Още го обичам
Здравейте, жена съм на 23години с 2-годишен син, сгодена. Историята, която ще ви разкажа е напълно реална. Не очаквам съвети, аз много добре знам, че не съм постъпила правилно и, че трябва да спра да мисля за това и да продължа напред. Историята е следната. С моя човек сме заедно от години, ноо 4 години преди раждането на сина ни се бяхме разделили и тогава се появи ТОЙ! Лошото момче! Намерихме се по фейсбук, имахме много силна дистанционна връзка, той не беше в България. Чувахме се постоянно и си споделяхме всичко, копнежи и желяния, мисли, минало, бъдеще, настояще - той всякаш беше мен, но като мъж. Не знам, всякаш моята половинка. След половин година чатове и разговори, той щеше да си дойде и да се видим. Чаках този ден с такова нетърпение, ни той не си дойде, реших, че ме разиграва, преспах със сегашния си годеник ииии дори най-нагло му го казах. Тойй се ядоса много ии ме блокира. Отблокира ме половин година по - късно, само че аз бях бременна вече в 5-тия месец и щастливо обвързана, и тъкмо го бях забравила, и той взе, че се появи. Вие представяте ли си бременна да мисли не за бащата на детето, което носи, а за друг?! Тогава го блокирах, реших, че трябва да го забравя насила, защото така е правилно. Да, но малкия се роди, нещата вкъщи никак не вървяха с новородено бебе, карахме се постоянно с годеника ми ии познайте... отблокирах го! Резултата беше, че когато детето беше само на 5 месеца изневерих.. Знам, лоша майка съм, просто исках да се случи каквото там се случва иии да приключи окончателно! Неизживяната любов най-боли, мислех, че е детската, ама не е съвсем така. Е да, приключи, наистина беше гадно и всякаш насила и от двете страни, държах се гадно след случилото се и спряхме да си говорим...Приключи за него, ама не и за мен. Аз го мисля, продължавам да го мисля вече повече от 2 години, дори не му гледам профила и пак се измъчвам. Явно го обичам, но той не знае, аз го нагрубих и всичко приключи, той изобщо не подозира, а и аз никога няма да му кажа, той продължи напред - има си приятелка, аз си имам семейство и въпреки това ме е яд на мен си. Пиша тук просто да си го излея, иначе няма на кой да споделя, а много ми тежи. И макар физически да се развивам - да уча, да съм добра съпруга, да съм добра майка, душевно тъпча на едно място. Оставам сама и отново мисля зa него, тва е скапано проклятие, явно така ми се пада....

Коментари

1.   Всъщност си постъпила правилно. Запознанствата в Интернет са измамни... Никога не знаеш какъв наистина е този човек, дали наистина е сам... Това е като илюзия в твоето въображение. Не се знае дали ако го беше чакала и тръгнала с него, а той явно живее далеч щеше да си щастлива. Или да заминеш с него? Тъй или инак са много ниезвестните. Сега поне имаш нещо реално - мъж, дете и им се радвай. С другия всичко изглежда несигурно.

2.   Ти наистина ли си вярваш, че си добра съпруга? Пази, Боже от такива добри като теб!
А това, че се измъчваш , ти е наказание за подлостта ти. Упрекваш се, че си се държала гадно с любовника си и си го била наранила?! Ама за мъжа ти не ти е гадно, а?

3.   От авторката : До номер 1:
За сам БЕШЕ тогава, сега вече не е, но да - реално едното е сигурното, другото е гонене на дивото, реално не се знае дали тоя човек след време няма да започне да ме бие примерно. Но беше грешка да правя каквото и да било, огромна грешка, благодаря, че ме разбираш.

4.   От авторката : До номер 2: За добра съпруга - да, пера чорапи, готвя ежедневно, гледам дете и правя секс къде по задължение, къде не. Освен това пазя честта, имай предвид, че аз не съм казвала на мъжа си (не ми е законен, но както и да е) и естествено няма да му кажа никога, това е дълбоко пазена тайна, която в никакъв случай няма да излезе наяве, аз няма да позволя това да се случи. И не си разбрал/а - не става дума за това, че се чувствам зле, защото съм се държала зле с любовника си, става на въпрос затова, че в началото прецаках нещата с него. Просто не трябваше да става така. Иначе дали на мен ми е гадно за мъжа ми - ами не. Има защо, няма да казвам защо, че туко виж чете и той този сайт и нещо вземе, че ме издаде коя съм , но има защо наистина. Не се чувствам виновна пред него, по-скоро се чувствам виновна пред самата себе си. Истината е, че, ако това не беше авантюра доста преди да имам семейство, нямаше да станат така нещата. Няма сила на света иначе нещо да ме накара да го направя, но просто факта, че е неизживяно и мислите АМИ АКО ме накараха да я свърша тази простотия, да, беше глупаво, признавам

5.   Аааа пичове още ли искате жена и деца?

За сефте чувам жена да изневерява на мъжа си. Даже за сефте чувам да не имало скандали след раждането на децата.... това не може да е вярно заеби.

Баси майката и тея жени вечер си лягат до мъжете и го играят на милата, добра съпруга. А тая даже е само на 23.
Представям си докато станеш на 30 колко любовника ще извъртиш и колко пъти ще има -появи се ТОЙ
Кой се появи, да не е Господ??

6.   Еми напусни съпруга си, остави му детето и си търси щастието. Това нито те прави лоша майка, нито лоша съпруга. Просто с мъжа си не си щастлива, вижда се, искаш друг, от друг секс, ласки и любов. Напусни съпруга си по-бързо, защото ще го намразиш по-късно и ще започнеш да му изневеряваш. Спести си мъките, но му остави детето. Аз бях в твоето положение и така направих. Сега имам втори брак други деца, но връзката с първото си дете не съм прекъсвала никога. Той сега е голямо момче и ми гостува често.
Действай, дай шанс и на съпруга си да бъде щастлив с друга. Ти не го обичаш.

7.   Каква чест пазиш, бе авторке? Ти май въобще не знаеш какво е чест.
Никой не те е бил по главата първо да се събираш с човек, когото не обичаш, второ- да продължаваш да живееш с него, ако с нещо те е обидил, навредил и т. н., още повече да раждаш от него.
Семейството или съвместното съжителство не се свежда до прането на чорапи, готвене на манджи, правене на секс по задължение и пр. битовизми. Няма смисъл да пиша каква е другата- нематериалната страна на нещата, при теб я няма и не я е имало.
Съжителство като вашето е напълно безсмислено.