Жени, обиждате ли се?
Обиждате ли се, ако някой мъж прояви сексуален интерес към вас? Или ви прави комплимент, че сте много секси и би спал с вас и други подобни? Или примерно ви гледа с възбуда? В смисъл като комплимент ил го приемате или като простащина и бихте искали да ви възприемат не просто като секси същество, а да погледнат на вас и като човек? И зависи ли кой мъж го прави? Едно и също ли е ако го прави кварталната пияница или Джейсън Момоа? И как възприемате загорял мъж - като мъж със сила и сексуална енергия, т.е. позитивно или като някой закъсал простак, на която не му връзват и затова не е виждал жена от години.

Коментари

2.   Независимо кой го прави е грозно и неуважително и няма абсолютно нищо общо с комплимент. Комплимент е когато дойде до теб и ти каже, че си красива например, а не да крещи от другата улица какви яки цици имаш и тн! Това си е стрийт харасмент, много тъжно, че някои девойки го приемат за комплимент... Аз умирам да се псувам с пияни чичковци, които ми викат как ще ми разпорят гъза, а аз същевременно съм на годините на децата им. Унизително и просташко е.

3.   Определено зависи кой е, ако е привлекателен за нас ни харесва, но просташки подмятания не ни харесват.

4.   Ако е хубав, висок, нацепен и наперен, ще бъде комплимент, ако е всичко противоположно, ще му викнат полиция за сексуален тормоз

5.   Ж., 26.

Обиждате ли се, ако някой мъж прояви сексуален интерес към вас? Или ви прави комплимент, че сте много секси и би спал с вас и други подобни? Или примерно ви гледа с възбуда? В смисъл като комплимент ил го приемате или като простащина и бихте искали да ви възприемат не просто като секси същество, а да погледнат на вас и като човек?
- Нямам никакъв проблем с това кой как ме възприема, нито с начините, които този човек е избрал, за да демонстрира интереса (или липсата на интерес) към моята личност. Действително не ми прави особено впечатление, какво остава да ме обиди (или на другия полюс, да ме накара да пърхам възторжено с мигли). Живеем в относително свободна държава, всеки може да упражнява правото си на избор, както сметне за удачно. Предполагам, че съм доста разглезена от мъжко внимание, и мъничко отегчена от обичайния директен подход на повечето мъже, затова и отговарям по този начин. Впечатлява ме тъмнината, мистерията, неизказаното, тихото, тънката и невидима нишка на психологическата игра в общуването между мъжа и жената. То е като да сравниш кварталната шкембеджийница на бай Цветко с най-изискания ресторант в Италия. Просто е различно и тази разлика се усеща на всички нива, с всички сетива. (Има почитатели на едното, има и на другото. Не съдя, само споделям.)

И зависи ли кой мъж го прави? Едно и също ли е ако го прави кварталната пияница или Джейсън Момоа?
- Мисля, че можеш да си отговориш на въпроса и сам.

И как възприемате загорял мъж - като мъж със сила и сексуална енергия, т.е. позитивно или като някой закъсал простак, на която не му връзват и затова не е виждал жена от години.
- Това, че е "загорял" не е проблем. Проблем е, ако наистина се държи като закъсал простак, който проси трохички внимание и е готов да застане на една ръка в култа към вагината.

Дано предоставеното лично виждане ти послужи за нещо градивно, успех.

6.   Сигурно няма да прозвучи добре, но определено има значение кой го казва. Ако е мъж, който намирам за привлекателен, по-скоро би ме поласкало, ако не е някакъв страшен аграр вече, но ако е някой гнусен тип или просто мъж, който не ме привлича, ще ми стане неприятно. Мисля, че трябва да имаш реална преценка за себе си и да знаеш къде да се целиш. Понеже не съм от най-красивите, дори не отразявам мъжете извън моята лига. Стремя се към такива около моето ниво. За съжаление малко хора имат трезв поглед върху този въпрос и често се стига до неприятни ситуации. Случвало ми се е да режа разни ужасници, за които първо съм била "принцеса", а веднага след това "б@си нещастната курва". Важи и за двата пола. Приятелят ми е отказвал на жени по разнообразни причини и е отнасял подигравки, че е пед@л, че нищо не разбирал от живота, присмех и прочее. Нараненото самочувствие след отказ води до такива неща... ако просто разбираха на какво ниво са и имаха реалистичен поглед, щеше да е друго.

Та, ако те е спечелил на най-елементарно ниво - външен вид, следва поведение и характер. Отчаяните загорели типове си личат и има разлика между тях и готин мъж, който просто си те е харесал за секс. То и един конвенционално привлекателен мъж, ако не е напълно невменяем, няма да стигне до положение на тежко отчаяние. Жените са станали доста инвазивни и хич не си поплюват вече. Изземат ролята на мъжа и директно се слагат, предлагат, търсят контакт и т.н. Дори да е много готин, ако изглежда адски отчаян поради някаква причина, не бих се занимавала с него. Трябва да имаш някакво достойнство все пак. Бих допуснала, че нещо друго не му е наред, за да напира толкова и бих отказала. Не вярвам, че хубав мъж ще стои на сухо без причина.
Щом говорим за любовна връзка, трябва да има привличане. Най-често първоначалното привличане е на база външен вид. Това не значи, че в процеса на опознаване, няма да те оценят и като човек. Ако говорим за обвързване - първо ти прави впечатление излъчването и, най-често, то те мотивира да разбереш повече за обекта на желанията си. Може да се окаже, че на външен вид е добре, а отвътре - пълна скръб и хубавото личице вече да няма значение. По-рядко някой може да не те впечатли особено, но след като си поговорите, много да ти хареса. За мен това са едни от най-силните връзки - красотата, която се разкрива постепенно и всеки път намираш нещо ново. Голямата ми любов беше точно такава - от 3-4 поглед.

7.   Без значение дали е ДжМ или пияницата, ако не съм дала аванси на мъжа, да ми показва сексуалния си интерес, няма да ми хареса. Ще ме смути, а него ще избягвам. Задръжките и премереността са основни качества на привлекателния мъж, а подобен примитивизъм е отблъскващ.

8.   Авторе намали лъскането на бастуна спри да използваш интернета за исвестно време и излизаи повече ...

9.   Интересен въпрос. Много зависи от мъжа и дали се случва на живо или в интернет. Ако на живо някой мъж ме оглежда, ще го приема за комплимент, но разбирасе ако не е кварталната пияница. Не държа да е топ модел, но да е нормален мъж. Трябва да умее да играе с погледа си, жестовете си, да не бъде някакво просташко селско намигване. Подходът е крайно важен за мен. А загорелият мъж как да го приемам, пак зависи дали изглежда като някой дето не е виждал жена никога, или като някой който прави секс 3 пъти на ден и има силен нагон и в този ден не е правил секс. А пък ако е в интернет и ми пише разни простотии, директно ще го блокирам. Харесвам да се показва възбуда спрямо мен, но със стил.

10.   Ами ако е направено по един просташки начин е наистина обидно...
Но ако е направено интелигентно, от изтънчен кавалер, който успява ненатрапчиво да събуди женското у мен, тогава съм склонна да се замисля и да преразгледам дори текущата си връзка, освен ако тя не е прекалено напреднала като развитие.

11.   Е ти като мъж не можеш ли да си отговориш на въпроса.
Според тебе кварталната пияница дали ще я накара да си помисли същото, като Джейсън Момоа?
Жените не се обиждат само, ако мъжът ги привлича. Ако е някакъв пропадняк може и полиция да викне.
Стига сте ги питали тия жени за вско нещо бе. Работете по себе си.

12.   Без да съм жена ти казвам, че основно има значение кой прави коментара. Ако те харесва може и да се подмокри, а ако не - ще каже "мерси" в по-добрия случай, а в по-лошия ще се обиди или погнуси. Същото е и с това как възприемат загорелия мъж.

13.   Приемам го като комплимент само от партньора си.
Ако този тип поведение дойде от някой, с когото нямам връзка... ми е неприятно.

14.   Да, тъпо е. Поне за мен. Аз не съм секс кукла, дето от мен ще искат само секс и ще ме гледат с мокри очички или да ме връткат кафенце да пием, ама много съм била добра и тем подобни глупости само и само да те изчукат. Такива ги режа на момента. Няма значение кой го прави, простащко е. Има си проститутки за тая работа..

15.   Приемам го като подигравка.

16.   Не знам, но всички женкари, които познавам си действат директно, къде културно, къде не толкова в повечето случаи - я с докосване на краката под масата, я с натискане под формата на танц в дискотеката, я с директен намек. Вярно, че получават много откази, но и правят още повече секс. На мен ми е било чудно как не се обиждат тези жени, но явно повечето ги кефи, че някой проявява явен интерес към тях, пък бил той и просташки. И съвсем не говоря за първи красавци. Тръгнеш ли да увърташ, да почваш от далече, да си прекалено културен и да го мислиш дали пък няма да се обиди, никоя жена не те отразява. Или изобщо няма да схване намека, или ще го схване, но ще си помисли, че си мухльо и те е страх да действаш директно, или ще си чака да се решиш да проявиш по-голяма инициатива, без реално да ти дава знак, че е заинтригувана, за да те пробва дали ще се престрашиш.

Ставал съм свидетел много пъти как един мъж действа културно, за да не го помислят за простак и сваля мадамата с месеци и тя все се прави на недостъпна и в следващия момент идва друг пич, казва и директно и тя тръгва с него на секундата, а другия си остава с пръст в уста със свалянето 3 месеца. И това уж интелигенти и изтънчени жени.

17.   Изпитвам от досада до неприязън нивел повдигане.
Толкова са много такива, навсякъде, като хлебарки...

18.   Не държа само на външността, а и на интелекта на мъжа. А той си проличава още с първите изречения, не може да се скрие липсата му. Умният мъж, ако иска някоя жена, ще ѝ го покаже достатъчно ясно и без да ѝ дава основание да се обиди. Въобще той си знае мярката. Простакът, ако ще и да е красив като Аполон, ще го направи просташки и обидно.
За загорелия - ако ми се предлага и усуква като мъжка к*рва, ще ми стане гнусно, нищо повече.

19.   Жените едно говорят, друго правят.

В подобни теми винаги си придават важност и обясняват как мъжа трябвало да бъде интелигентен, възпитан, изтънчен, а всички виждаме в реалния живот с какви се хващат.

Дори има много теми гаджето било много културно, добро, обаче не я привличало, защото това се приема за слабост и не може да усети "мъжкото" в него.

20.   Кви са ти я въпроси. Жените са много различни. Едни се разтварят, като директно видят желание и им го заявиш, а другата крайност, някои дори и след като си им го вкарал не понасят думата секс.

21.   Мъжете трудно контролират желанието в погледа. И без да ми казват нещо го виждам в очите им, когато ме намират за сексуален дразнител. Само тогава го приемам като комплимент, когато е безмълвно и дискретно, и се проявява въпреки старанието на мъжа да се владее. Но този безмълвен комплимент е по-скоро накакво моментно усещане, защото е ясно, че няма общо с теб самата, ами с негови фантазии и усещания на първично ниво. Повечето не умеят да изразят по елегантен начин интереса си и честно казано се предлагат като леки жени, което е неатрактивно. Подмятанията и точенето на лиги е привлекателно само когато идва от човек, с който си във връзка, и то на един по-следващ етап. Всички останали директни намеци, обяснения и предложения, независимо от кого са дошли, ги приемам като показател, че мъжът е с много ниска култура и интелект, и въобще отблъскващ за общуване. Няма никаква еротика в това. Що се отнася до загорелите мъже, пак зависи от поведението. Има различни причини един човек да не е правил дълго време секс, но това не означава, че е смотан, нито пък означава, че трябва да търси с извинение къде да си го пъхне на всяка цена. Аз познавам хора, които не са правили секс няколко години и НЕ се държат като орангутани, колкото и да са им големи сексуалните нужди, така че няма общо.

22.   За другите жени не мога да кажа, но аз го приемам като комплимент и ми става хубаво. Възпитана съм добре и им отговарям “Благодаря” и толкова. Не се правя на отворена, наперена и надута както 95% от връсничките им. Ако вече повече на мен ми е харесал, ще продължим флирта.
Ж22

23.   Не съм имала ситуация досега, в която да ми е приятно подобно нещо. Имало е всякакви мъже, и привлекателни, и не толкова привлекателни, но не ми харесва, смущава ме такова отношение. Слава Богу рядко се случва, повечето комплименти, които получавам нямат сексуален подтекст.

24.   Така, първо относно номер 6,

Директно си го казва - съпоставя ГНУСЕН ТИП с "ПРОСТО МЪЖ, който не я привличал".....демек нормален пич. Пичове....сещайте се какво гледат жените - топ мъжете само! Другите, майната им, гнусни са и те (жените) се обиждат, когато такива ги заговарят, дори и да сте си напълно нормални. Black pill all the way.

Номер 9,
пък директно си признава, че по-скоро би пуснала на плейбой (и после да обяснява как всички мъже са еднакви лол), отколкото на някой дето не е ебе редовно. Правете си изводите, ОТНОВО!

Пичове, попивайте от такива теми. Гледайте, четете, анализирайте коментарите дето казват истината! Жените са такива - искат външност и да ти личи, че ебеш редовно. Останалите приказки за това как трябва да си мил, джентълмен, жестове, отношение, ала бала СА ПЪЛНИ ПРОСТОТИИ!

25.   По принцип бърза свалка без приказки може да се случи в дискотекабар със шумна музика. Тия пикъп артисти на улицата малко ми бие на сексуален тормоз, нещо не ме кефят. Общо взето с подобна тактика съм нямал успехи, въпреки че ми се е случвало момиче на опашката в магазина просто да ме загледа и да ми се ухили така става. Ама някакви минувачи по улицата дето не са те погледнали - не става.

Начи първо гледаш дали те харесва, то си личи, гледа те в очите, усмихва се, ако много им допада лицето ти си въртят погледа - гледат те ту в едното, ту в другото око. Тези работи ако ги няма - значи жената е обвързана, не и се занимава с мъже, или просто не те харесва.

Оттам нататък подемаш разговори на общи теми с много смях, правиш се леко на глупав, ударен, приказката да върви. Това е много лесно, когато така или иначе се познавате и прекарвате време заедно. След това пускаш ръка и всичко е готово. Ако ситуацията е кофти и не се познавате много-много (примерно сервитьорка), ако все пак ви върви приказката, и я поканиш да излезете, няма да откаже.

Комплиментите запазете за след секса - няма смисъл иначе и не са искрени. Като се поборичкате голи после наистина познаваш тялото и и можеш да направиш искрен комплимент. Също дълго ухажване без да правиш нищо, те вкарва във френд зоната и гейм овър.