Моля ви дайте съвети.
Здравейте на всички! Имаме малък проблем с приятеля ми и той е следния:
Нямаме къде Да правим секс.
Няколко дни ще има хора у тях, а и двамата не издържаме и искаме да го направим утре.. майка му я нямаше няколко месеца, и всичко беше по-лесно, вуйчо му също не си идваше толкова често, но сега май вече няма да е същото.. вкъщи баща ми не иска даже и да чува да го поканя на гости, защото всеки път когато го попитам дали може да викна приятелят си (имайки на предвид че се познават и той е с добро мнение за него) той отговаря:”Не може, аз на колко години като беше Майка ти ѝ влезнах в къщата? ”
И сега от тук нататък не знаем как ще я караме, като най-вероятно вече ще има хора у тях. Майка му със сигурност защото е и безработна и няма никакво желание да си намира работа но това е друга тема..
Предложих му на хотел за 4-5 часа защото с приспиване баща ми ще се осъмни понеже вече наскоро го излъгах няколко пъти че спя при приятелка и може да реши да ми звънне и да прави проверки..
А и като цяло приятеля ми не иска много на хотел защото ще ни било излезнело скъпо и по-добре било при някой приятел или приятелка ама като го питах за предложения единствения който можел да ни остави апартамента си за няколко часа не бил в града..
Моля ви изкажете си мненията и ако мога да получа някакъв съвет ще съм ви много благодарна!

Коментари

1.   Хем много му се искало, хем пък било скъпо...Ега ти любовника, като се стиска една вечер в хотел да плати, ще каже човек, че му предлагаш в "Радисън" да те води. Най-евтино ще му излезе да те заведе на кърско е ане, вече се стопли времето. Или зад някоя запустяла сграда за събаряне.

2.   Ние с бившия го правихме навън, то ако има желание навсякъде става. Иначе не съм спала у мъж, преди да се оженим. Може и в колата, ако има такава. Ако не, без секс.

3.   1 те явно са деца още, какви пари за хотел да имат. А и вече мъжете обичат да си делят разходите ю

4.   В колата, в парка - вече е топло, в планината... Отидете някъде на екскурзия. Въобще това си е ваш проблем, никой не е длъжен да се съобразява с вас. пък и ти ще го видиш как действа, когато има да реши проблем. Нали е мъж.

5.   Идва лято, отидете някъде сред природата, вземете си одеяло и всичко необходимо и действайте.

6.   Еми както се сещаш, вариантът е пейка в парка.