Искам да бъда курва КАК
Здравейте,

Момиче на 25

Моята тайна, която поддържам дълбоко с годините.

В продължение на години се боря с неистовото си желание за секс. Както разбирате от самото заглавие - да, искам да бъда курва и секс робиня, както биха казали някои, но от къде да намеря мъж/е, които да са готови за неангажираща връзка, т.е. само секс. Не се нуждая от средства, израстнала съм в заможно семейство и парите, никога не са били проблем. Работя в международна фирма, добра, възпитана съм, владея 3 чужди езици и не ми липсва мъжко внимание, никак дори. Обичам да чета много и да пътувам. Може би това е сред другите неща, които търся в едно момче/мъж - да обича да пътешества. Постоянно мисля за секс, готова съм на всякакви експерименти с мен и с моето тяло. Интроверт съм и съм страшно тиха. Потискането на сексуалността и срамуването от нея, през което съм минала, е ужасно и деструктивно. Просто си търся момче/мъж, с когото мога да осъществява всички бленувани мечти, дори съм склонна и бих приветствала с повече мъже. Лудо е знам, но разполагам с редица сексуални артикули. Тази сексуална жажда с годините ме направи тъжна и вечно мислеща. Харесвам и по-възрастни мъже, с опит над 40 г., въпреки че предишния ми приятел беше на 31 г. Имам неудържимо и безконтролно желание за секс. Искам да бъда доминирана и мачкана, както и да звучи. И с годините това ми желание не намалява, а дори напротив. Мислия за секс, до такава степен, че да не мога да се концентрирам върху нищо друго. Интересно ми е да научавам повече и повече за секса, а то винаги има какво. Дори съм склонна на записи да си правим с момчетата/мъжете, с които си лягам. Предишната ми връзка се разпадна, поради това, че се чувствах незадоволена и оттам липсата на поддържането на нормални отношения. Бих си лягала със всякакви момчета и мъже, от всякакви националности. И смятам, че курвата е по- скоро душевно състояние, просто се влюбвам във всеки.
Отстрани изглеждам много скромно и възпитано момиче, а вътрешно съм разкрепостена. За съжаление, си изградих един измислен морал и глупави задръжки - това е срамно, долно, как може, ще бъда наранена, как ще изглеждам в чуждите очи. В състояние е съм да го правя безброй пъти в рамките на деня. Да, навярно съм нимфоманка за безконечното ми желание. От друга страна се срамувам от себе си - наречете ме, както искате, съдете ме за всичко казано, имате абсолютното право.

Ако модераторите позволят, бих се радвала за размяна на координати и предложения.

Коментари

2.   Авторката: Може би трябва да вметна това, че нямам предпочитана възраст на момчетата/мъжете, които търся. Важното е да са стбилни, осъзнати, последователни и готови да те защитят, умни и интелигентни.

Надявам се модераторите да допуснат размяна на координати.

4.   Ти наистина ли се чудиш къде да намериш такива мъже? Че те повечето умират за такива жени - без обвързване, без да им искат или очакват нещо от тях, да искат подчинение и унизително отношение.. А аз години наред се чудех защо не мога да намеря различни от тези.

5.   Ако наистина си хубава, богата и умна и не ти липсва мъжко внимание темата се обезсмисля, не мислиш ли?

8.   "израСНала"

9.   Авторке, ако искаш нека да се запознаем, почти на твоите години съм. Аз също съм интроверт като теб, и аз чета книги, макар, че не ми остава много време напоследък. Обичам да пътувам също като теб, и като цяло мисля, че имаме допирни точки с теб. Но как да си разменим координати, тук доколкото знам е забранено.

М 26

10.   Ето я най-мечтаната жена!

Шегата настрана. Просто си незадоволена. Но това може да го оправи един обикновен мъж с твойте виждания и желания.

Винаги са ми много странни жените, които имат много мъжко внимание и не могат да намерят кой да го оправи както трябва... Какво не ни казваш за теб? И жена ли си? Или някой чичо с обратна ориентация (което не е непременно лошо, просто трябва да се каже в началото на темата).

12.   Аз съм същата. И вече го правя. Предпочитам що възрастни. Аз съм авторката на " Искам да бъда курва", прочети темата ми. Същата съм. Просто дай израз на желанията си, както сторих аз.

15.   Пълна измислица! Жена на 25 години да пита за такова нещо. Те тези под 20 са се изеб@ли с толкова мъже, а уж авторката на 25 не може да намери това, от което има нужда.

Момченца и момиченца, в Сподели никой не дава сюрприз и статуетки за добри творчески умения. Има си и графа "Измислени истории" за вас. Там няма да дразните никой.

16.   Ами понеже не ми се вярва. да публикуват координати...
Дамси чукнем една срещамден час и сме готови....
Ако си в София разбира се...

19.   Не знам дали тази тема наистина е на "оня чичак" с черната царевица и боба, но ако не е те поздравявам с песента на Папи Ханс ; Кекс ;)

20.   Как така ти е трудно да откриеш такъв, бе мила? Че те повечето точно това търсят. Само секс, без ангажиненти, без никакви отговорности и загриженост. И както казва номер 4, с унизително отношение. Аз се чудя как да разкарвам от себе си подобни индивиди, ти пък ги търсиш.
Одвен и на мен да дадеш координати, че да ти ги препращам.

21.   Аз приключвам с този сайт. Еб@ти утайката. А най-тъжното е, че въпреки измислиците тук, в реалността има такива хора.
Гнусна работа...

Ронин

25.   До сега не съм видял курва да пита как да стане курва. На курвата си и идва от вътре да е курва и не пита. И то не е трудно. Достатъчно е да намигнеш на няколко мъже и все някой ще се прежали, после той ще се похвали пред приятели, че е намерил дашна жена, те ще решат да те пробват и после мераклии дал Господ. А днешно време е още по-лесно, само да влезеш в сайт за запознанство и точно след минутка вече са ти писали 20 мъже и не можеш да смогнеш да отговориш. Така че курва да си на днешно време, чак да питаш по форуми как.

26.   Ронин, не слагай толкова емоция в боклука на другите (някои просто празни обвивки, без душа) ...той си е техен, не твой!
Ти само можеш да наблюдаваш, анализираш като страничен наблюдател, си правиш изводи някакви. И си живееш твоят си живот в твоят си "свят". Че дишаме същият въздух не значи, че сме еднакви всички.
Шарен свят, човекоподобни всякакви... ще срещаш себеподобни и "други".

27.   Авторке, на 44 съм, семеен и както се предполага с доста опит. Търся си любовница, по независещи от мен причини. Сериозен мъж съм и можеш да ми се довериш!

28.   Страхотно! Аз те разбирам, винаги съм поддискала “странните” си чувства, а именно желание да бъда доминирана да се държат грубо с мен... просто един животински див секс! Не си сама

29.   Коменгара ми е към администраторите, тъй като написах друг мой коментар преди ден, в който имаше посочен мейл за контакт и той не беше одобрен! Странно ми е на какъв пранцип се одобряват коментарите , след като от една страна авторката е помолила за размяна на контакти, от друга страна е одобрен комевтар номер 3, в който има посочен контакт, а моят не беше одобрен?

Не е разрешено да се разменят контакти, а номер 3 съм го допуснал по невнимание, вече е изтрит. Благодаря, че го посочи.

30.   Коментари 22 и 23 също дават контакти за връзка, но си стоят публикувани?!?
Добре би било модераторите да направят нещо по въпроса!
Нали уж нямало как да се обменя лична информация тук?!Явно не е съвсем така!

При стотици коментари на ден, е нормално да се пропускат някои по невнимание. Признавам, че не винаги чета абсолютно всякака дума, защото иначе коментарите ще се бавят още повече и тези са минали между капките.

33.   Темата е абсолютна измишльотина, а номер25 е прав, че курва не се става - или го имаш заложено в теб, или не. Една жена, от колкото и консервативно семейство да произхожда, ако ѝ е заложено да е лека, винаги намира начин да реализира природата си - тя просто от само себе си избива :) Смятам, че всякакви други философии са излишни, нека да не се обиждат някои хора, не целя това.

34.   Авторката: Моля администраторите/модераторите да допуснат/одобрят за публикуване и втората част на темата. Благодаря предварително!

36.   За мен разкрепостен е човек, който е наясно със себе си, приема се какъвто е и не го интересува какво мислят другите.
Ти не си разкрепостена, ти си зависим човек с доста тежки сексуални проблеми.

37.   То и аз си мечтая за ВРЪЗКА с такава жена, ама....на.....особено пък ако и не е дебела/грозна. :)

38.   Жена в България иска да бъде курва, но не може да намери мъж, който иска само секс? Внезапно ми стана едно такова патриотично и започнах да вярвам, че българският народ ще оцелее. Остава да прочета и, че някой иска да изневери на жена си, но жените масово го режат с мотива "обвързан си, върви при своята, коч такъв", за да повярвам, че става чудо.

За авторката - щом си от онези с пари, потърси във вашата група! Там от скука и презадоволеност постоянно се чудят какви извращения да правят, все ще има някой "зубрач", който прави неангажиращ секс /това там е като да отидеш във ВУЗ, за да учиш в житейски план - повод за подигравки в стил "ама, че е задръстен тоя"/.