За или против?¿
За или против еднополовите бракове да бъдат закони в България?

Феята на зъбките

Коментари

1.   Да

2.   Против !

3.   Твърдо ПРОТИВ!

4.   За! Трябва да имат същите права да узаконят връзката си и не толкова заради романтичната емоция дори. Като съпрузи ще имат същите права и задължения като останалите.
Ето, наскоро (в Испания) съсед от квартала овдовя и сега че има право на пенсия като вдовец (хомосексуална двойка съпрузи бяха) детето им е студентка и също ще има пенсия докато завърши.

5.   Против

6.   Гласувам против!
4 "Детето им" е най голямото ми притеснение. Отгледали са чуждо дете. Даде ли се такава власт в България, лесно еднополови от цял свят ще осиновяват бг деца, Което с нашата корупция ще доведе, до отнемане на много деца от истинските им родители. Когато децата станат стока на корупция тогава загиваме. Те и сега са стока, но клиентите са по малко, станат ли повече не ми се мисли, социалните ще тръгнат на лов за голямо количество нова стока.
Иначе еднополовите имат същите права като всички, никой не ги спира да сключват брак с противоположен пол, както всички. Но те искат нещо различно. Все едно както е позволено на всички да плават с лодка в езеро, те искат да летят със подводници, е как да сме съгласни.
Иначе ми е все тая дали ще имат подпис и унаследяване на имотите си, но те няма да спрът до там, ще искат да осиновяват деца плод на разнополови връзки. Когато сам вземеш решение да живееш в еднополова връзка не би трябвало да желаеш продукт на любовта между мъж и жена.

7.   За!

8.   Против

9.   "Еднополов брак" звучи като "Дървено желязо"

10.   Против!!!!

11.   За.

12.   За. Всеки е свободен човек и никой няма право да му казва какво да прави! Не съм лесбийка, но не мисля, че трябва да им се бъркаме в техните работи. Всеки е различен и не е работа на народа и държавата да се бъркат. Всеки да гледа себе си.

13.   За съм, защото не ми дреме кой какво прави в собствената си връзка. Хетеро съм, и грам, ама ГРАМ не ме ебе кой къде си го пъха, с кого, кога, къде и т. н. За разлика от разни латентни педалчета тук, аз не чувствам страх, че когато ги озаконят, едва ли не, ще стане задължително да си гей (лол).

А за хомофобчетата, ще кажа само едно - вие сте си чисти прикрити гейове. Просто тати ви е насъдил страх и омраза към това, което сте и затова изпитвате страх от подобни неща. Никой хетеросексуален мъж няма толкова силна реакция като омразата, към нещо, което не представлява интерес към него или не му е насадено от някой родител.

14.   За. Принципно съм неутрална по темата за гей обществото ни, но в крайна сметка всеки трябва да е свободен да се обвърже с любимия си човек законно и да създаде семейство. Не би трябвало да има значение пола на двойката :)

15.   Нямам против еднополовите връзки да могат да бъдат узаконявани.

Бракът си е сключване на договор, който ви прави семейство пред всяка институция. И без брак ще обичаш един човек, но няма да имаш права и задължения спрямо него чисто законно.
Хомосексуалистите така и така започват връзки и съвместен живот. Както аз искам партньорът ми да може да ме посети в болница и при нужда да вземе решение, защото това ще засегне нашето семейство, така и гейовете го искат и е напълно разбираемо. Нямам против, подобен закон не вреди на хетеросексуалните и не отнема ничии права.

16.   Против. То вече само еднополови бракове и цигански ще започне да има. Хетерото спряхме да се женим.

17.   За. Аре стегнете се вече и си набийте в тъпите глави, че не ви засяга кой за кого се жени и тн, за тва тънем в мизерия и малоумщина, защото още си врем носовете в чуждите легла и смятате гейовете за най големите врагове на децата ви, прикрити гейове сте и вие сигурно

19.   Твърдо против! Децата израсли в подобна среда са обречени!

20.   Твърдо против!
Ж22