Влюбване и желание за среща с необикновен човек.
Здравейте на всички!
От 3 години на сам имам симпатии към едно момиче от моята гимназия. Разликата в годините ни е една - т.е. аз съм 02, а тя 03.
Високо, красиво, умно и интелигентно момиче с дълга и къдрава коса.
Когато ми писа тя за първи път от нейния профил в последствие разбрах, че ме е харесвала. Аз също започнах силно да я харесвам.
Лошото на мен е, че съм силно привързан човек и съм обичлив доста.
За жалост лятото 2019г. не можах да я намеря в нейното село, а бях доста често заради мои приятели с моторите. Питах приятелите ми от там, но никой нищо не знае.
Събрах кураж и писах по messenger - никой не отговори. Оказа се, че ме е сложила в Request и ще ви обясня по надолу как разбрах.
Писах и в Instagram - никой не отговори.
След няколко месеца по-късно се допитах за телефонния и номер. Това се случва някъде пролетта на 2020г. Аз успях да взема телефонния и номер, но вместо тя да ми вдигне - вдигне сестра и. Обясних и, че я търся по спешност и ако има възможност да ми върне обаждането. Та. Чаках няколко часа - никой не ми отговори.
Реших да и пиша от едно място по messenger и веднага ми отговори като по чудо, но нещата не бяха хубави.
В последствие по късно разбрах, че е каладжийка, но на външен вид няма как да я разбереш, защото я мяза доста на българка.
Не искаше да имаме нищо общо и като я питах защо - не ми отговаряше на въпросите и до там.
По-късно в същия ден ме последва в Instagram.
След седмица, когато се прибрах от почивка от Созопол видях, че е качила стори и аз съответно и реагирах.
Тя ме попита - защо и пиша. Аз съответно предпочитах да и кажа истината вместо да крия. Признах и че чувствам 3 години нещо към нея до сега и тя остана силно впечатлена.
За жалост цялото лято, есен и зима беше в Германия с техните.
Продължихме да си пишем до ноември 2020г., докато един ден просто на нищо не ми отговори.
Притесних се ужасно и питах най добрите и приятелки - най добрата и беше българка от Бургас.
Момичето ми помогна страшно много и веднага каладжийката, която харесвам ми отговори с лоши отговори. Призна си, че е каладжийка и почна да ме нарича какъв ли не. Правеше го с цел, че вече не иска да има нищо общо с мен, а преди това толкова много твърдеше, че ме иска и ми обеща, че ще се видим, когато се прибере.
Та. Блокира ме от всякъде, но имам друг профил в Facebook и Instagram, където и следя публикациите и сторитата без тя да знае и оказа се, че е в селото си, което е близо до моя град.
Тук малко тя се издаде на нейното стори - показа къде се събира често в нейното село. Една асфалтирана площадка в селото и, което ще намеря.

Това, което се опитвам да кажа е, че наистина чувствам нещо сериозно към нея, искам да я намеря и просто да поговоря с нея.
Искам да я видя и да кажа всичко на нея за да ми олекне. От там ще видим дали ще сме заедно или ще я забравя.
Просто наистина ужасно много я харесвам.
Знам, че е глупаво цялото това нещо, но моля ви! Представете се на мое място да харесвате някого 3 години и никой друг да не може да я премахне от мисълта ми(говоря за момиче).

Какво ви е мнението на Вас?
Споделете го долу в коментарите.
Има ли полза да я намеря някъде в нейното село, колкото и да се крие заради техните и да поговоря с нея?
Благодаря Ви за отделеното време и внимание!

Коментари

1.   “Има ли полза да я намеря някъде в нейното село, колкото и да се крие заради техните и да поговоря с нея?“

Не

2.   Явно тя нещо се колебае.Може накрая да се престраши.Ако не пррориентирай се.Всеки е бил неуспешно влюбен,боли,но се продължава напред.Успех

3.   Напиши и едно писмо съвсем по старомодно. Обясни и там всичко което искаш вкл. че уважаваш нейният произход и не ти е проблем, надяваш се и на нея да не и е проблем твоят.
Завърши писмото с покана да бъдете приятели, а нататък каквото времето покаже.
Не знам какви са калайджиите, начинът им на живот, стереотипи т.н. Но по описаното от теб изглежда да е от модерно, цивилизовано семейство. Важно е да и покажеш че, уважаваш нея и семейството и.

4.   Момче , намери я и си поговорите сериозно затова дали искате да имате общо бъдеще заедно. Никой не заслужава сърцето му да бъде така - като твоето винаги и постоянно плачещо отвътре. Говоря ти така , защото и аз изпитвам същото , само че вече от 5 години. Скоро време предполагам и аз ще мога да се срещна с моя ,,Ромео" и да се изясним дали искаме да бъдем нещо повече от... приятели,познати,защото просто се вижда,че.. нещата са от вида на една взаимно несподелена любов от страна на двама ни. Е,...пожелавам ти късмет!