Привлечен съм от жена в spodeli.net
Искам само да споделя, че много харесвам една жена тук. Страшно много съм привлечен от възгледите ѝ и бих се радвал, ако можеше да се запознаем. Не съм ѝ го казвал обаче. Не, защото смятам, че няма начин да се разменят контакти, а понеже вероятно ще ме помисли за закъсляк, че признавам такова нещо в интернет. В интернет всеки харесва и зарибява, знаете как е. Не искам да съм поредния, който сваля безлично и без усилия зад клавиатурата. Вероятно никога няма да я видя, но си пожелавам съдбата да ме дари с жена с нейните възгледи.

Ако все пак има значение коя е, това е darkgirl.

Коментари

51-73 от 73

54.   Black Sabbath, създала си го или с някой бегъл коментар, или нещо подобно. Щом ти е "смесено" мнението, ти дири каква двусмуслица и къде си я изписала. Другите причини да ви класират читателите (като номер 38) заедно би трябвало да са очевидни: подписи, грознопис. Благодаря за саркастичната похвала, можеш да си я вземеш обратно. Хвалби (сериозни или не) от хора, които рок групички изписват правилно, но не и "учител", не приемам.

Номер 50, право в центъра, абсолютно точно, ашколсун! Несъмнено съм аз. Точно затова ти говориш от негово име, без да ти е искал помощта, адвокатчо. Подпичквай се на гаджето ти още, може и да ти пусне.

55.   54, думата "Очителю" не на празно съм я написала сбъркана и то главна буква "О", за да видиш саркастичното ми обръщение към теб. Уви, грешки броиш, някакъв грознопис споменаваш, но такива елементарни неща не виждаш. Пак похвално.
И още нещо - хич не ми пука какво приемаш и какво не, но щом ти ще ме обсъждаш с груб тон, то и аз ще се държа по същият начин, както и ти с мен, така че недей да недоволстваш, че съм била саркастична към теб, защото в случая напълно си си го заслужил.
Никакви двусмислици не съм писала за Братан. Кой знае какво си "видял" и как криво си го разбрал, също както с думата "Очителю".
П.П. "рок групичката" всъщност не е рок, а хеви/ дуум метъл. Като не разбираш от жанрове, не ги споменавай. Елементарно.

Black Sabbath

56.   Здравейте на всички! Виждам, че доста интересна дискусия се е заформила тук и искам да подхвърля нещо по темата : Хора, моля ви, спрете да се карате и да спорите за такива неща! Няма абсолютно никакво значение кой грозен, кой дебел и не знам си какво. Важното е въпросният човек да мисли трезво и да се държи добре с другите. Пък ако някой толкова не харесва друг на външен вид, просто лека полека да се отдръпне от него и така. Иначе кой каквото иска да си мисли, обаче да призная че и аз съм впечатлен от начина на мислене на Black Sabbath. Която и да е тя, нека да знае че нейните изказвания имат принос към повечето теми тук. А относно Братан и останалите известни личности тук - някои ги харесват, други не, което е нормално, но просто не е желателно някой да си натрапва мнението върху другите и така.

58.   Затова не ползвам никове или имена тук - предразполага към градене на виртуален имидж и води до лоши неща /каквито и да са били намеренията ни в началото, задължително нещата отиват към лошо, когато се намесят и други хора/. Ближният започва да ти търси слабости, за да си докаже, че си грешник /винаги се намират такива, на които им е проблем другият да е пример за подражание дори само в главите им, защото ги подтиска на най-егоистично ниво макар тук да не се познаваме лично/, на теб ти се налага да защитаваш реномето си, защото "къв е па тоа, че да ми намира недостатъци, бре" /и да си пример за подражание, и да не си - все ще те подразни подобно отношение, само реакцията ти ще е по-различна според това в коя от двете групи си/ и така се губи идеята на анонимния сайт, посветен на хората, публикуващи историите тук, а не на онези, които им отговарят.

За да си четкам егото, си имам Фейсбук, Инстаграм, даже и Туитър - да ми се наслаждават, а аз само да махам благосклонно с ръка в стил "благодаря, благодаря, и вас си ви бива". Препоръчвам го на всеки, който идва тук с идеята да наплюе геройски другарчето и да си каже "Ето, по-добър съм от тоя и тоя, че даже и от оня, а четвъртият ми диша праха - велик съм". Сайтът не е създаден да ви помпа еготата - има си достатъчно начини това да стане и без него!

Благодаря за отделеното време на тези, които са прочели написаното! Искрена благодарност на онези, които са го прочели с разбиране! Желая приятен и дълъг живот на всички вас, все едно от коя група сте - на четящите, четящите с разбиране или нечетящите!

61.   56, благодаря много за милите думи! Съжалявам за късният отговор. Напоследък по- рядко коментирам тук.

Black Sabbath

62.   До Н.61 Black Sabbath
Здравей, прочетох ти 6-те коментара в темата и останах много доволен. Н.56 автора също казва: Аз съм впечатлен от начина на мислене на Black Sabbath. На мен винаги са ми харесвали твоите коментари. Има някаква зрялост и интелект в изказването ти. Мен не ме интересува как изглеждаш физически, важно е какви мисли и идеи изразяваш. Когато оценям някой човек аз не го оценям по външния му вид, а по идеите и философията му за живота. Казват, че философа Сократ изглеждал грозен и има нещо вярно в това, но ако прочетеш неговите диалози с други философи и философията му като цяло ще усетиш каква красота има в него. Ей тази вътрешна красота трябва да се цени в човека.
Твоя начин на мислене ми харесва. Преди малко повече от 3 месеца една "много известна авторка" тук беше публикувала темата: "Защо всички нападате Black Sabbath" в "Други". В моя коментар Н.8 аз отговорих: На мен винаги ми е била приятна и съм я хвалил в мои коментари.
Каква си била на 12,13 години това никак не ме интересува, ние всички израстваме и се променяме. Важното е сега в зряла възраст как мислиш и разсъждаваш. Надявам се, а и съм сигурен, че с напредването на възрастта ще ставаш още по-добра и разумна. Желая ти го от все сърце.
В последния ти коментар Н.61 казваш: "Напоследък по-рядко коментирам тук". Защо? С какво си толкова заета? Ние имаме нужда от твоите зрели и разумни коментари. Не ни забравяй.

63.   62, благодаря за милите и топли думи. Извини ме за краткия коментар, не съм свикнала на хубави думи. Напоследък съм заета с университета и учене, също пътувам между София и родния си град. Това, че някои теми и коментари са измислени или написани за да провокират спорове, също малко ме е отблъснало от сайта.

Black Sabbath

64.   Ох голям смях. Аз не търся одобрение ама се подписвам след всеки пост, че да се знае кой/коя съм и някой/я да въздиша по мен и да ми прави четки. И понеже в реалния живот не съм толкова атрактивен/а редовно пиша тук понеже имам фенове/ки. Кого заблуждавате освен себе си? Хората които не търсят одобрение/внимание не се подписват дори и рядко коментират. А не на всяка втора тема "бла бла бла" и отдолу псевдоним.

От опита ми знам че хората които киснат тук (без значение форуми/сайтове с коментари/чатове) са хора със скучен живот. И почти винаги са точно обратното на това за което се представят тук.

Айде сега се замислете една жена задоволена секусално със здрава психика с интереси дали ще има време да кисне в нета и да коментира? (инфлуенсърките не са със здрава психика). Същото важи и за мъжете. Никой който има интересен живот хобита женско внимание няма да седи редовно в нета и да пише разни темички и да събира виртуална маса от фенки. Пък вие се самозълагвайте, че не е така.

Айде поздрави. Чакайте да прасна и аз нЕкой псевдоним за малко attention:

Shagrath или Kvist или Troll или пък Enslaved или First spell или Galder а може и Morgul или Tulus че аман от черни вдовици, дъги, цепелини и други от лекия жанр разчитащи на бели прахчета и гъби за вдъхновение.

65.   64, по собствената си логика, ти си сексуално незадоволен, с нестабилна психика и скучен живот, щом киснеш тук и се опитваш да правиш анализи, за които капацитета ти очевидно не стига. Как разбра, че не някой не е атрактивен? Защото се подписва в анонимен сайт? Браво, интлелигентността ти наистина е в излишък. Ела и ми го кажи това в очите и недей да се криеш зад анонимен коментар, понеже и баба ти го може. Ама на живо по- скоро би си оцветил дъното на гащите, отколкото така надъхано да ми говориш за някакви бели прахчета и магически гъби, които очевидно са ти направили мозъка на кайма.
Ако исках внимание, нямаше да си направя нов фейсбук с фалшиви имена и около 100 човека в приятели, както и щях да кисна в инстаграма по цял ден. Уви, там не съм влизала от месец и не съм качвала нищо от миналата година. Така, че достатъчно атрактивност имам, за да привличам внимание в онлайн бардаци като фейсбук и инстаграм, че и на живо, просто не искам внимание. Пък и какъв изобщо е смисълът да привличам внимание в анонимен сайт? Май никакъв. Така, че недей да се напъваш с анализи, които са прекалено сложни за твоята главица, а си намери някое хоби или пък си разнообрази сексуалния живот малко.
"Прасни" нЕкое псевдонимче. Имам новина за теб: на никой не му пука. Само на теб. Защо ли?

Black Sabbath

66.   Темата тръгна от влечение и стигна до отегчение. Жалко за пича, че не му се получи с darkgirl, явно е че със black sabbath няма да стане, малко е рязка и едва ли човека ще я изтърпи.

Ама нищо живи и здрави и другия път да не търсите запознанства в анонимен сайт.

68.   Ако има смисъл в подписването с псевдоним тук, той е в това да не си говорим на номера.

72.   Също съм впечатлен от даркчето, не съм видял у другите толкова приветливи коментари, никнеймът не отговаря на dark.
Със сигурност на живо е много красива жена.
Не я засичам често, ще ми е интересно да прочета как ще реагира на дузината коментирали.

73.   Колега и аз съм привлечен от нея.
Ще си останем с мечтите,мацето май е обвързано.

95.   Господи,защо не си събереш вересиите.
Оплюхте невинно момиче,така сякаш е сторила нещо непростимо.
Поводът за завист е огледало, което отразява липсите в живота на завиждащия.
Дарк гърл,не се поддавайте на злобата и грубостта на околните.
Умно момиче сте,извлечете ползата от това да ви завиждат.
Най-характерната черта на българите е злобата.
Никъде по чужбина нямам приятели българи,опазил Бог.
Искрено съжалявам администраторите,че трябва всеки ден да четат глупост след глупост.
Адмирации за поддържането на сайта,не е лесно да имаш нервите да угодиш на всеки.

103.   100, копираш и пействаш моя тема, помниш години, правиш ми психопрофили... Ти си ми бил голям фен, бе. Ама не ми се спори с теб, защото наспами цяла тема с мен (явно ти доставя някакво удоволствие) и защото като напиша нещо, го пречупваш през изкривената си призма. Като това с фейсбука ми. Само името е фалшиво, но повечето хора там знаят коя съм, понеже ме познават лично.

Междувпрочем, темата, в която се извиних, никога няма да я изтрия, защото там се извиних за грубото си отношение към хора, които с нищо не го бяха заслужили. В случая, ти си з*дник с мен и си заслужаваш дръпнатото отношение от мен. Ако не искаш да съм такава, не бъди з*дник.
Не забравяй и да ми нафраскаш единичката.

Black Sabbath

104.   Ехееееее,темата се е развила в различни посоки.:DDDD

До 18: Ако съм тъпа нямаше да харесат мисленето ми. ;)
Кои са тези нелепи и неадекватни съвети,за които така коментираш?
Може би завистта е замъглила съзнанието ти,ама простено ти е. :)

До 27: Аз пък исрено се учудвам,как е възможно да има толкова комплексирани и завистливи жени,та чак на анонимни други жени си го изкарват,вместо да променят мисленето и начинът си на живот. ;)

До 31: Съгласна съм с теб. До сега не ми се е случвало някой да ме привлича интелектуално,а визуално да ме отблъсква.
Обратното ми се е случвало,ако няма какво да си кажа с човека срещу мен - край.

До 33: Не позна,аз в реалния живот съм си същата,не изграждам фалшиви образи,а и за какво да го правя?! Сайта е анонимен!!! И винаги съм се кефила на анонимността.
Ако искам да изграждам фалшиви образи има фейсбук и инстаграм,там е по-лесно да излъжеш някой за красота,интелектуални възможности,финансови възможности и прочее.
Напълно е възможно да харесаш мисленето на някой,това не значи,че имаш грешни представи за цялостната личност на дадения човек.
Аутсайдер не съм,самотна - да. :)
Самотността се изразява в това,че загубих за мен много ценни и обичани хора,никога няма да е същото без тях,но такъв е живота.
Всеки който ме следи знае колко често е присъствието ми в сайта.

До 38: Живеем в свободна страна,всеки може да прави каквото си поиска. Ако в сайта има червена точка забраняваща подписването под псевдоним ще се спазва,аз такава до сега не видях,така че...
Мога ли да забраня негативните ти коментари срещу нас - не.
Така и ти не може да забраниш да се подписваме под псевдоним,колкото и да се опитваш да ни очерниш.

До 43: Прав си. Ще се радвам ако някой се похвали с приятелство или връзка от сподели.нет.

До 46: Благодаря! С такъв позитивен и отворен човек като теб ще е радост да се говори. :)

До 58: Не ме интересува каква ще ме изкарат тук,така или иначе не са ми в обкръжението,а дори и да бяха отдавна щяха да са в графа блокирани.
Отдавна не съм онова свито и наивно момиченце,което и на най-големите си врагове правеше добро.
Трябва да остояваш себе си,не да се скриеш в миша дупа,само защото на някой не му харесваш.
Цял живот ще е така,независимо къде се намираш ще се намерят да те оплюят,дори и привидно да не правиш нищо.

До 64:Завиждаш!!! ;)
Ще ти отвърна с добро,макар и да си прекалено злобна.
Киснещите са като теб,които пускат по 1234558 коментара очаквайки да ги забележат,но уви.
Ако се подписваше под псевдоним щеше да си негативна личност,надали някой по-различен от твоята порода щеше да ти хареса мисленето.

Цитирам: "От опита ми знам че хората които киснат тук (без значение форуми/сайтове с коментари/чатове) са хора със скучен живот. И почти винаги са точно обратното на това за което се представят тук."

Отговор: В графата която обясняваш влизаш и ти,а и съм напълно убедена,че влизаш и коментираш много повече от нас. :)

Цитирам: "Айде сега се замислете една жена задоволена секусално със здрава психика с интереси дали ще има време да кисне в нета и да коментира? (инфлуенсърките не са със здрава психика). Същото важи и за мъжете. Никой който има интересен живот хобита женско внимание няма да седи редовно в нета и да пише разни темички и да събира виртуална маса от фенки. Пък вие се самозълагвайте, че не е така."

Отговор: Теми не пиша,само коментирам. Не събирам маса от фенове,по никакъв начин не ме топли,че някой е харесал разсъжденията ми.
Само мога да се радвам,но до там,това не влияе на самочувствието и самооценката ми.
Психиката ми е здрава,а и също така съм си сексуално задоволена отвсякъде. ;)

До 66: Пича се е отегчил от цялата негативна маса,ако имаше повече здравомислещи можеше да си спретнем хубаво познанство.

До 68: Съгласна съм с теб.

До 72: Благодаря!
Не съм света вода ненапита! :DDD
За някои съм красива,за други не,въпрос на личен избор.

До 73:Кой ме чете внимателно?! :DDD
Да обвързана съм,благодаря.
Винаги съм отворена за нови запознанства както с мъже,така и с жени. :)
До 95: Искрено ти благодаря! :)
С удоволствие бих се запознала с такава мила и възпитана личност.

~darkgirl~

106.   Метълът е жанр на рока, чернице. Толкова всеизвестно е, че дори Уикиепдия го знае. А и повече от един потребител пише коментарите. Явно като Братанчето си метаеш някой обсесивно да ти обръща внимание. Не, просто забавляваш с неграмотността и невежеството ти.

107.   Оф тия двете са много тъжна история. Жалка самовлюбена виртуална картинка :) Едната я пази модератора и трие мненията срещу нея другата си мисли че и завиждали. На какво да ти завиждат точно? На измислените фенове за които уж не ти пукало ама "Искрено ти благодаря! :)С удоволствие бих се запознала с такава мила и възпитана личност. "

Кого залъгвате освен себе си?

108.   До блекито от 100. Ти по добре питай аверчето си мода защо ми е изтрил мнението и яко цензурира всичко срещу теб. Незнам как съм наспиамил цялата тема с теб с две мнения но явно математиката ти е силна колкото и добротата. А и не забравяй да ползваш любимия си завършек "на никой не му пука за мението ти" :)

109.   Интересна тема се е получила, с множество различни мнения. Вероятно истината е някъде по средата. Ако след време се състои среща между автора на темата и въпросната жена, която го е впечатлила, би било добре да споделят впечатления.

Рядко влизам в Сподели и вероятно затова досега не съм попадал на мненията на жена, подписваща се с прякора "~darkgirl~". Интересното е, че се усеща една противоположност: в повечето ѝ мнения в настоящата тема се изразява културно, но в други показва остър език, така че аз няма как да си правя бързи изводи от само няколко мнения що за човек се крие зад клавиатурата. След като от известно време насам е направила силно впечатление на автора тук, явно за него има защо.

Тя ми напомня малко на Black Sabbath, която преди години беше много импулсивна и пиперлива в изразните си средства (включително и с някаква обида към мен тогава, без да ѝ дам повод за това), но впоследствие се извини и от един момент нататък видимо започна спрямо всички останали по темите да пише по-обрано и културно. В това отношение забелязвам положително развитие в нейната личност; поне от това, което показва тук като изразни средства.

За Братан почти нямам впечатления, защото в Сподели съм чел само 3-4 негови мнения преди няколко години, от които си личеше, че има житейски опит и се изразяваше също културно. Нямам представа защо горе са се изписали толкова нападки по негов адрес. В БГ-мама имаше един Братан, който също показваше богат житейски опит по сходен начин и без никога да обиди другите; но дали е същият човек, това не мога да кажа.

- Кифлоприземител

110.   Даркито не си противоречи,не съм виждал до сега да е писала с груб език.
Съвкупността от негативи идва от комплексирани мъже и жени.
Да си говорим без заобикалки,ако авторът не беше написал тема за даркито никой нямаше да я 'мрази'.
Изчел съм достатъчен брой коментари за да разбера що за човек е тя,i like.
Братанчо колкото и да не ми харесва не съм тръгнал да го нападам,тихо и мирно си му набивам единичките.
Под нивото ми е да тръгна с някой образ да се карам,ако искам да кажа на някой нещо ще е очи в очи.
За блекито съм neutral...връзва се на всеки негативен коментар,което е голяма глупост от нейна страна.

111.   Авторът съм, още ли я дъвчете тази тема? Още съм привлечен от Даркгърл между другото.

112.   Здравейте, и аз виждам че темата се е заформила обширно. Аз съм номер 56 и бих желал да добавя нещо към darkgirl и Black Sabbath : Мили госпожици, независимо как сте се държали и реагирали преди време, искам да отбележа че към настоящето съм впечатлен от начина ви на мислене и изразяване тук в сайта. Не позволявайте на нищо и никого да ви пречупи или влияе зле! Впрочем знам че ще бъда критикуван и оплют обаче ако случайно някоя от вас двете администрира страница във Facebook или Instagram ще се радвам поне нея да видя ако не позволявате на мнозинството да ви знае кои точно сте. Въпреки че едната от вас беше споменала в по-горните коментари че не отказва нови запознанства, аз уважавам личното ви пространство и няма да ви се натрапвам. Това е от мен, бъдете живи и здрави и ви пожелавам много успехи в живота занапред!
Поздрави!

51-73 от 73