Как се прави свирка
Здравейте, аз съм момиче и съм на 17 години от 4месеца си имам приятел преди месец правихме секс за пръв (за мен беше пръв път за него не ). Много иска да му направя свирка, но единственото което знам е, че трябва да внимавам със зъбите. Какъв вкус има спермата? Какво трябва да правя с езика? Какво да направя, че да се чувстваме добре и двамата?

Коментари

1.   Това трябва да те научи мъжът, с който си! Няма как да ти се обяснява като на начинаеща. Би било глупаво и ще стане дълго като ферман.

Затова си имаш гадже, да те научи, как се прави секс.

2.   Абе ти го лапни пак ...!

3.   Свирките не са за да се чувствате добре и двамата, а за да се изкефи той.
За зъбите -ами, не му го отхапвай.

4.   Почни да лапаш банани и краставици :Р айде лек ден

5.   Все едно ближеш сладолед във фунийка.

6.   Банан не си ли яла, подбно е само гледай да не го ухапеш!

7.   Мажеш му главичката с мед, и го лапаш.

8.   То не е висша математика, просто ту го лапаш, ту го смучеш, ту го ближеш, ту отдолу, ту отгоре, топките и т.н. По реакцията му ще разбереш кое му харесва и ще наблягаш там, но все пак ще разнообразяваш по малко и така. Даже той самия може да те насочва леко.

9.   Свирка, чедо мое се прави от обработването на фина дървесина, което си иска опит и майсторлък. Има и доста по-лесен вариант, за постигане на свирка, а то е като сложиш пръстите си в устата, притискайки езика си, който трябва да е сгънат, в посока небцето ти, но и това също изисква тренинг и няма да можеш току така да се научиш!
Колкото до фелациото а.к.а "свирка" това е по-скоро нещо, което е инстинктивно, и няма кой да те научи освен, ако ти сама не се научиш.
А и нека, да не забравяме, че от всяко дърво свирка не става, така че всичко пак опира до опита и личните качества. Успех!

10.   Със зъби задължително. Езика си го прибери. Шпагат докато лапаш.

11.   Младо и глупаво момиче! Замисли се малко ти с тази твоя УСТА какво правиш всекидневно? Ядеш , говориш , пееш , миеш си зъбите,пиеш вода. Как ще се съгласяваш да ти вкарват полов член в устата? Защо, защо младо , глупаво и наивно момиче? Защо? Кажи ми? Кара ли те насила този , притиска ли те да го направиш или ти самата искаш? Хубаво , да кажем , че се съгласиш. НО ПОМИСЛИ! ПОМИСЛИ , МЛАДО , ГЛУПАВО И НАИВНО ДЕВОЙЧЕ! Нима искаш после той да се фука с това , че глупава девойка като теб му е позволила да си сложи миризливия и мъжки курвенски пишок в твоята уста? Замисли се добре. Такива момчета искат просто едно орално задоволяване , нищо повече. Това няма да го накара да те заобича. Той ТЕ ИЗПОЛЗВА ЗА ЗАДОВОЛЯВАНЕ НА НЕГОВИТЕ НУЖДИ! Как не го виждаш? Как , млада и все още непораснала чисто психически , девойко?! Осъзнай се преди да започне да се фука с факта , че те е ... при това в устата. После той ще се гордее с това особено пред момчетата. ГАЛИШ ГЛУПАВОТО МУ НЕДОЕБАНО МЪЖКО ЕГО! Един истински мъж няма да гледа да си го пъхне в устата ти , той ще иска да се любите нормално , както природата го е направила , измислила и създала. Най -вече , той ще поиска да ти даде , не ти на него - не по този грозен и унизителен начин. Ако се СЕБЕУВАЖАВАШ , няма да подлагаш достойнството си на такова унизение , дошло от порното. НЕ Е НОРМАЛНО! Недей , младо момиче! Недей! Намери си свестно момче- момче , което няма да иска такива извращения от теб. Все пак , дали ще го направиш или не.., зависи най-вече от твоя характер , от това дали ти се себеуважаваш и уважаваш собственото си тяло , и какви са твоите разбирания , възгледи , ценности . Но помни , младо момиче , че ако го направиш сега , ще си траеш психологическите последици - за кой? За теб самата , защото това ще те съсипе. Не слушай горните коментари , поощряващи те да го направиш! След като това момче ти казва ясно и директно ,че иска свирка , той НЕ ИСКА нищо повече от това . Използва те , младо и глупаво момиче! Използва те! Осъзнай се , докато е все още време! Ех , млади , млади. Защо правите така? Защо харесвате долното и грозното , а не красивото и това , което заслужава признанието си за красиво и достойно за уважение? Защо...защо млади?

12.   Свирка не се “прави”.
Даряваш с такава, защото ти идва отвътре, защото гориш за него и го искаш, подмокряш се чак от желание да го усетиш как набъбва в устата ти..., не се и запитваш даже къде “МОЖЕ” да свърши?!? То е ясно, че ще го оближеш до последната капка, защото си е твоя човек...
За 1ви път правих свирка чак като се влюбих...
Може да е била нескопосана, но на мен ми беше яко, за него няма да ти описвам...

13.   Минет само срещу лизане. Искал свирка той, ще иска да ти свърши и в устата и да те чука без презерватив, защото не му бил удобен, после и да не се празни навън, защото му е по-готино да не го вади, и в задника да ти го слага, може и тройка да му се прище...Ти давай всичко, което ти поиска, угаждай му ,после се чуди защо вече не си му интересна и гони някоя друга.
Как се прави свирка? Пусни порното и гледай, лапай един банан и тренирай!

14.   Има един стар виц:
- Направи ми свирка.
- Не мога.
- Бе ти го лапни, пък колкото можеш.

16.   До 11: Браво!
До авторката: Мисли, не е нужно да приличаш на някого за да си себе си. Да фелацио е думата, свирките са музикален инструмент.