Неуважение
На 23 съм и от повече от година имам за първи път сериозна връзка с мъж на 31г. Любовта ни е изключително бурна понякога се караме сериозно не веднъж е идвала полиция до домът в който сме. Но ние наистина се обичаме много и заради тази страст и споровете ни са много експлозивни. За времето в което сме заедно може би сме късали над 20-30 пъти но за по ден -два най много седмица.
Неуважението за което говора е това че много наши познати, мой прятели и даже негови ме свалят все още. Въпреки че знаят че сме много влюбени и че искаме да се женим в даден момент те продължават и дори не веднъж са ми казвали да го напусна защото съм доста по млада. Аз много го обичам и не искам никой друг. Даже преди дни бях излезнала с двама прятели и се оплаках че пак сме се скарали но заявих че той е мъжът за мен и не искам друг. Това не попречи на единия да се опита да ме целуне и да ми пипа ръцете и коленете. Много се разстроих и му казах че трябва да тръгвам. Ужасно ми е гнусно това поведение. Аз не съм го предизвикала с нищо. Тези хора познават партньора ми и знаят че сме сериозни един към друг но въпреки всичко пак си позволяват да се държат така към мен. Аз естествено казах на мъжът ми за случката и въпреки че на момента не реагира зле се ядоса в последствие. Той се чувства стар за мен и тези неща го нараняват. Но аз искам да му кажа защото иначе се чувствам зле да го държа в себе си. Никога не съм била по вярна на един мъж. Никога до сега не съм се чувствала толкова сигурна в избора си. Обикновено винаги съм изневерява (той също) и затова сега това е изключение и за двамата. Но просто въпроса ми е защо тези мъже така си позволяват? Не показват капка уважение към мен, него или връзката ни. Как да спра това да се случва? (Не си правя комплимент но знам че изглеждам добре но това не е причина да ме убижават така) моля за съвет...

Коментари

1.   Е, как искаш мъжете да уважават връзката ти, щом сте късали 20-30 пъти? Другата въпросителна е как жена в сериозна връзка толкова често остава насаме с чужди мъже? Разликата във възрастта не е голяма, но явно и двамата сте незрели.

2.   Ако ти бяха приятели щяха да имат елементарно уважение към теб и връзката ти, не комуникирай с тях повече.

3.   Това пак май е някакъв фейк? Ако не е голяма смешка.
Авторке, извинявай, ама така като чета как се развиват отношенията ви, съвсем логичен ми се струва въпросът- вие жители на маалата ли сте? Обикновено те са толкова емоционални (най-меко казано) и се обичат толкова бурно, та се налага патрулките да ги посещават често за охлаждане на страстите. Но както и да е...
За мен е необяснимо как за няма и две години сте се разделяли 20-30 пъти при положение, че много се обичате? Тоест долу-горе се разделяте и сдобрявате на всеки 2 седмици? Че вие ако се ожените, ще бягате в съда да се развеждате всеки месец ли?
За какво уважение говориш, авторке, като вие двамата не се уважавате един друг? Съвсем нормално и познатите ви не
ви приемат на сериозно- нито вас, нито връзката ви. Как да те уважават мъжете, с които си тръгнала да излизаш, вместо с любимия? След като си им казала, че си скарана с него, тоест не сте заедно, решили да се пробват хората. От къде да знаят, че ти след два-три дни пак ще си с него? Като си му вярна, държиш на него и не искаш да е наранен, защо излизаш с други мъже? Упрекваш ги,че не уважавали теб, приятеля ти и връзката ви и се държали гнусно? Ами ти? Защо си приятелка с такива хора? Уважение заслужава само този, който го е заслужил. Извинявай, но ти не си им показала, че си такъв човек, според мен.
Искаш съвет, ето ти: седнете като големи хора и се разберете разумно и цивилизовано без излишни емоции, изяснете си какви са причините за честите ви конфликти и как да ги избягвате щом се обичате. Когато човек обича не се кара и не обижда партньора си, освен ако не е простак без елементарно възпитание. Работете и двамата над недостатъците в собствените си характери, вместо да търсите причините в други хора.

4.   Това пак май е някакъв фейк? Ако не е голяма смешка.
Авторке, извинявай, ама така като чета как се развиват отношенията ви, съвсем логичен ми се струва въпросът- вие жители на маалата ли сте? Обикновено те са толкова емоционални (най-меко казано) и се обичат толкова бурно, та се налага патрулките да ги посещават често за охлаждане на страстите. Но както и да е...
За мен е необяснимо как за няма и две години сте се разделяли 20-30 пъти при положение, че много се обичате? Тоест долу-горе се разделяте и сдобрявате на всеки 2 седмици? Че вие ако се ожените, ще бягате в съда да се развеждате всеки месец ли?
За какво уважение говориш, авторке, като вие двамата не се уважавате един друг? Съвсем нормално и познатите ви не
ви приемат на сериозно- нито вас, нито връзката ви. Как да те уважават мъжете, с които си тръгнала да излизаш, вместо с любимия? След като си им казала, че си скарана с него, тоест не сте заедно, решили да се пробват хората. От къде да знаят, че ти след два-три дни пак ще си с него? Като си му вярна, държиш на него и не искаш да е наранен, защо излизаш с други мъже? Упрекваш ги,че не уважавали теб, приятеля ти и връзката ви и се държали гнусно? Ами ти? Защо си приятелка с такива хора? Уважение заслужава само този, който го е заслужил. Извинявай, но ти не си им показала, че си такъв човек, според мен.
Искаш съвет, ето ти: седнете като големи хора и се разберете разумно и цивилизовано без излишни емоции, изяснете си какви са причините за честите ви конфликти и как да ги избягвате щом се обичате. Когато човек обича не се кара и не обижда партньора си, освен ако не е простак без елементарно възпитание. Работете и двамата над недостатъците в собствените си характери, вместо да търсите причините в други хора.

5.   Ако не е фейк, то ти си си чисто курве без извинение.
Познавам много такива, които имат много "приятели".
Чуя, ли че жена има много прияъели мъже бвгам с 300. Вечната жажда за внимание.

6.   Ами спри да излизаш с мъже, които те харесват, и проблемът ти ще се реши.

7.   Ами спри да излизаш с мъже, които те харесват, и проблемът ти ще се реши.

8.   Оле навъдили са се вече българи, които смятат за нормално да си правят скандали така че да ги посещава патрулка. Май доста одъртявам, щом мен ще ме е срам да вдигам скандали, пък ако дойде и патрулка, ужас.