Страдам от несподелена любов...
Здравейте на всички! Та, сега тук ще ви разкажа моята история и се извинявам, ако съдържанието е малко в повече. Аз съм момиче на 20 години и страдам от несподелени чувства, които имам към момчето, което харесвам вече от доста време. Той също е на 20. И така, запознахме се преди 2 години във фейсбук и започнахме да си пишем, да си говорим и да общуваме по цели дниби нощи. Бързо се привързах към него, защото е точно мой тип. Никога досега не се бях привързвала толкова много към някого. Писахме си, говорихме си и чак след няколко месеца се срещнахме. На първата ни среща бяхме у тях, защото той ме покани, но аз тогава бях в цикъл и нямаше как да правим секс, затова беше само свирка. И така стояхме, говорихме си-той постоянно ме прегръщаше и ме целуваше и все повече се привързвах към него, но не му го показвах. След като му направих свирката той поиска да си ходя и ми каза, че на другия ден е на работа, но аз знаех, че не е и направо ме изгони по заобиколен начин. Беше ми казал преди това, че иска да остана да спя у тях, но след свирката просто ми каза да си ходя. Почувствах се използвана като парцал и захвърлена. Знам, че не трябваше първата ни среща да протече по този начин, аз също нямах такива намерения, но просто така се случи. След това той спря да ме търси и чак един месец по-късно ми писа. Бях му много обидена и не му отговарях, чак месец по-късно му отговорих. Много бях плакака, заради това. След това той отново поиска да се срещнем, но аз отказвах и го игнорирах, защото бях наранена и осъзнах, че той просто е искал да ме използва и въщност нищо не означам за него. Той продължаваше да ми пише и да ми звъни, но аз го игнорирах, а когато му отговарях се държах студено. Един ден той отново ми писа и пак не му отговорих и след това той ме блокира и чак 2 месеца по-късно ме отблокира и ми писа. Тогава аз му отговорих и реших вече да се държа по-мило с него и да започна да му отговарям, защото когато ме беше блокорал толкова много страдах и плаках, защото осъзнах, че съм влюбена в него (знаех го и преди това) и не исках да го загубя. Изминаха точно 10 месеца от първата ни среща и вече отново имах виртуален контакт с него, писахме си, той всеки ден ме търсеше, а преди не го беше правил. Казваше ми колко много иска да тръгнем и да сме заедно, че е осъзнал, че има чувства към мен и така. Това толкова много ме размекна, но не го показвах пред него. Радвах се, че ме търси и ми говори така-мислих си, че се е променил и е съжалил, че постъпи така с мен. След 2 седмици писане аз се съгласих отново да се срещнем. Не се съгласих още от първия път, защото исках малко да го накарам да почака, но както и да е... Срещахме се отново и пак бяхме у тях. Когато се влязох у тях и седнахме на дивана той веднага започна да ме прегръща и да ме целува, и да ми казва, че щях да ме взима за приятелка. Беше ми толкова приятно и успях да се отпусна. Мислих, че се е променил и той ме накара да вярвам в това... Стояхме на дивана , говорихме си, натискахме се и така.. След това отидохме в неговата стая, но аз пак бях в цикъл ,само че ми беше накрая.. И той ми каза, че няма нищо против да правим секс, а и аз също го исках.. И така започнахме да го правим, но това продължи около 5-10 мин. и той го извади и каза, че не иска да продължаваме, че понеже съм била в цикъл и така имало по-голям шанс да забременея... И се отказахме.. И между другото това ми беше първият път, бях девствена,но не му го казах ,просто не исках да знае.. Не защото ме беше срам от това, а защото не знаех как ще реагира, но не знам дали е разбрал.. Въпреки това ми беше приятно и не беше болезнено ,както очаквах..дори и кръв нямаше, въпреки че бях в цикъл и след това следвашите дни продължи да ми тече,но както и да е. След като спряхме му казах, че ако иска ще му направя свирка, за да може поне да свърши да не е било напразно всичко това и той се съгласи. И така направих му... След това пак отидохме в кухнята. Той пак ми беше, че иска да остана у тях ,но аз се дърпах не защото не исках, а заради него да го изпробвам дали ще ме пусне толкова лесно. И така и не поиска да остана и си тръгнах. Прибрах се с такси и след като си тръгнах той ми написа, че е усетил,че се привързвам към него и че не може да е с мен, защото не ме харесва и няма никакви чувства към мен... Това беше най-ужасната вечер в живота ми ,никога до сега не ми беше казвал такова нещо.. Още в такито се разплаках. Но не му казах как се чувствам, а му казах, че съм окей с това и може да си останем просто приятели и той се съгласи... Когато се прибрах вкъщи плаках до сутринта ,чак до другия ден до следобяд-не бях мигнала от мъки... Бях съсипана ,чудих се къде съм сбъркала и какво ми има, че той не ме харесва...Аз съм доста подържана все пак и винаги се старая за външния си вид... На първата ни среща много ме беше срам от него и бях много притеснена, но вторият път беше различно -вече можех да се отпусна пред него ,защото се бяхме виждали вече.. Прегръщах го, целувах го постоянно , а първият път така ме беше срам,че дори не смеех да го погледна и му се дърпах... Не мога да повярвам на това,което ми каза..той отново ме излъга ,а аз глупачката си мислих, че се е променил.. И след първата ни среща страдах, но не чак толкова както сега,защото той ми отне девствеността. И преди съм излизала с други момчета ,имала съм и гаджета,но просто не съм се чувствала да го направя с никой от тях.... Смятайте колко съм се влюбила в него,щом му дадох това, което на никой друг нямах смелостта да дам, а едва се познавахме...но той така долно ме подведе и отново ме остави.. Как може да не му пука за мен ,сърцето ми се къса.. И друг път съм имала несподелени чувства с момче, но както казах този път е различно. И от всичкото това най-лошото е че въпреки всичко колкото и да ме наранява продължавам да го обичам,влюбих се като идиотка...предадох се на неговия чар.. От този случай вече изминаха 2 седмици..тези 2 седмици бяха толкова тежки за мен, защото той не ме търси вече. Това толкова ми повлия на психиката, че дори вече не мога и да спя от мъки и мисли за онази вечер, дори загубих и апетит да се храня...колкото повече се опитвам да хо забравя, толкова повече го искам-не знам какво ми става... Занимавам се и с други момчета в момента, но това пак не помага да го забравя..умствено успявам да харесам друг, но сърцето ми иска него. Защо избрах този,който най-много ме нарани и с какво го заслужих? За такъв неблагодарник ли си пазих девствеността цели 20 години... Бях си казала, че ще се пазя за някой ,който ще ме цени и ме заслужава.. Но срещнах него и се влюбих... Знам колко съм била наивна,но какво да направя ,не исках да стане така...била съм просто играчка в неговите ръце и такава ще си остана навярно..знам ,че той не е единствения, но сега как да погледна друг, след като се дадох на него... Аз никога не съм искала да бъда първо с един, а след това с друг.. Но ето че сега всичко се провали, живота ми е съсипан..аз толкова много щях да обичам бих направила всичко за него, а той се подигра с чувствата ми...знам, че две срещи не са нищо и не можеш да опознаеш човек за толкова малко време, но както казах ние си писахме доста време преди да се срещнем и мисля, че се бяхме опознали доколкото може за това време.. Просто се влюбих в него, влюбих се както никога до сега..Аз съм най-голямата глупачка..Не правете като мен! Знам, че ще ми кажете, че повече няма смисъл да се връщам при него и че ще срещна правилния човек, и просто ще забравя за него...не очаквам да чуя нещо по-различно.. Но какво да правя сега, как да се отдам на друг вече след като бях с един, вече съм опетнена-девствеността ми няма да се върне и за това не мога да погледна друг... Винаги съм искала само един мъж , а сега...Нали знаете какво казват за жена,която си ляга с различни мъже ,как да го забравя ,как да си причиня и това ... В к**ва ли да се превърна? Да скачам от легло в легло?... Намразих се заради него, как да живея с това петно ,защо го допуснах, опропастих се.... Толкова много страдам,вече дори и сълзи не ми останаха да плача. Знам колко бях наивна и глупава -не правете като мен,защото после много ще ви тежи...просто имах нужда да споделя с някой как се чувствам, а дори и на приятелките си все още не съм разказала,защото ме боли да говоря за това. Благодаря за отделеното време и се надявам поне един човек да ме разбере.

Коментари

1.   Е не мога да повярвам, че това писание е истина! То верно, че светът е пълен с глупаци, ама авторката чупи рекорда в тази област, с извинение! Тя му се вързала на всичко, което ѝ е писал и още на първата среща на живо му се сервирала без и да се замисли, после като я зарязал, повторила същата грешка, само със смяна на дупката. И на края, окончателно зарязана, рони сълзи за скъпоценната си загубена девственост. Която би му дала още първия път, ако не беше в мензис. Та се наложило да го обслужи орално. Това е и най-смешното- каква девственост, какви 5 лв, като такива лапат или си подлагат анала на мъже, които на практика не познават?

2.   Не е вайно кой ти е първият, а кой е последният. Изключителна рядкост е да останеш с първия си и да се ожените. В днешно време е нормално да бъдеш с няколко мъже, докато срещнеш правилния. И в това няма нищо лошо. Казвам ти го като жена, която също го направи за първи път на 20. Като се разделихме с тогавашното ми гадже, и аз също много страдах, че ми е бил пръв, но няма да останем заедно. Сега, повече 10 години по-късно и след няколко сериозни връзки, аз съм щастливо омъжена, имам дете и изобщо не се сещам за първия ми, а се надявам мъжът ми да ми е последен.

3.   Всяка жена е имала поне един такъв дебил в живота си, това е реалността. Ще ти мине, но ще останеш мнителна и с подозрения. Така се трупа много полезен опит, за да си знаеш, че е пълно с използвачи и не можеш да се довериш на никого. Болезнен, но ценен урок. Напълно те разбирам, на мен ми се случи също няколко пъти и колкото и да ми беше зле тогава, днес съм благодарна - влюбвам се трудно, нямам никакви очаквания, не цепя басма и си свиркам. За мъж не съм плакала от не знам колко години... изграждаш защитна стена и толкова. Много ще се опитат да те използват, а като нямаш опит и си глупав - ей го резултата. Някои се учим по трудния начин, но се научаваме.

4.   Единственият начин да го забравиш е като го намразиш!

5.   Моята история е подобна.... баща ми почина, а той ми призна, че ми е изневерил подигравателно, цяла година си писах с него и му вярвах на тъпите лъжи, но аз съм силна, не плача за него , майната му не е красавец, че да страдам за него, дори не работи, а и като казах изневерил, изневери ми по чата, писал си е с друга, той само си пише по срещи не ходи, аз щях да направя така като авторката, да му дам девственноста си, господ ме опази не се срещнах с това момче! Номер 1 аз си взех поука... и секс с непознат от първа среща е най голямата грешка която едно момиче може да направи

6.   Съжалявам за случилото се авторке но ти си си виновна! Не е нормално да му правиш свирка на първата среща... Още тогава е трябвало да прекратиш всичко... И трети път не му се връзвай на глупостите каквото и да ти казва... Този човек просто не те иска разбери... Колкото и да е гадно ще ти мине!

7.   Вие момичетата сте тъпички и тъпички ще си останете. Вечно бягащи по някой мъжки боклук, дето само знае да ебе и да се има за тарикат и вечно режещи нормалните момчета, щото сеш се, нормални са и не са от типа “лоши момчета”. Точно тия лоши момчета такива боища ядат, че идея си нямаш. Защо винаги отрязвате истинското и бягате при фалшивите педераси и боклуци, които ви използват за чукалница и после довиждане? Ем за тва сте си тъпи и тъпи си оставате.

Гаро

8.   "Аз никога не съм искала да бъда първо с един, а след това с друг. "

Това казвала ли си му го? ! Ако да, то е нормално да избяга през девет планини в десета.
Вероятно и затова ти е написал, че е усетил, че си се привързала. Много възпитано даже се е изразил - ти си се вкопчила в него.
Човекът се е уплашил от теб. Особено, когато е разбрал, че си девствена. Кой знай какви си му ги говорила... Сигурно и за сватба вече чакаш...
Не може да се хвърляш на врата на един мъж внезапно (на първа среща у тях? !!! ) и после да се настройваш, че това е голямата, единствена любов. Чакай. Поспри се.
Ще ти мине. Ще се влюбиш пак.