Веднъж се живеело
Тука се разправя в една тема, как веднъж се живеело, като можело с младо, давай... А ако става въпрос за жената до вас, за нея защо не може? То верно веднъж се живее...

Коментари

1.   Кой ти каза, че за жените не може? Може за всички, които изповядват тази философия за живота!

2.   Ами първо да започнем от там, че не се живее веднъж, а много пъти.
И второ - може да ти звучи невероятно, но човечеството е на прага да открие физическото безсмъртие...
Ти мислиш ли, че ако живееш 5000 години ще се ограничиш само до един партньор или партньорка? ! Ще направиш поне 10 котила за това време, най-малко, с различни партньори...

Та това за "веднъж се живее" са мисли на духовно и интелектуално силно изостанали същества, с ниво на съзнанието не по-високо от това през средновековието, същества, които не могат да се откажат от пушенето, пиенето, и заради това ще умрат (и от глупостта си, естествено)...

3.   Хвърляй и ти гащите, кво чакаш. Той коня му на принца умрял ма. Пък и къде ще ти рови из паяжините и джунглите дупка да търси, като е запбиколен от лъснати дупка до дупка.

4.   Съгласна съм, за жените е по-друго - на изневярата от страна на мъжа винаги се е гледало отгоре-отгоре. Да, не е приятно, ама "нали е мъж". Те така си правят, айде голяма работа и т. н. Огромна част от мъжете се възползват от това и се почва с оправдания за природата, как от един чайник се наливало в много чаши, дъра-бъра. Това с природата ми е любимо, защото винаги се оправдаваме с нея, когато ни изнася и ни е удобно. Иначе сме толкова отдалечени от нея, защото ни е комфортно и защитено, че няма накъде вече, ама стигне ли се до това да топнеш чушката - оо, природата ни е създала такива, какво да направим? ! Ама никой не се кефи, ако природата го е създала с малка пишка, криви зъби и косми в ушите, нали така? Тогава рЕзко се обръщаме към цивилизацията да ни оправи недостатъците, за да може да прилагаме "природните си инстинкти". Както и да е...
Иначе всеки иска да изневерява и да вършее, ама на него да не му го правят. Това е проблемът - аз да си вея коня, ама човекът до мен да ми е верен. Лицемерни сме. Ако и двамата се разберат, че могат да си изневеряват при нужда и имат нещо като отворена връзка - супер, но много рядко е така. За това се иска много отворено мислене. Малко завиждам на хора, които могат да практикуват нещо подобно и са искрени. Мисля, че им спестява много проблеми.

Сексуалните услуги - от проституция до порнография, са насочени предимно към мъжката аудитория. Представи си Хю Хефнър като жена, която се хвали с колко "зайковци" е спала и да е все заобиколена от разни яки мъжаги. Щяха да я разкостят. Но щом е мъж - егати пича, жив и здрав! Този модел на поведение се възпитава в нас от най-ранна възраст от телевизия, реклами, музика, литература, семейство, всичко. Майка ми говореше същите работи - важно е съпругът ти да те гледа, а с коя ходи да спи, теб не те касае. Но било долно от страна на жената да изневерява. Ма откъдя накъдя бе? !
Мъжът трябва да е ебач, потентен, магнит за дамите. Хубавата жена до него е постижение, символ на успех. За жените мантрата е да са красиви и привлекателни на първо място - мазила, пластични хирургия, екстеншъни и какво ли не. Нашето задължение е да бъдем желани, а на мъжете - да ни имат. Това е масовият случай, масовата култура.

5.   Къде е казано, че не може бе? Може, може. Даже все повече хора и от двата пола (или там колкото пола има) го правят. Живеят така все едно са си намерили половите органи на улицата.

6.   Няма лошо и да се "живее веднъж". Само не разбирам защо живеенето го свързват единствено със смяна на партньори. Сериозната, дългогодишна връзка, в която с един човек сте видели и преживели какво ли не, смърт ли е? Да, битовизмите и грижите неизбежно уморяват, състаряват и изхабяват, годините дават отражение, каквито и гени да имаш и както и да се грижиш за себе си, но ако обичаш истински един човек, като го погледнеш, виждаш именно преживяното ЗАЕДНО, а не - леле, тоя как е погрознял/напълнял/сбръчкал се/оплешивял, леле, какво изпускам от живота, давай, веднъж се живее, а тоя до мен да си гледа работата! Точно това е ЖИВОТЪТ, а не да смениш 1000 легла.

7.   Жените изневеряват повече от мъжете, така че не разбирам за какво е мрънкането.