Голяма разлика във възрастта
Здравейте!
Аз съм на 29, той на 49. Познаваме се от две години, виждали сме се няколко пъти в обща компания. На едно събиране преди няколко месеца, той ме покани на танц, стана магия. Не мога да го опиша. Но оттогава насам сме си близки, споделяме общи идеи, възгледи, всичко е страхотно. Мислим да пробваме да живеем заедно.
Всички около мен (майка ми, баща ми, приятелите ми) ми казват, че правя грешка и трябва да си намеря някой на моята възраст. Мислят ми доброто, но аз е тоя човек открих каквото търся.
Моля ви за съвет.

Коментари

1.   Деца има ли, бил ли е женен? Ако е стар ерген, има огромна вероятност да те иска заради това, че си по-млада, по-свежа. Но се замисли дали сексът няма да куца скоро , и дали ще си доволна от този факт. Ще се мъчиш с този мъж.

2.   Аз съм момпе на 21, имах връзка с жена на 43(ако може да се нарепе връзка), та мисълта ми е беше ми добре, якоОо, криех от хората, казвах пе ми е леля, защото някак си не е нормално!? Докато не дойде момента, в които почна да подхваща теми за дете, та аз самия оше съм дете?? И такива ти работи...така че ти се замисли дали ще е нормално да имаш дете от него? Той ще е на 50 ти на 30 примерно, а когаро детето ви е на 10 той ще бъде пенсионер(живи и здрави, ако е рекъл Бог).

3.   Моят мъж е 23 години по-възрастен. Живяхме в мир, любов, съгласие. Срещнахме се в неговата кантора, търсех правна помощ при скандали с роднини. Бях на 22, той на 45 разведен, синът му беше абитуриент и живееше при баща си. Аз съм конформист и с младежа се сприятелихме. Бързо се оженихме, роди ни се дъщеря. Работих при него като офиспомощник.
Децата отгледахме ги, дадохме им образование, купихме им домове. В добри отношения сме. Сега сме аз на 67, той на 90, разбираме се.
Много е важно и как е сексът. Това зависи от здравословното състояние.
Зависи дали е сговорчив, дали ще бъде помощник и закрилник в живота. Моят мъж винаги ми е помагал с пазаруване и разтребване. Аз готвя. Имаме жена, която ни чисти два пъти седмично.
Огледай дали ще можеш да търпиш и простиш качествата му, които не харесваш. Аз свикнах да ходя за риба, просто седя, чета и се радвам на природата, той ходи на кино с мене. Шофирам, когато съм сама или с внуци.
Мисли сама, роднините може и да ти мислят доброто от тяхна гледна точка, важно за тебе е твоето мнение. Приятели? Хората, с които прекарваме време наричаме приятели, аз не вярвам в приятелството и роднинството, такива неща съм чувала в кантората, невъобразимо гнусни и безобразни.

4.   Айде стига повтаря стари теми.

5.   Всичко е възможно на този свят. Като цяло вероятността да се случи това, което 3 е описала е доста малка, но ето че има и такива случаи.

6.   Ти трябва да решиш, по-добре да ти е хубаво, дори и с възрастен, отколкото зле с млад... Само дето като е по-възрастен, по-рано може да ви раздели живота, но и за това не се знае. Не е ли бил женен никога, може да пробвате.
Не се знае човек колко ще живее, например майка ми почина на 52г. Реално голяма част от живота му е минал.

7.   Недей да излизаш с прекалено голям мъж-след време ще съжаляваш. Търси си мъж на твоята възраст.

8.   Любовта не пита, вашите ти казват да е на твоите години, на времето и моите ми казваха същото, за това вече 6 г се лутам от връзка във връзка и смело мога да заявя -те са виновни, защото ги слушах и сега съм сама.
Ок, намираш си на твоите години, но това не е гаранция за щастлив живот и никога годините не са били основния фактор, е да, ако секса един ден не върви, а ти го искаш, единствено там може да ти е проблем.
20 г разлика не са малко, повечето ми приятелки са за разлика до 10, мах 12г, но всичко е индивидуално и до човека, какво искаш, какво търсиш.
Успех и слушай собственото си Аз!
Ж28

11.   Щом ти е добре със него бъдете заедно!

12.   Наистина е голяма разлика и ще се сблъскате с доста различия, но сега си заслепена и не можеш да прекъснеш всичко, преди да е почнало. Имах такава връзка преди сегашния си съпруг. Навремето майка ми също беше против, не я послушах. Сега, на този акъл, съжалявам, че не се вслушах в съвета й. Можех да си спестя много... Мъжът не е бил семеен. Само да вметна. Други са проблемите в такива връзки...

13.   Баща ти как се отнасяше с теб? Нещо да ти е липсвало? Обикновено такива романси се дължат на пропуски от страна на бащата или като цяло търсене на родителска фигура.