Момчета какво ви е мнението за пиърсинг на пъпа?
Здравейте! От заглавието може би ясно си личи въпроса, а именно какво е вашето мнение за пиърсинга на пъпа? Намирате ли го за добре, секси или го намирате за зле? Привличат ли ви такива жени или по-скоро ви отблъскват?
Ще се радвам да чуя мненията Ви :)

Коментари

1.   отблъсква

2.   Мен ме кефи, но това е лично мнение.
Личи си, че си просто някоя млада, зальохана пичка, дето се чуди как да привлече повече пишки.

3.   В раздел "любов и изневяра" не са момчета повечето.
Отблъсква,модата на пиърсингите отмина отдавна.

4.   Някак си долно, но супер възбуждащо.

ДС,21

5.   Доказано е, че когато дълго време няма големи войни с много жертви, хората се израждат...

Татуирани, с обици навсякъде, бради, коси... обезобразени.

Най-лошото е, че колкото по-обезобразени са, толкова си мислят че са по-модерни... :)

6.   Пак зависи от мацката, ама по-скоро клоня към без.

7.   Не ми харесва, по-скоро ме отблъсква. Няма нищо по-хубаво от чиста, гола кожа, без никакви пиърсинги, татуировки и накити.

8.   Преди ми харесваше, но сега по-скоро не.

9.   Отблъсква доста.

10.   Никоя интелигентна жена със стил и класа няма да си направи подобна тъпня. Отблъсващо е.

11.   Много грозно и излишно бих казал. И тая дупка в пъпа е толкова гнусна, че нямам думи. Да си пробиваш каквото и да е ненормално за мен.

12.   Адски много ме привлича, бих казал дори до някаква степен фетиш.

13.   Казвам ти го като мъж! Това ми прилича на маркер за животно. Супер е смешно, и не виждам защо някой ще си го причини.

14.   Мъжът ми много се кефи на моя :).

15.   Намирам го за много готино и секси, стига да е направено със стил, и мацката, която си го е направила да не е твърде дебела и с нагънат корем, та да не й се вижда дори пиърсинга, защото е много грозно и безвкусно. Не на всеки човек отиват тези неща, трябва личността ти да е такава, да ти пасва на идентичността, да си бунтарски характер и т. н., което е много дълго и сложно за обяснение.
Момче на 23

16.   Много е грозно.

17.   Защо те интересува дали на момчетата им харесва или не? Ако не теб ти харесва и искаш да си сложиш, си сложи. Това е твоето тяло и твое решение . Който не му харесва да си гледа работата.

18.   Мадамите с пиърсинг на пъпа се възприемат като по разкрепостени и леки жени. Това е отговора който търсиш.

19.   Не познавам човек, който да не ми е харесал пиърсинга на пъпа, включително мъжът ми, приятели, колеги, родителите ми и баба ми и дядо ми, на които не им харесваше първоначално идеята, но в последствие си признаха, че им допада. За мен това е Изключително бижу, което допълва женската красота като обеците на ушите. Наистина останах много изненадана от коментарите в темата. За протокола - аз съм омъжена, образована и на висока позиция, живея в голям град и нито търся внимание, нито съм проста. Хубаво е да искаш съвети, но все пак е важно и кой ти ги дава. Затова най-добре да направиш това, което чувстваш и ти харесва на теб.

20.   На свинче звънче....

21.   Върховна простотия! Това ми е мнението.
Който няма с какво да блесне, гледа да блесне с глупости, дето всеки циганин може да си ги направи...
Много оригинално, много арт, няма що!...

22.   Да бе, 21, ако искаш да “блеснеш” ще си сложиш пиърсинг точно на пъпа, не на някое по-видно място... Авторке, ако ти харесва, слагай. Това е бижу. Слагаш го, защото ти харесва на теб и допълва красотата ти, не, защото другите го харесват или не. В тази тема са доста ограничени хорицата...

23.   После се събира мръсотия там, особено ако го махнеш. И изобщо това е доста повърхностно. Не бих приел на сериозно такъв човек.

24.   Тук да не коментират анти-ваксърите? Ограничени и нелепи коментари...

25.   Който не харесва грозните неща е ограничен и изостанал да знаете.