Как да запазя интереса му когато заживеем заедно?
Здравейте,
Аз съм на 25 и имам приятел от 2 години. След около месец ще заживеем заедно и аз съм малко притеснена, защото тук все чета разни истории, че хората си писват в ежедневието и някак си не ми се иска и с нас да се случи същото. Знам, че тук има много хора, живели и препатили повече от мен, та ще ги помоля да дадат съвети.
Каквото се сетите, независимо дали сте мъж или жена, споделете мнението си.

Благодаря :)

Коментари

1.   Е не се притеснявай толкова. Ежедневието на човек се променя, когато порастне и когато почне да създава семейство, още по-силна е промяната след раждането на първото дете. В крайна сметка обаче от вас двамата зависи дали ще ви писне. Не се концентрирайте само върху ежедневието, а гледайте и извън него, не се оставайте то да ви захлупи. И най-важното е да не приемате партньора за даденост, борете се за любовта си, наслаждавайте се и я развивайте във всеки възможен момент.

2.   Непрекъснато показвайте любовта си един към друг- с мили думи, с разговори, с СМС-и, в които показвате чувствата си. ''Обичам те'' е задължително поне веднъж на ден, а най-добре повече от веднъж. Никога не си отказвайте секс, обичайте се. Това е.

3.   Може да звучи вулгарно, но мъжкия интерес се запазва така:
1. Свирка сутрин
2. Набързо в почивката по обяд (сещаш се какво набързо)
3. Сериозен секс вечерта
Без "главоболия" и "неразположения".

#Мъж с 15-годишен запазен интерес към една жена :)

4.   3, абсолютно си прав, малко в друг ред при мен

1. Набързо сутрин
2. Обядът е със секретарката (само обяд! )
3. Свирка + сериозен секс вечерта
С главоболия и неразположения, но те се оправят с повечко нежен секс. Като е уморен много, му правя една свирка набързо и спи като къпан.

Жена с 11-годишен запазен интерес към и с един мъж.

5.   Просто в месеца да правите по няколко пъти секс не е нужно всеки ден, а пък ако не и френски ласки стигат, с което ви гарантирам, че ще бърза да се прибере от вкъщи като влака стрела :). Пробвайте различни места и пози, хобите търсете и така експерементирайте, защото всичко ново е интересно и хубаво.

6.   Колко смени съвети! Ако е само това, пиши връзката изчрпана. Само секс не решава въпроса. Пожелавам ви да сте си лика прилик и на други нива..... Инай-вече да сте равнопоставени и равностойни партньори!

7.   Да, сексът е важна част от надпреварата със сивото ежедневие. Ритуалите като двойка също. Определете си ден от седмицата за правене на нещо любимо заедно, било то хоби или нещо друго, ден за посещение на ресторант, ден за разходки и пр. С две думи, измислете си неща, които да ви свързват и които да ви карат да се чувствате щастливи в компанията един на друг.

И не на последно място, обещайте си един на друг (трябва усилието да не е само твое, защото тогава нещата стават еднопосочни и другия започва да приема всичко за даденост), обещайте си да се грижите за чувствата на другия, не казвам да се изпада в зависимости и да се чака другия да ни направи щастливи, но да има една грижа за това партньора да не се чувства неудовлетворен емоционално и физически, да не се затормозява от безразличието или неразбирането отсреща.

Най-важното за запазването на любовта е да можем да видим на какво държи като отношение човека до нас и да му го даваме, защото много често хората имат доста различни представи за любовта и държат на различни неща, които другия трябва да вземе предвид и да ги дава на партньора си. Това е истинската любов на взаимно раздаване и едва като следствие и двамата да получат това, от което имат нужда и да се чувстват щастливи заедно. Тогава и рутината бива прогонена, и сивото ежедневие става пълно с цветове...