Бихте ли правили неангажиращ секс с бивши? Просто секс
Здравейте,
Понеже станаха много темите за бивши гаджета. Наскоро ми се случи нещо, което въобще не го очаквах.
С последната ми приятелка, за мене все още голямата ми любов ходихме три години, като последните две години живеехме заедно, в моя апартамент. Разделихме се преди около 1 година, по нейна инициатива, защото връзката ми с мен я изморявала и изтощавала. Така и не разбрах това какво значи. Не получих никакво адекватно обяснение. Отрече да има друг. Започнах да анализирам поведението си и не видях с какво толкова съм я натоварил, че да се измори и изтощи от мен. Тежко го преживях, но продължих напред. През тази една година, връзка не създадох и не съм правшл секс. Чувахме се с нея от дъжд на вятър, но мелодрами не сме правили. Просто общи приказки. Преди 20 дни ме помоли да отида у тях да и покажа нещо във връзка с работата и. И наистина имаше нужда от помощ. Аз и помогнах и тя остано доволна. После пихме кафе и тя ме заразпитва за личния ми живот. Аз и казах, че такъв нямам и след нея не съм срещнал друга. Тя ми жтговори, че след мен е имала кроткотрайна връзка, но не се е получило. Още малко си побъбрихме и тя ме целуна. Малко ми трябваше и правихме секс. Тя отиде до банята и като се върна аз пак я пожелах. Тя не ми отказа. Дълго време не бях правил секс. . Бяхме се изморили накрая и докато си лежим на леглжто я питам, "какво беше това". Тя ми отговаря - "нищо просто неангажиращ секс". Заминах си. След пет дни аз и се обадих и я помолих да дойде в къщи. Тя дойде и я почнах от вратата. След това правихме още секс. За 20 дни съм я чукал пет пъти, обаче здраво. И винаги, когато и се обадя тя идва. Не ми прави фасони и не задава излишни въпроси.
Какво правшм всъщност? Може би не сме наред с главата? Това някакъв просто неангажиращ секс между бивши ли е или нещо повече...
И двамата сме на 27 г.

Коментари

1.   Ми подкрепям!

2.   Не е нищо повече от секс. Още повече че със сигурност те е зарязала заради друг. Само че нещата не са се получили както е искала, съответно връзката и е била 'краткотрайна'.

3.   На въпроса от заглавието отговарям - не. С бивши не само , че не правя секс , ами и не ги търся, нито говоря с тях, за мен просто са никой и толкова. Каже ли се веднъж край, наистина слагам точка, блокирам ги и дотам.
За вас може да е друго, ваша си работа...И двамата сте останали на сухо и ви е по-лесно да да карате с бившия/та, вместо да намерите нов човек. А колко ще ви е неангажиращ секса, времето ще покаже.

4.   Не означава абсолютно нищо, ако още имаше чувства към теб, нямаше да го прави - защото щеше да боли много след това - просто начесване на крастата, докато намери заместител :)

5.   Не означава абсолютно нищо, ако още имаше чувства към теб, нямаше да го прави - защото щеше да боли много след това - просто начесване на крастата, докато намери заместител :)

6.   На хитрушата и е бил дузпата ония заради, който те е заразяла. Усетилате е явно, че си самотен и загорял и в момента ползва най-силното си оръжие да те върне. А ти просто олабваш дисагите, но малко по-малко ще бъдеш оплетен в нейната паяжина. Ако беше мъжкар, щеше да удариш по масата и дори нямаше да допуснеш да те целуне повече. След време пак, , ще се умори, , от вашата връзка.

Чингис Хан

7.   Просто сте на сухо и ви мързи да търсите. Все някой ще си хване гадже, и другият ще остане обиден и стъпкан, защото ще е очаквал нещо повече.

8.   Ами моят дългогодишен приятел ми изневери, на практика предаде ме, така че няма точно аз да му грея завивките. Иначе искаше и да се съберем "сериозно", както и да си правим секс, щото трудно по-страстна ще намери от мен. Той имаше определени фетиши, които по негови думи съм само аз задоволява и бях доста страстна жена. Но това е 3 години и край. Минаха се 2 години. Сега съм на 23. Ами нямам други бивши, с него си бяхме първи. Не съм по неангажиращ секс, но ако се случи ще е с приятел (с привилегии), близък човек. Нито непознат, нито бивш.

10.   Аз не правя, но съм чувал за разни, които го правят. Даже един автор на тема в сайта го правел. Не знам дали го познаваш...

11.   Не. Или единия има още чувства, или някой ще страда после. Бившия ми няколко дни след като се разделихме ми предлагаше само секс понякога, но аз отказах.

12.   Според мен звучи много интересно. Аз лично наскоро се разделих с приятеля си, когото все още обичам много. Разбира се, ако няма половинка - бих се съгласила за секс, дори да ми е тъпо, че ще е само за това. Някак си, успявам да се доверя само на него в това отношение, вероятно защото и ние бяхме заедно 3 години и само него съм обичала.

13.   Познавате се,познавате телата си,ако в момента нямате връзки...тези неща се случват. Ако ме сте имали скандали и разправии...спомняте хубавите моменти. Ще продължи докато си го позволявате