Изневяра ли е?
Имам приятелка но дадох на друго момиче да ми направи свирка наскоро. За другото обаче се спрях в последния момент и си тръгнах и секс не сме правили. Да попитам дали свирката е изневяра? Яд ме е, че допуснах да се случи и сега чувствам вина към моето момиче.

Коментари

1.   Ако е лапнала само главичката, не се брои.

2.   Как ще е изневяра? Това си е, като ръкостискането, само че вместо ръка тя е използвала уста, т.е. няма място за морални дилеми.

3.   Ами, запитай се как ще реагираш ти, ако някой лиже жена ти и ще си отговориш на въпроса.
Аз го намирам за изневеря... дупката няма значение. Изневярата е разтегливо понятие и не се изчерпва с това да си пъхнеш пишката конкретно във вагината ѝ. Има и емоционална изневяра също. Да плащаш на кемгърли, за да ти правят разни работи на екрана и да си пишете, например, също е предателство, а реален контакт няма. Секс чатовете с другия пол също и т.н. Разбира се, хората си имат различни граници - имам познати в отворена връзка, имат си и дете, но си се еб@т с други мъже/жени и се разбират чудесно. Ако вашите отношения са такива - няма проблеми, ама щом питаш, май не са...

4.   Това е все едно някой да пита дали е застрелял друг с пистолет, ако патронът е минал през ръката му и е излязъл отзад или нещо като одраскване от куршум? Или може би трябва патронът да е минал през торса на човек, за да се води "застрелян"?
Ами при всички случаи ти си го застрелял този човек, независимо откъде е минал куршумът - дори само отраскаване да е било.

Та да си го навреш на някоя в устата, си е чист 100% секс.

5.   Кажи 7 пъти Отче наш и си опростен, но ако е било по Великден - 77 пъти:)

6.   Ако тя "само" го лапне на някой, според теб изневяра ли е?

7.   Да, изневяра е. И още питаш!? Не бил правил секс- ами свирката е орален секс ! Един ден ще ти се върне, заслужаваш да я загубиш, щом не можеш да я цениш .

8.   По-интересното е, какво е това "момиче" , което просто така ще ти направи свирка, без нищо. Аз съм от старото поколение и рядко на първи, че и на втори и трети секс с една партньорка съм се уреждал със свирка. Може да е прелюдия към секса, но само свирка........ебах ти съвременната младеж бате.

9.   Отврат, сега нека твоето момиче да обмени орални ласки с друг мъж на свой ред. Като не можеш да си човек и не уважаваш момичето с теб, какво въобще правиш с нея? Кажи и какво е станало, има право да знае, с какъв задник ходи.

10.   Изневяра е разбира се!

11.   Помисли си ако приятелката ти беше лапала на дргуг, как би се почувствал? Според мен е изневяра и ако бях на приятелката ти ще ти бия шута.

12.   Другия път и тя ще прави свирка на някого, но ще се спре и няма да има секс, така че тогава заедно ще се питате дали е изневяра.
Ж

14.   Ако нямаш чувства към другото момиче, а си обичаш твоята проятелка, тогава не е изневяра.

15.   Да, за мен също е изневяра. Аз се виждам с мъж който е женен и за сега секс не сме, иска му се, но държи на жена си. Но си пишем постоянно, често се виждаме и като се видим все си му правя свирка и той си ме пипа. За мен това от негова страна е физическа и емоционална изневяра. Не може той постоянно да има мисли за мен, а нали има жена той за нея трябва да си мисли, а не за мен. За мен мъж който изневерява, значи търси това което жена му не му предлага нещо повече търси. За мен лично колкото ш да си пиша с тоя човек знам че никога нищо няма да се промени а и аз лично не искам. Да хлътнала съм по него, но нещо. за момента и само това. Но не мисля че женен мъж е нормално всеки ден да пише на свободна жена и да има някви намеци за интимни отношения.

16.   И аз като номер 8 недоумявам, коя се навива ей така просто да ти направи свирка, без продължение или някакви анонси за такова. Или мацката горе, номер 15 - все съм си мислила, че сексът предполага някаква взаимност. А при вас какво - той женен, ама не изневерява, само идва, пипа те, правиш му свирка, облекчаваш му напрежението, човекът доволен. А ти?

18.   Не не е изневяра то вече и секс да правите не се брои, поне кажи на момичето да си знае и не си губи времето с тебе.
Ж30

19.   Че е изневяра - изневяра е, ама какво пък толкова? Защо си седнал да се тресеш за глупости? Прости си сам на себе си и толкова. С изневерите е като с всяко трудно нещо - трудното е докато свикнеш :)

20.   15 коментарът ти да не е някаква измислица и шега?

Виждаш се с женен мъж, за да му направиш свирка, а той да те поопипа? Сама казваш, че това не е много ок. Но била си хлътнала...

Що за простотия? Има толкова необвързани мъже. За теб необвързаните по-малко качествени ли са? Или може би ти предлагаш някаква конкретна услуга - "Правя сврики само на обвързани и дотам!"?

21.   Пич нищо не признавай ако обичаш приятелката си , една свирка чудо голямо

22.   15 съм
Да той остава доволен, аз също не мога да кажа че ни съм доволна, просто понякога ми е достатъчно времето което може да ми отдели.Но просто понякога най-гадно се чувствам като мине жена му с детето или ако минат цялото семейство....
Става ми гадно, неловко и си казвам защо продължавам да мисля за него като той си има семейство, а аз какво излизам тъпата която му се хваща на акъла...
Не разбирам женените мъже защо търсят друга като си имат жена и деца, какво толкова ги блазни чуждо

23.   Не е! И само главичката ако ѝ вкараш у путката - пак не е изневяра...

24.   15 и 22, извинявай, аз пак не разбрах. Вие секс не правите, идва да ти надува главата със своите глупости, пипа те, правиш му свирка и си отива. И това те устройва?