Трудно приключване на връзка .
Аз от онези смотаняци по-форумите , който се жалват че не са имали връзка на ХХ години . Или бях , в момента имам връзка с която искам да приключа .
Разделяме се и се събираме няколко пъти вече . Опитах да се разделим с добро с думи , но не ме пуска .Преследва ме .
Заплашва ме с какво ли не . Ще се самоубива , ще скача .
Закъснява и . Симулира задух виене на свят и други подобни .
Преписала е личните ми данни .
Хващам я с дребни лъжи . Послъгва постоянно за какво ли не .
Парадира с образованието си и заплатата .
Тази жена е лицемер и егоист . Често се чувствам като кощче за душевни отпадъци . Коментира колеги , познати за които не ме интересува .
Рабих Фейсбука и .Не е мъжка постъпка от моя страна признавам . Стана ясно , че се е виждала с мъж когато ме няма . Твърди че нищо не са правили . Дори го набра по телефона . Но това съмнение остана
В чатовете ме храни , изкарва ме какъв ли не .
А иначе пред мен твърди , че ме обича . Плаче . Но аз съм безчувствен . Не и вярвам .
Няммам желание да се виждам с нея . Не ме оставя .
Обмислям да сменя квартирата . Заплаши ,че ще ме причаква пред мои роднини , или че ще намери родителите ми на село .Заплахи ,заплахи ...
Имали сме и хубави моменти не било само лошо . Пътувания , излизания и т.н .
Не съм и изневерявал , стремя се да и угаждам .
Правя най-страхотния секс през живота си .
Вероятноста да остана сам е много голяма в бъдеще .
Как да се откопча , да ме забрави , за не ме търси ?
С думи не става , грозни сцени не ми се правят .
Ако някой има идеи да сподели .
Искам да се махна от тази токсична мрънкаща жена .

Коментари

1.   Просто и обясни, че не се получават нещата, не се чувстваш добре, искаш да се разделите.Това е, ако не подейства, просто си тръгни.

3.   Ще ти кажа нещо, което помага в твоя случай - кажи й, че се е обадила предишната приятелка и сте се събрали. Това ще й подейства, като токов удар и ще се откаже от теб :)

4.   Като те заплашва има полиция!

5.   Е, какъв мъж си щом една жена те разиграва?
Не можел да я остави, пък правил секс с нея, и то най-страхотният. Ами значи и ти имаш изгода да не я пускаш. Взаимно се използвате и мъчите.
Зарязвай я.Такива само си заплашват, нищо не правят.

6.   Ти хем искаш да се отървеш от нея, хем те е страх да не останеш сам, хем секса бил хубав с нея.. Ми.. ддз, то по принцип ти най-добре си знаеш каква е ситуацията, хората по тези форуми няма как да знаят какво ти е в главата, какво е в нейната и какъв ви е общия филм . Опитай се да си честен към себе си и да осъзнаеш сам това, което се случва в теб и около теб. Те хората тук ще ти дадат съвет и ти можеш да се хванеш за него, поради лични причини, понякога самозаблуди. Ти пак ще избереш този съвет, който ти отърва. От прочетеното разбирам в най-общ план, че се намираш в нездравословни отношения. От тези отношения явно страдаш ти, страда и друг човек. Или ги промени, или се махни от тях.

7.   Форумите, по-форумите, най-форумите...

8.   Блокирай я отвсякъде, въобще не комуникирай с нея.

9.   КоЩче още десетина бисера, хахахаха!

10.   Хахахаа, и нова мода- интервал ПРЕДИ освен след точката, забавен си!

11.   Добре, теб те разпознавам по тези разстояния, които оставяш когато пишеш.
Скоро беше писал коментар в едно тема, която впоследствие изтриха:
Не ми е добре, моля за съвет - Spodeli.net
spodeli.net › story-158499
Коментарът ти беше събрал само единички, мисля 6 на брой, а в него ти се представяше за обвързана жена и нещо съветваше авторката, че ако и ти правиш не знам си какво си щяла да „ядеш тупаника“ от мъжа си, вече не помня останалото, но беше тъпня.
В темата: Чувство, че не знам кой съм -си коментирал/а с номер1, като също се представяш за жена.

Та, стана ми интересно, ти мъж ли си или си жена последно?

12.   Здравей, според мен щом и ти самия не си сигурен значи тази връзка не е изгубена и може всичко да се поправи. Хората сме такива същества че захвърляме всичко, което леко куца вместо да се стараем да го поправим. Момичето показва ли старание? Бори ли се за връзката ви? Понеже от думите ти разбирам че явно много те обича и не иска да те игуби и да се разруши връзката ви. Това е цвнно в днешно време. Явно и двамата имате косури както всички нормални хора, дайте си шанс. Прояви и ти старание. То трябва да е взаимно за да сработят нещата. Бях в същата ситуация. Смятах приятелката ми за досадна и прочие. Докато едн приятел не ми каза тези думи. И започнах да забелязвам как тя наистина се старае за нашата връзка и не мисли лошо, не иска да се разделя с мен и се бори за нашата връзка. Тогава реших и аз да направя същото. И познай какво- нещата се подобриха иьключително много и дори дребните спорове изчезнаха. Според мен послушайсъвета ми и не бързай да захвърляш някого който толкова те обича. Казвам го от опит. Ще видил че съм прав. Всички тук ще коментират едно и също. Блокирай я. Толкова ли лесно блокираш човек с когоро си бил влюбен? Когото обичаш и си обичал? С когото си делил едно легло? Това е неуважително. Не трябва да се пави така. Според мен младите трябва да се научим да се борим за любовта защото тя е компромиси и от двете страни, тя е нагаждане с времето, тя е на приливи и отливи и това че за момента не е във върховата си точка не значи че трябва са зачеркнвм всичко с този човек. Според мен не се разделяйате а виж какво прави момичето за теб защото гарантирам че тя се старае зя връзката ви а ти си този кокто е черноглед, при мен беше така при приятели беше и това е доста срещан случай. Послушай ме пак казвам и се надявам да се радваш ако си последвал съвета ми като разбереш че съм прав

Мъж на 24г

14.   Директно си събирай чукалата и изчезвай. Щом си стигнал дотам, да ровиш в чужди фейсбуци, работата е край.