всичкото младо, хубаво и нормално е заето, браат.

Свободни са само някакви полудеца на 19-20 години, разведени с деца на около 35-40, стари моми с котки на 40 години и млади, хубави, но не съвсем нормални и затова са сами...

25.   Къде може да си пишем на лично ?

26.   Много комплексирани жени оплюха автора, че имал един основен критерий да е до 25г. жената и се правят на ударени, че не знаят защо.А то всеки го знае, че жената остарява много по-бързо от мъжа.От коментарите им разбрах, че мъжете трябва да се премираваме, със всяка една, която реши да ни пристане, а само жените имали право на претенции.Да е висок, с незнам си какво лице, атлетично тяло, добре образован, да има добри социални умения, да е отговорен, да помага в домакинството и още куп куп куп куп претенции на , които не могат и 1/3 от тях да покрият.Аре бегай от тука.........

27.   Добре де, тя и 25 годишната ще остарее, ще и се появят бръчки и ще се съсухри. Не мога да го разбера това мислене, не е до години а е до ген. Ето аз съм на 30,но всеки ми казва, че изглеждам по-малка, защото съм с детско излъчване. Има момичета на по 23 24, които изглеждат много по възрастни за годините си. Какво сте се вглъбили в тия години и оплювате само жените. Не се търси така човек за връзка, ти само изискваш, нещата се случват спонтанно и почти винаги успешните връзки са с хората, които не успяват да покрият почти никаква част от критериите ни. Просто се допълват по някакъв начин, ако имате сърце да обичате и да давате любов. Ти какво предлагаш насреща?

28.   Човекът си търси по-млада, защото на тази възраст един мъж вече се замисля за семейство и поколение. Само че това не се прави с всяка. Не е като да те срещна на улицата, да ти се ухиля като корсар надушил плячка, и да ти кажа: "Ей маце, как си? Казвам се Корсар Корсаров. Искаш ли да станем родители?"

Трябва си време да опознаеш другия и да разбереш дали си заслужава да градите нещо толкова отговорно, заедно. Тепърва да го правиш с жена минала 30-така - еми не става, защото колкото по-близо наближава 40-така тя, толкова по-лоша идея е да се правят деца. А при мъжете е съвсем различно.

29.   До н.26 и другите. Едно ще ти кажа - колкото повече критерии слагаш на търсачката, толкова по-малко резултати ти излизат. Какво лошо има жената да е на 25,5, 26, 27? Красива, поддържава, умна, но по-"стара" с две години...С това ограничено мислене и с този никакъв социален кръг, авторът ще продължи да си търси и да се оплаква по форумите.
Жените остарявали по-бързо от мъжете, хахаха - всичко е строго индивидуално. Ти си роб на клишета и обобщения, това е много жалко. Като повечето бг мъже, за съжаление. Аз не призовавам автора да вземе някоя на 35 или на 40, а просто да не е толкова категоричен. Хората са казали - никога не казвай никога.
Програмистът

30.   27, ще остарее, ама 25-годишната докато стане на 35, 35-годишната ще е станала на 45.

31.   Чичетата ще има да си почакат младите да се наврем при тях. Винаги така са си чакали, но до кога ще се мъчат да се навират където не им е мястото?! И на мен ми изниканаха същите въпроси като в един друг коментар: ти млад, хубав и нормален ли си? И веднага става ясно какъв си и защо не намирш и никога няма да намериш половинка.

32.   То всеки това търси. На 33 съм аз. И даже не търся и толкова млада или хубава. Търся само да си паснем поне долу-горе на характер, е и все пак да може да ме възбуди, че да можем да имаме сексуален живот (там съм сравнително лесен, бил съм и с такива жени дето много от "вървежните" мъже не биха погледнали). Но дори и такава е трудно да се намери в днешно време. Викат тука в "реалния живот" - в магазините, в автобусите. Как да направя свалка на такова място без да изглеждам като някакъв досадник? Само едно време в студентските общежития съм си позволявал да правя подобни свалки с непознати, но там цялата среда е някак по-склонна към подобни изпълнения. Бях се записал на танци преди пандемията, но от година не съм ходил заради нея. Там също ми се струва не толкова лесно. Не знам, дразня се на родителите ми, че не са ме подготвили за тази част от живота. Оказва се много по-трудно от всичкото образование, от намирането на добра работа, от купуването на апартамент... все важни "житейски постижения". Но някак цялата работа е все едно нахалос ако няма с кого да я споделиш. Та, пожелавам си всеки от нас да си намери жената за него, авторе!

33.   от 30

пуууу, не можеш да изразиш мнение, без да ти се нахвърлят 5 лелки. Едва написах коментара си и веднага вече са ми дали 2 единички.

Като толкова са лоши мъжете, че искат млади жени, вие защо не искате неуверени льохмани? Всеки си има предпочитания и типаж. Айде хванете се вие с някой неуверен мъж, а? И той ще е поддържан, какъв е проблема? Ами на вашите мнения, ако трябваше льохманите да ви слагат единички? Да не говорим колко коментари съм виждал, че ниските мъже не ставали - 90% от жените го мислят това. Ами като се е родил такъв човека, какво да прави? Не зависи от него, ама пак няма да му обърнете внимание, нали?

Значи нисък мъж може да хвърлим на боклука, но стара жена не може. Защо? Само защото и вие сте прехвърлили 30-те?

34.   30, тогава да си хване 15 годишна, тъкмо той ще е станал дядо докато тя стане на 45. Много сте ограничени и не заслужавате жена до себе си!

35.   34, почваш да стопляш.

Аз не разбирам какво ви пречи кой какви предпочитания има. Май ви удря по егото, че не сте вече на 25, а? Ако бяхте на по 20, нямаше да се обиждате, а да се поласкаете.

37.   н. 34 Аз ако съм на 20 хич няма да се полаская, че ме търси 30 годишен, а ще ме хване яд. 10 години си е много откъдето и да погледнеш. Той е на далавера, но жената? Той като стане на 50 и ще е полуимпотент. Ами мерси.

38.   Нормалните двайсетгодишни си търсят връстници, а не чичаци с по 10-15-20 години по-дърти от тях. Щото питаш за нормални,де.Има и не толкова нормални, които не подбират. Ама трябва да имаш доста кинти за тях.

39.   До 32 в автобус в София не става. Във Виена в метрото една местна ми се облизваше без да я предизвиквам. Източно европейките са по-трудни в градския.

40.   Направиха ви сумати видеа защо мъжете харесват млади жени. Както жените искат сигурност, пари, социален статус от даден мъж, така и мъжа иска млада, красива и плодовита жена, просто защото никой не може да се бори с природата. Жените на по 28-30 и нагоре се засягат в тази тема, защото вече не ги бръснат за нищо, или ги търсят за неангажиращ секс. Но защо е така? Защото жена отиваща и минаваща 30 вече не е красива както на 23 и трябва да го приеме. Забременяването не е лесно и безопасно за плода, както на 23-25. И това е най-нормалното. Нисък мъж, без пари, без дом над 30 на кого му трябва? Сега сами си отговаряте защо мъжете търсят красиви жени или поне на средно ниво и поддържани, а не стари тулупи на 30г. по 120кг тежащи. Българските жени стават все по-затлъстели.

И мъжете и жените трябва да се научите да сте честни пред себе си. Има всякакви крокозаври, които искат топ мъже, а не покриват нищо.

Една мухла на 21-22 с дете от някакъв идиот, миналата година, с която си писах ми се оплакваше, че мъжете не и пишели да и помагат за детето, а за да я чукат. Викам добАр ден. Изгаряме от желание да гледаме чужди деца, за които не сте мислели преди да си отворите краката.

41.   Във връзка с изказването на 35 конкретно за егото искам да споделя следното: когато видимо по-възрастнен от мен мъж ме заглежда или недай си Боже заговори с цел свалка, винаги се и съм се отвращавала - и на 15, и на 20, и на 25, и сега над 25.

Номер27 е права, че е до ген. Затова смотаните мъже се опитват всячески да бутнат самочувствието и самооценката на жените още в тинейджърската им възраст - тогава са най-лесни за промивка, поне повечето.
За смотаняците е изгодно възможно повече жени като цяло да са смачкани емоционално, заблудени, немислещи, че дори приемат да са меркантилни курви, приемат какво ли не, само и само да им вържат.. принципно и на акъла. Жени и момичета - бъдете умни! Пазете самочувствието си като очите си!

42.   Жена съм, при това "дърта", ама ме дразни защо наскачахте, че авторът искал 25-годишна? Хората имат критерии... аз имам, вие имате, всички имат. Не бих погледнала плешив мъж, например, дори да е последният на земята. Имам право на това, както и другите имат право да не харесват някого поради някаква си причина. Какво е това лицемерие? Подобен тон може да държи само човек, който би се хванал с всичко, което се движи. Ама ме съмнява наскачалите тук да се мятат на всеки изпаднал мъжки, нали така? Единственото вярно е, че външният вид е до ген и грижи, а не до възраст. Може да си на 20 и да приличаш на трол, може да си на 40 и да си страшна мадама. Ама в крайна сметка е по-добре хубава на 25, отколкото хубава на 40, така че няма какво да се обиждаме и да се правим на ощипани. Външният вид е един от факторите в любовните връзки. Тия, дет си мислят, че ще изпъкнат като много морални и дълбокомислени личности, веейки знамето на нравствената красота като прани гащи, са просто смешни. Привличането е съвкупност от много елементи - характер, визия, разбирателство, отношение и т.н.

То даже 25 даже не е първа младост, доста си мечтаят и за гимназистки, така че съвсем не виждам какво се разпенявихте.

Ж, 32

43.   Тук за първи път разбрах, че човек в 20-те си години, някои хора могат да нарекат стар.

45.   Аз съм малко по-голям от автора, но също имам неговият проблем. С тази разлика, че аз успявам да намеря жени, но които имат дълъг стаж. А мен това не ме устройва. Както и повечето мъже, с малки изключения. Мъжете, които търсят такива жени са с тях поради една основна причина - да не са сами.
Но жена, която да се поддържа и изглежда добре, да уважава мъжът до себе си, да не стои повечето време пред фейсбук или телевизора, а да обръща внимание на половинката си не намирам. С други думи да изглежда и се държи така, че мъжът и да не се замисля за други жени.
Но добре изглеждащите жени, които са по-контактни логично имат много повече предложения. Тези, които не се замислят много за бъдещето си търпят повече разочарования и там си градят лошо впечатление за мъжете.
Същевременно според мен мъжът също трябва да отговаря на горните условия и да глези редовно жена си. Може по мъничко, но редовно ;)
Но до момента, поне аз удрям на камък.

46.   Подкрепям 42. Моята фобия пък са дебелите мъже. Просто - не! Ако ще да ме обсипе от глава до пети с диаманти, да е президент на САЩ, какъвто ще да е, просто - не! Не ги понасям, макар никой да няма вина за проблеми с теглото си, но аз естетически не мога да приема дебел човек като интимен партньор. В къщи съм въвела здравословен режим на хранене, че направо не знам какво ще правя, ако мъжът ми пусне шкембе. Иначе, по темата: за 30-годишен мъж 25-годишна жена е идеална. 5 години разлика във възрастта е чудесно. Едно поколение са, еднакви интереси, еднакви вкусове, еднакъв лайфстайл. А къде да я срещнеш? Със сигурност не по сайтовете и в дискотеките. Понякога вариантът "общи познати" е добър. Т. е. общи познати организират някакво парти, там се появява девойка, разговаряте, опознавате се, намирате общи интереси, разменяте телефони и т. н. Но ако самият ти, авторе, си затворен човек и нямаш приятели, сценарият "общи познати" не работи и наистина не зная как да помогна.

47.   42 ако изобщо е жена на 32 години, 100 процента е някоя циганка, живееща в онези затворените цигански общности.
На мен лично повече ми звучи като около 40 годишен интернет трол.

48.   Аз съм на друго мнение не мислете, че младата жена ще ви даде много повече от 30 годишна, аз лично имах връзка с 23 годишна много красива и какво.. нищо.
Тя всъщност още не е жена. Не ми хареса, няма взаимно уважение.
И сега търся жена около 30г колкото съм и аз и като мислене да си пасваме и като позиция в обществото не си мислете, че на жените 30 или 30 им има нещо напротив те са вече зрели и ще са до вас в много повече случай от колкото под 25г. Да не говорим, че малките са само и единствено трофей.

49.   Номер 3, ако авторът не те иска, мога ли да се запозная с теб? Честно, все някой трябва да отсрами мъжете по обвинението в липса на вкус!

51.   Номер 20, за него не знам, но прилагателното "нормална" идва на ум на всеки, който е виждал необвързаните жени и жените по онези сайтове напоследък. Масовката там е... да не отварям дума, защото темата не е за това! Хората просто искат нормална жена, което не значи, че ще върнат някакви божества сред жените, стига такива да се появят и да имат желание за нещо повече с нашия човек, докато е необвързан. Но вероятно човекът указва долната си граница, а не декларира пълно нежелание да се занимава с жени, по-добри от тази.
Нещо, което се случва, ако дълго време си общувал с... такива, които са по-малко от нормални. Както ако се каже, че са ти нужни навършени 18 години, за да влезеш някъде, там няма да върнат онези, които са на повече от 18 години.

Това за контролът е остаряло и вредно. И да ти кажа не е въпрос на национална гордост да контролираш другия, даже бих казал, че този, който контролира другия или дори има желание да контролира, има сериозни личностни проблеми. Този човек не търси любов, а робство, някакъв вид йерархия, където той да е Капо ди тути Капи. Нещо като да си бил последна дупка на кавала цял живот и да компенсираш като си търсиш някакъв путьо от другия пол, на когото да се докажеш. Т. е. опитваш да утвърдиш високото си самочувствие, което е отсвирено категорично на този етап и то не от един или двама души. Но няма да се докажеш на онези, които са те осакатили душевно, а на този човек, защото чувстваш, че тук щети е по-лесно, по който начин сам признаваш правотата на предишните - ако си голяма работа, не се правиш на велик на по-слабите от теб, а това дори би било обидно за теб. Както виждаш не уточнявам пол, защото думите ми важат и за мъжете, и за жените.

Драги мъже и жени, една връзка и съответно брак е съюз на двама възрастни, които са равни /т. е. няма контролиращ и контролиран/ - нещо, което не се променя поради желанието на бай Тодор или на стринка Калинка от село Ореш да речем! Ако си търсите поле за доминация, кеф ви турнири за компютърни игри, кеф ви станете шеф на своя фирма, кеф ви се заемете с някакъв спорт, какъвто и да е! Ама в любовта и връзките доминацията не съществува - ако за теб е налична, че даже важна, значи на фона на останалите ти си като хокеист, опитващ да се плъзга на футболен терен в компанията на футболисти - не на място, казано с други думи!

53.   И аз искам познанство с млад, хубав, образован и висок мъж с апартамент, хахаха (изказвам се саркастично). И сега ще ми кажете, че съм златотълрсачка, ама щом мъж иска млада и хубава - не е проблем. Двойни стандарти. Мъжете, които гледат на първо място визията, също не заслужават свестни жени, както и жените, които гледат само материалното, не заслужават свестни жени. Не сте дорасли за сериозни взаимоотношения. :)

54.   Авторе, всичките ми приятели са на твоя хал. Високо образовани, интелигентни, някой от тях с доста сериозни доходи,нормално изглеждащи. Просто нямате среда. Намери си някакво хоби, спорт, курс, образование и нещата ще се случат.

55.   53, и как да не било проблем като го изядоха с парцалите тук? А ти щом се изказваш саркастично значи ще предпочетеш някой стар, нисък и грозен без образование и без апартамент така ли? Нормално е всички да имаме критерии - доколко са изпълними е друг въпрос. Животът ни научава. Ако критериите ни не съвпадат с възможностите ни или ги променяме или си ги държим до края, но оставаме сами. Както се казва в една наздравица "да си пожелаем желанията ни да съвпаднат с възможностите ни".

1-50 от 66