Винаги става така
Здравейте,
жена на 23г съм и съм имала към 4 връзки до сега. Мъжете, с които съм ходила си имат компании от мъже и жени. Всеки път с 1 изключение, след като се разделим, той тръгва с някоя от компанията си, за по-малко от месец след раздялата ни.
Например, предпоследният ми бивш, много искаше да ме запознава с компанията си, така и не се запознах. Имал е една 3-годишна връзка преди мен, 6м след нея се запознахме и тръгнахме. Минаха още 6 месеца и се разделихме, след по-малко от месец разбрах че е тръгнал с момиче от компанията си, за която ми говореше доста лоши работи. Тя го била харесвала, но той не, а в момента са заедно.
Последният си е имал 1 приятелка 3 години преди да ме срещне, бяхме заедно 3 месеца и за по-малко от месец е тръгнал с някакво момиче от компанията си. Преди няколко дена го разбрах.
И на двамата им бях втората и доколкото си спомням им беше отнело доста време да преживеят първата си. Защо след мен тръгват толкова бързо с момичета, за които са ми говорили лоши неща? Все едно никога не съм съществувала. Лесно ме преживяват или... аз не бих тръгнала с човек, когото не харесвам и затова ми отнема толкова време да си намеря приятел. Ако започвам да се запознавам с компаниите на гаджетата ми дали няма да спрат да си намират толкова бързо момичета оттам? Може би приятелите им ги настройват срещу мен и затова така се получава. Как да спре да се повтаря едно и също?

Коментари

1.   Наивна си. Когато мъж "злослови" за някоя жена... има друг интерес там. По принцип обаче далеч от такива които клюкарят, злепоставят, интригантстват, плюят жените, не онези мъже с които искаш връзка, само пишконосци са.

2.   След като бившият е вече в миналото, какво толкова те интересува с коя е тръгнал, какво бил говорил преди, какво сега и т.н.? Бързо те били сменяли, ами ти си била с един 6 месеца, с друг-3, искаш да те преживяват с години ли? Много естествено, че по-трудно се забравя някой, с когото си имал връзка 3 години, а не няколко месеца. Защо се фокусираш върху миналото, това ти пречи да продължаваш напред?
За компаниите- повечето хора имат някакъв приятелски кръг, компания, съвсем нормално е. Ти нямаш ли такъв? Приятелят ти е поискал да те запознае с компанията си, ти явно не си пожелала. Смяташ, че са недостойни за теб или какво?
Всъщност дали познаваш приятелите и приятелките му вече е без значение, когато се разделиш с него. Никой мъж няма да се спре да ходи с някоя, само защото ти я познаваш. Ако пък си избира жена според мнението на компанията си, толкова по-зле за него, значи няма собствено мнение и е безхарактерен.
Няма как да спре да се повтаря едно и също, докато ти не промениш нещо в себе си. Потърси каква е причината връзките ти да се разпадат за някакви месеци? Грешки в избора на мъжете, в поведението ти с тях? Това са неща, които знаеш само ти, няма как ние да преценим след като не те познаваме.

4.   Скъпа, за да преживееш някого, който много си обичал, трябва време. Незавидимо от пола. За да тръгне след няма и месец с друга, си прави изводите.... Не те е обичал. Но това са само някакви месеци. При мен след 4 години връзка, пичът на втората седмица беше с друга. ;}}

5.   Е ти какво очакваш. Една връзка се преодолява за 2-3 седмици. Малко е кофти но минава. Нормално е до месец човек да си намери нова. Не си специална.