Ергенско парти
Здравейте. С приятеля ми сме заедно почти 3г. Лятото е поканен на ергенско парти на вила за 2 нощувки. Искам да ви попитам нормално ли е да съм издразнена от това? Какви ли мисли не ми минават през главата. Дали ще си викнат стриптизьорки? Когато вашите мъже са били на ергенско парти как сте се чувствали? Вие дразните ли се или аз съм единичен случай?

Коментари

1.   Ще си викнат 100%, ама не го мисли толкова. Всичко е за забавление, адреналин и ако щеш дори да си припомнят, че са живи. Едва ли ще направи нещо.

2.   Естествено, че ще си викнат, не само стриптизьорки а и проститутки. Иначе какво ергенско парти, на последното, което ходих на вила с басейн и три нощувки имаше три проститутки за две нощувки и всеки, който не го мързеше ги чукаше, дори младоженеца.

3.   Това с ергенските партита в масовия случай е като оправдание да си поживееш за последно преди да ти сложат хомота. Сякаш на тези мероприятия си необвързан, имаш извинение за постъпки, които оня ден са били немислими в една нормална връзка и т.н. Абе общо взето изсмукан от пръстите повод да се напиеш, надрусаш и боднеш нещо различно, защото после няма да може, нямало да е морално и прочее глупости. Не е дразнещо това, че ще има готини мадами, които са там с ясно каква цел, ами че се оправдават с, видиш ли, ергенско парти, то не се брои, нали само този път. Изглежда сякаш само си търсят повод да покажат истинското си аз и отчаяно се хващат за тази сламка, за да няма право някой да им държи сметка след това. Просто излез и си кажи, че искаш да побараш чуждо, а не се крий зад подобни извинения. То е ясно, че няма мъж, който да не се кефи на засукани госпожици, които му се кълчат в скута, да не казвам и друго... При жените поне е по-рядко явление цялата тази вакханалия и не си викат мъже за секс. Със стриптизьорите също - седят и не могат да спрат да се хилят, докато той им танцува, докато мъжете си гледат хищническо с прехапани устни.

Иначе зависи от мъжете и компанията. Сред приятелите на моя мъж не мисля, че има такива, които ще се интересуват от стриптизьорки или компаньонки. Биха инвестирали пари в пиене, коз, кока или друга подобна гняс. Ще се напушат и ще си циклят някакви игри или ще свирят - винаги това правят. Не че нямат интерес към други жени, оо, напротив, ама са леко смотани в това отношение... поне така са им минавали всички събирания и излизания засега. Разбира се, че са присъствали и доста момичета, но те са си от компанията или някакви пришълци, които някой от мъжете е искал да сваля. Имам предвид, че не са поръчвали специално жени, на които да плащат за нещо си.

Та, предполагам, си го познаваш твоя мъж и донякъде приятелите му, би трябвало да знаеш дали са "отворени" към подобни идеи и като какво възприемат ергенското парти - повод да се видиш и пийнеш с приятели или като оправдание да си завреш пишката на друго място. Според мен е напълно безсмислено да ревнуваш и да се дразниш баш от това - няма човек, който да не се кефи на подобни работи. Надявам се не си мислиш, че не си фантазира за разни пичета понякога или не заглежда други жени... Дали ще му се въртят в главата или ще ги гледа на живо за мен няма особена разлика, желанието си е там така или иначе. То по клипове, реклами, филми и телевизия не се показва нещо много по-различно от цици и задници, тъй че все едно. По-скоро се тревожи, ако решат да викат коври, но пак зависи какви хора са и с каква нагласа отиват на това парти. Ако можеш да поразучиш нещо, подпитай, ама съвсем небрежно. Не си давай вид, че се дразниш или ревнуваш.

4.   Тя работата е повече от ясна, ако беше за нещо друго освен свинско напиване /надрусване и секс, нямаше да се прави на вила, че и за 2 нощувки. Не чакай да си признае какво е правил.И да се дразниш и да не се дразниш, все тая...

5.   Към номер 3 от авторката: Точно от това се притеснявам да не си извикат коври! Защото на вила и то не за 1 , а за 2 нощувки ми се струва прекалено! Нима 2 нощувки ще пият ? Той е поканен на ергенско парти на приятеля на братовчедка му и познава само него,както и аз. За това си нямам и на представа какви са неговите приятели и какво ще организират.....

6.   Не е нормално да се дразниш. От какъв зор е тоя пълен контрол, който му налагаш? Ти как ще се чувстваш на него място, ако той пък почне да ти се дразни? Имаш проблем и той не е свързан с приятеля ти.

7.   Ами, тогава ти остава да прецениш мъжа си. Давал ли ти е поводи да се съмняваш в него, изказвал ли е някакви конкретни позиции срещу изневярата баш по тоя начин и т.н. В крайна сметка, ако той не иска да топи чушката и 100 мацки да го налазят, няма да го направи. Честно казано не знам какво да те посъветвам, което не включва прекалено навлизане в личното пространство на другия. Според мен познаване на човека, поведението му през тия години, различни случки, разговори и прочее опит, би трябвало да те насочат към това дали е склонен на забежки.
Да, 2 нощувки звучи съмнително... какво пък толкова ще правят? Изглежда ми сякаш нямаш доверие на половинката си, защо? Колко си близка с братовчедка му и приятеля ѝ, можеш ли от тях нещо да разбереш поне те с какви нагласи са, тя дали се притеснява?

Бтв, много ме кефи, че повечето коментари са как авторката трябва да го остави да си действа и как е луда, но ако беше моминско парти с жигола, сигурно щяха да ги направят на нищо тия "пачаври мръсни тцтцтц". Та така...

номер 3

9.   Ако комуникацията ви е толкова куца, че дори това не можете да обсъдите, бракът ви изглежда мнооого обещаващ...