Запознанство с балерина
Здравейте, аз съм на 22 години. Много харесвам балерините като външен вид, мисля че са красиви в лице, освен че са слаби.
Замислих се къде може да се запозная с момиче или жена, която е балерина? Как да я открия?
Дори и да не се появи любов между мен и нея, ще се радвам да си останем поне като приятели/познати.

П.П. Всъщност, харесвам всякакви танцьорки, не само балерини (тези които играят народни танци, също са много хубави).

Коментари

1.   Абе отивай в Тиндър или OKcupid, какво се занимававаш тука?

2.   Отиди да се научиш да танцуваш народни танци и ще се запознаеш

3.   Предполагам в такъв случай си спортист, висок и в добра спортна форма и кариера? Но пък ако беше такъв щеше да знаеш къде да срещнеш балерини...

4.   Ами доколкото съм чувал, нека някой ме коригира, ако греша, балерините се навъртат около оперните сгради. Успех!

5.   Запиши се и ти на някакви танци за начинаещи. Или пък ходи на фитнес в някоя зала, където се провеждат и такива занятия и посещавай фитнеса точно в часовете, в които се провеждат. Така ще се засичаш с тях и ще можеш да се запознаеш. В залата, в която ходя, има народни танци и редовно има танцьорки там.

6.   Как да я откриеш, ли? Ми отиваш в операта...

7.   Не знам, струва ми се, че балерините се таковат с балетисти основно. Все пак по цял ден са заедно и са във физически контакт. Не остава много път до спалнята ...

8.   Имаш някаква идея фикс, явно. В лице не всички балерини са красавици, познавам няколко и не изглеждат много по-красиви от всяко момиче, средна хубост са. Ако си от голям град не ходиш ли на опера и на балет? Ако харесаш някоя може да я изчакаш на служебния вход след представление с букет и да се представиш.