Вярно ли е че щом човек се колебае отговорът е НЕ?
Здравейте за пореден път ще се опитам да споделя историята си с вас и се надявам редакторите да ме одобрят понеже не знам в коя тема да поставям казуса си та така.. Момиче съм на 23 годин имам симпатии към момче,което е на 32 и нашите са приятели,ситуацията е деликатна и смятате ли че това му пречи да се получат нещата между нас? Той е доста притеснителен особено пред мен шашка се,но съм усетила погледите му и съм сигурна че не съм му безразлична,обаче последния път като дойде в нас ме игнорираше с поглед и се държеше по отдръпнато това как трябва да го разбирам,че вече нямам надежда с него ли? Никога не сме оставяли насаме да си говорим как да го опозная по-добре и да го накарам да направи първата крачка? Харесвам го защото е свестно момче няма социални мрежи и не е женкар,не би изневерил,работи и разбира доста сфери,има собствен бизнес,техните и наще се разбират познават се и те ме харесват,сериозно момче е но и той си няма приятелка разбира се... но колебае ме това че не бих искала да остана в малкия град и хората да си кажат тая пък ходи къде ли не и пак се върна на село хахха

Коментари

1.   А може би просто това момче на 32, което си е дърто магаре за женене, те възприема само като дъщерята на семейни приятели? Или мъничка и незряла за него? И откъде си сигурна, че не изневяравал, че бил свестен във връзка ? Много идеализираш.

2.   Какво момче на 32...та той е мъж за женене направо.
Нещо не схванах ситуацията. Притеснителен, гледал те, пък се срамувал, пък ти не искаш да правиш първата крачка, да не сте на 16.
Защо не го заговориш ти, да излезете някъде насаме, среща, на кафенце просто, големи хора сте.
И какво те интересува какво мислят другите?!

3.   Щом има и собствен бизнес, значи определно не ще да е от онези съвсем срамежливите, дето не могат 2 изречения да кажат на някакво момиче. Може би не те харесва. Ако те желаеше щеше да ти се пробва и да не искаш.

Все пак да отговоря конкретно на въпроса ти от заглавието - да, обикновено е вярно.

4.   Какво те интересуват хората? И да вярно е, че щом човек се колебае отговора е Не... Защото отговора ако е Да човек няма да се колебае!

5.   Понякога да, друг път имаш ниско самочувствие и не вярваш, че заслужаваш мъж или този мъж. Същото важи и за жени - ниското самочувствие ходи по хората като цяло и не подбира пол!

6.   Може и да е притеснителен, може и да хитър и да иска ти да го гониш. Щом го харесваш толкова, каниш го на кафе и му разкриваш чуствата си…. Ако и тогава почне да се черви и шашка, не ми се мисли, ако някой те нападне вечер, ако си с него как ще запали с двеста…….

Чингис Хан