имам си приятелка, но мен ме чукат
Имам си проятелка от има няма 1 година, но аз мисля че съм гей. Хванах си тази приятелка, защото в нас почнаха да ме натискат айде на 20 години си нямаш приятелка и така за да не си помислят нещо. От няколко месеца се виждам с едно момче от Грайдър и ме ебе почти всеки петък. А аз изобщо не ща да чукам мойта... Чувствам се гадно, че лъжа, но какво да направя? Не искам да я зарежа, за да не я накарам да се чувства гадно пък и заради семейството ми, а от друга страна пак ми е гадно, че сега я лъжа. Всичко стана уж на шега с това момче. Той каза, че искал само да ми лапа и от лапане стана сега това. Наистина много се кефя някой да ме чука. Да я зарежа ли или да я оставя и да ходя да си ме чукат

Коментари

1.   Ами не е добре да я използваш за параван. Щом нямаш чувства към нея остави момичето да си живее живота и спри да я лъжеш. Разбирам, че ти трябва прикритие за пред вашите, но двойствения живот няма как да доненесе нещо хубаво, напротив - най-много да се ожените и да заживеете един нещастен живот като много други, плащащи си заради натиска от обществото. Аз съм на 22 и от опита, който имам в сайтовете за запознанства мога да кажа, че е отблъскащо да гледам как 40-50 годишни мъже постоянно чакат жените им да се разкарат от вкъщи, за да се "забавляват" с първото момче, което им върже. Отблъскващо е меко казано, но ако искаш да водиш такъв жалък живот не мога да ти пожелая всичко хубаво, защото ми е ясно, че няма да бъде така.

2.   А, ние винаги сме знаели, че повечето сте грйтация до мацките. От пръв поглед си личи.

3.   Остави момичето да си намери някой нормален. Недей да я държиш заради семейството си. Тя не е длъжна да седи до някакъв си, щото мама и тате му казали да си намери приятелка, а той в същото време да спи наляво и надясно с някакви. Че и с мъж на всичкото отгоре (не, че и изневярата с жена е по-добре, но в случая говорим за мъж).
Остави момичето.

4.   Ако се притесняваш другите как биха реагирали - сподели с приятелката си, че си гей (ако смяташ, че би могла да те разбере) и бъди с нея за пред хората, пък тайно си спи с мъже.
Ако мислиш, че няма да те разбере, остави я и си хвани някоя, която да ти е за параван. Най-подходящо ще е с момиче, която е лесбийка и се притеснява да е такава пред хората. Така ще се покривате и двамата.
И трети вариант-сподели на близките си и бъди себе си! :)

5.   Според мен намери начин тактично да я зарежеш. Кажи ѝ, че не си готов за връзка все още и не искаш да отнемаш времето ѝ, защото това, което правиш, е меко-казано неморално. Хубаво, изпитваш влечения към мъже, няма лошо, но недей да лъжеш, да замесваш и да объркваш животите и на други хора заради собствената си неориентираност. Спри да мислиш какво щял да си каже този или онзи. Истината е, че всеки гледа себе си и никой не се интересува с кого си го слагаш. Просто някои индивиди се правят на остроумни, пускайки шегички и обидни думи, но да не ти пука. Наистина ми е жал за момичето, защото то не подозира в какви схеми е забъркано. Прекрати тази псевдовръзка възможно най-бързо за доброто и на двама ви.

Кристиян

6.   Според мен,трябва да бъдеш честен с нея. Ти също не би искал някой да лъже теб по същия начин. Тя ако е влюбена сигурно си представя бъдещето си с теб, споделя на родителите си за теб. Много е гадно всичко това спрямо нея. На твое място ще я поканя на гости като съм сам и ще седнем и ще й кажа,че е прекрасен човек,но трябва да знае истината и й ще й кажа “ аз съм гей, имам връзка с мъж” и ще я попиташ дали би те подкрепила като продължи да лъже родителите ти,че сте заедно или иска дя прекъснете отношения,но в никакъв случай не бива да продължаваш с нея както си сега. Постави се на нейно място. Ако тя е тя разбран човек,ще оцени че си й казал истината,а не си продължил с лъжите. Аз на нейно място бих била окей щом ми казваш истината. Прецени я ти какъв човек е , защото аз не я познавам и няма как да ти кажа тя какво ще каже,но по-добре да бъдеш себе си. Ако не искаш да й признаваш ,че си гей, просто скъсай с нея,измисли си друга причина ,но не я изкарвай нея виновна,а себе си. Никой не заслужава да бъде с човек който не желае да прави секс с него. Тя може да се депресира,че в грозна и не я искаш,а ти просто искаш мъж,а не друга жена.

7.   Ти си авторът/авторката на историята за сиренясалия хуй и още куп от сорта напоследък. Абе, можеш и с по-голямо въображение да подходиш.

8.   Каква е ползата от тази "връзка" за автора е ясно- той прикрива истинската си същност с нея. И то от най-близките си, с които трябва да е честен и те да го приемат какъвто е. На останалите хора съвсем не им дреме за него. Но какво получава момичето ? Освен една голяма лъжа, което си е чиста подигравка. Колко години ще търпи тя? Защо да си губи младостта, след като може да си намери мъж, който да я обича, не да я ползва за перде на хомосексуалните си мераци? Проблемът с ориентацията, по-скоро с прикриването ѝ си е на автора. Как ще си го решава е негова работа, но не трябва да го прехвърля и върху момичето. Съветвам го да се раздели с нея под някаква причина.