Мога ли да върна нещо, което е вече изгубено между нас?
Здравейте, искам да споделя моята история... живота ми е ад, може би още откакто съм се родила. Баща ми е алкохолик, от както се помня ни тормозеше с майка ми и по-малката ми сестра, докато майка ми не реши да промени това. Изнесохме се на квартира. Тогава се появи ТОЙ и всичко започна толкова силно.

Имах чувството, че се познаваме цял живот. Веднага заживяхме заедно. От тогава се случиха много неща-загубих майка ми, живата ми се промени, а той винаги беше до мен и ме подкрепяше. ВеЧе сме 5 г заедно, но нещата не са така розови.

В чужбина сме, работим, но нямаме пари на лице, защото пращаме на майка му да погаси заемите си. Да не говорим колко лишения съм търпяла заради това. И сме така от както се помня. Караме се често за това, а дори се е случвало да ми посегне.

Аз ли съм най-голямата глупачка да работя за тях? Това взе да ми дотяга и се започна. В последно време ме пренебрегва и аз реших, че трябва да направя нещо. Разделихме си разходите и сега всеки работи за него си. И той охладня още повече.

Опитвам се да говоря с него за чувствата си, но не можем да проведем нормален разговор. Казва че ме обича, но аз се чувствам толкова самотна и използвана. Не разбира нуждите ми. Охладняхме един кьм друг. в бг нямам при кого да отида.

Мислила съм да го зарежа, но се страхувам как ще се справя сама, а и още го обичам. Но от цялата тази история мен ме боли, знам че заслужавам по-добър живот и НЯКОЙ който да ме оцени. Чудя се дали си заслужава да си троша нервите и дали мога да вьрна това, което вече е изгубено м-у нас? Или сама да започна живота си на чисто? Моля Ви, дайте ми сьвет.

Коментари

1.   @Мислила съм да го зарежа, но се страхувам как ще се справя сама, а и още го обичам. Но от цялата тази история мен ме боли, знам че заслужавам по-добър живот и НЯКОЙ който да ме оцени. @

Определено заслужаваш. Ти не си длъжна да носиш негативите и кредитите на старите. Сестра ми е в точно такова състояние, само че нейните свекър и свекърва са двама, харчат за двама и са заложили навремето панелката за много пари - и дума не дават да се продума да я оставят на банката и да се преместят в по-малко жилище.
Приятелят на сестра ми не иска да работи легално и така няма пак работа. Тя бъхти в една фабрика. Тя реве по скайпа - нямат пари за нищо. Това живот ли е? 1000 пъти съм я карала да дойде да живее с мен, не ще. Какво да я правя? Какво им треперите на тези мъже, когато не ви уважават и ви използват?