Не спирам да мисля за него, а се разбрахме да няма чувства по между ни...
Здравей те. Историята ми е следната:
От известно време не спирам да мисля за един мъж. Познава ме се от много години, но от няколко месеца не спирам да мисля за него. Когато това започна аз си имах приятел и не обръщах внимание на този мъж. След като приятелят ми започна да се държи дръпнато и не ми обръщаше внимание този мъж беше до мен и като приятел ми казваше, че нещата ще се оправят и всичко ще мине.

Нещата не се оправиха и ние се разделихме. Когато той научи каза, че ако имам нужда от нещо да му се обадя. Така и направих исках поне за малко да не мисля за бившия си приятел и за всичко което ми беше причинил напоследък, исках някой да ми припомни че съм желана. Макар и голямата разлика в годините този човек винаги ме кара да се чувствам желана, красива и специална.

Точно на рождения ми ден аз го попитах дали има планове за по-късно и ако е свободен дали иска да се видим... Видях ме се и всичко беше уникално докато не започнах да треперя. Той ме погледна, попитаме дали ми е студено и още преди да отговоря той ме гушна.., а малко след това последва и целувка.. Стана това за което си мислех няколко часа преди срещата ни (правихме секс).

Объркана съм защо се разбрахме, че няма да има чувства и връзки, но от онази нощ аз не мога да спра да мисля за него, на където и да се обърна той е там.. Засичаме се на кафето, в магазина, по улиците и двамата се държим някак различно.. Аз не спирам да го гледам и той не отделя поглед от мен.. чува ме се и си пишем редовно.. но най-лошото може би е че живеем на една крачка един от друг.. Когато излиза минава с колата покрай моя апартамент и кара супер бавно и се оглежда към вратата.. когато ме види в магазина или кафето ме хваща за ръката и ме пита как съм и какво правя..

Един ден реших да го попитам дали съжалява за онази нощ, а той ми отговори "не говори глупости.. даже искам пак". Аз също искам, но се страхувам че вече съм прекалено привързана към него и не искам да съм само поредната бройка. Винаги се е държал страхотно с мен, винаги е мил и нежен. Казвал ми е, че ако разликата ни не беше 12 години можело да има и връзка, но между момиче на 18 и мъж на 30 можело да има само секс..

След като се разделих с бившия си приятел си казах че не искам връзка и само ще се забавлявам, но не знам какво става с мен. Не знам защо го искам толкова много.. много пъти съм си казвала "няма да мисля за него", но без успех.. познавам го само по шума на колата... Никога преди не съм изпадала в такова състояние..

Моля ви не ме критикувайте и ми дайте някакъв съвет какво да правя и дали бих имала някакъв шанс да съм с него. Благодаря на всеки който е отделил време, за да прочете историята ми и ми е дал съвет.

Коментари

1.   Нищо не пречи да пробвате, но на момчето, мъжа тоест, май не му се занимава с малки момиченца.

2.   Обичаш го, а мисля, че и той те обича!

Можеш да го спечелиш. Само наистина го поискай. Нали се сещаш, че това "разбрахме се да няма чувства" е глупост, защото аз още не съм видяла човек, който да си заповядва на чувствата. бъди малко по-изобретателна, явно и него някакви съмнения го спират.

Намери някой, с когото да излизаш - нека даже е гей или да ти е братовчед, за да яма скадали и наранени след това. Нека те види, че излизаш с някакво момче от вас няколко пти и да видим как ще се държи.

Успех!

3.   Според мен нищо не ви пречи да пробвате да сте заедно.
Неговото изказване, че " между момиче на 18 и мъж на 30 можело да има само секс.. " малко ме озадачи, защото ми звучи леко използвачески. Значи може да прави секс с теб, а не може да те обича, уважава, подкрепя... в една връзка? Според мен не е прав за това.
Влюбила си се, не е страшно(а мисля, че и той не е никак безразличен, въпреки че сигурно ще се опита да се прави на такъв). Кажи му или му покажи ясно чувствата си. Няма друг вариант, ако не искаш положението да си остане само дебнене от прозореца :)) Искрено ти желая успех!

4.   Кажи му , че разликата в годините няма значение. Ако го искаш, ще си с него.

5.   Пробвайте ако не стане и толкова го искаш излизайте и си правете само секс поне пак ще си до него и ще го усещаш

6.   Бо. Тинейджърска му работа. На 18 тръгнала да се занимава с чичковци. Я си намери някой на твойта възраст - в морето риба много и не ни занимавай с инфантилните си тинейджърски трепети.