Хора, защо създавате деца, когато не сте годни да ги отгледате достойно?
Здравейте.Пише ви мъж на 38г. Наскоро посетих проститутка. Беше един ужасен апартамент преличаше на ада.Жената беше на 25г. мила, топло ме посрещна.До като ми правеше свирка забелязах татуирано сърце на рамото и с някакво име в него написано.Попитах да не би това да е името на приятелят и символ на тяхната любов? Тя ми отговори, че това е името и на малкия и син, който е на 2г. Разказа ми, че име още един по-голям син.Божеее замислих са……. Каква майка на двама сина….. ,, Да им е драго, че ги създала и отгледала,, ама как? Като лапа патките и и го навират десетки различни мъже всеки ден.Сигурно като пораснат и станат големи мъже ще се гордеят с майка си. Прецених я , че за нищо друго не става освен за това.Да задоволява мъжкия нагон.Но може ли така да отгледаш децата си до 18г. ?

И редно ли е? Какво самочуствие ще имат тези деца утре в обществото?

И това далеч не е единствения случей, за негоден индивид създаващ други индивиди.

Защо бе хора, защо създавате други животи, когато не сте годни да ги отгледате достойно? Ако знам, че майка ми ме е отгледала като си продава п&тката сигурно щях да се самоубия. Това би било пагубно за всеки мъж според мен. Многобройни са случаите по света на негодни индивиди да се грижат дори само за себе си , които създават други индивиди и ги обричат на нещастие………. За мен това са завършени егоисти……..

Коментари

1.   Да съдиш винаги е най-лесно, мда

2.   А ти защо я посещава като не е годна жена

3.   Не съм съгласна за тази жена, че е негодна за майка ! Ето виждаш ли какво прави тя за да може да гледа тези 2 деца.
На какво е способна за да не са гладни и голи децата и ! Защото не ги е захвърлила по домове, а се унижава да лапа патки на хиляди мъже.

4.   Номер 2, За секс е годна.За това я посетих.Но това, че само за секс си годна прави ли те годна жена и годна майка?

Автора

5.   И по-добре ли се почувства сега, след като оплю проститутката, при която си ходил! Ти не си по-добър от нея, щом ходиш да си го пъхаш там, където както казваш, си го вкарват десетки мъже на ден!

6.   Поредния опит да бъдат оплюти жените.
Кой си ти, че да я съдиш? Тази жена може да е била излъгана и изоставена от много "свестен мъж". Името което си видял е много вероятно да е онзи, който и обещал всичко а си е тръгнал. Жената може да е сама на този свят, може нейните родители да са починали и да няма близки които да и помогнат. Я ми кажи, кой мъж ще приеме и вземе жена с ДВЕ чужди деца? Малцина биха го направили,уви. Недей да съдиш, защото утре не знаеш какво ще стане с тебе. Като си толкова морален, защо и поиска свирка, а не брак? Като си толкова морален, не искай свирки, ожени се за нея предложи и по-добър живот. Но не, свирки искаш, не си по-различен от онзи който я оставил в това положение.

Ж24

7.   А циганите защо ги създават?
Те правят по 10 и ги захвърлят на улицата! Най-много да ги научат на "занаят" да крадат...

8.   Защото някое "мъжленце" си е пръснали семето и се скарали някъде.
Къде са бащите питам аз?

9.   СмЕх! Ходи на проститутка, възползва се от услугите ѝ, плаща си и не знам си какво, а после сяда да хленчи колко низка и долна била, а си позволила да има деца... Като има търсене, ще има и предлагане. Когато се спре това интензивно консумиране на секс под всякакви форми, тогава "такива жени" ще трябва да си намерят по-достойна, според автора, работа и няма да му се налага да бърчи гнусливо нос, докато му правят свирки. Ти и такива като тебе сте част от проблема, ама е най-лесно да се пенявите по труженичките. Хиляди пъти предпочитам майка ми да е проститутка, отколкото лицемерно мрънкало без топки като теб.

10.   Ах, егати "годния"! :-D)))
На 38, ходи по проститутки, уникално неграмотен, обаче се възмущава, назидава, поучава?! Нагла работа!

11.   Основната причина да съществуваме е, за да се размножим. Много грешки и тъпотии може да е направила тази жена, но не и за това, че има деца. Разни бездетни стари моми с по пет висшета са бая по-безполезни от нея.

12.   И аз питам същото като номер 2.

13.   Може пък децата да са от клиенти със скъсани презервативи и това ли безчинство ще оправдате на жените мили жени? Или си успокоявате гусната съвест, че и вие се продавате под някаква форма както половия орган, така и утробата.Как назкачаха доста обаче, които се припознаха в историята.

Поздрави автора

14.   тая проститутка, със сигурност е имала пари да ги абортира (проститутките правят бая пари) , Но не ги е абортирала, което си е похвално от тая гледна точка.

Има жени, с професии, напълно нормални и стабилни, и като забременеят - хоп и аборт.

Има мъже и жени които могат и са съвсем кадърни и способни да създадат семейство, да отгледат деца, но не го правят. Отглеждат кучета и котки.

Така че... това с проститутката е поредния пример, в който има нещо нередно, но поне има за разлика от другите два примера, нещо човешко и правилно.

Яго.

15.   Авторе, защо посетихте тази жена, след като я смятате за недостойна?
Ако ще съдим , в ситуацията, която описвате, тя е по-достойната, защото Ви е взела парите, за да си гледа децата, а Вие сте се разделили с тях, за да си задоволите нагона.

16.   Всеки сам си избира как да се прехранва. Вероятно може всичко, но така и е по-доходоносно, а и нужда от секс има. Не одобрявам този начин, но всеки си решава. То така вероятно изкарва повече и по_бързо и е свободна отколкото да работи друго. Имало е и баща в картинката вероятно, може и да се е отчаяла от мъжете и да мисли, че само за това стават.

17.   Авторе - колкото си по-прост, толкова повече се множиш. Погледни статистически - най-мизерните държави като Индия и Китай, където се използва детски труд, мръсно е и условията за живот са ужасни, се множат най-много. Бай Ганьо е същият - мизерник, неграмотен и егоист. Не знаят как да се пазят - още мислят, че прекъсването работи. Не знаят какво е да имаш деца - мислят, че имаш само “бебенце, което има нужда от любов и нищо друго”. Не мислят какво ще дадат, а какво ще вземат от децата си - да има кой да ги гледа на стари години. Освен това забелязвам, че и преди е имало проблеми със свекъри и тъстове, но младите винаги са били насърчавани да се женят и да имат деца. В днешно време забелязвам все повече родители, които не искат децата им да се изнасят и да сформират спбствено семейство, а да си седят при тях. Да не говоря колко невъзпитани хора “възпитават” дечицата си да си хвърлят боклуците на улицата, да викат и крещят, да не си мият ръцете преди ядене...

18.   "Какво самочуствие ще имат тези деца утре" - истината е, че за много хора няма изгода (по ред причини) тези или онези деца да имат самочувствие "утре" (нали когато вече не са деца, а пълнолетни), най-вече за такива като номерчето 11.

Авторе, защо не я посъветваш да си направи профил в Reddit, поне така няма да има физически контакт с клиентите...
И забележи само как в темата Направих си профил в Reddit мненията са диаметрално противоположни на тези тук :)

19.   Не зп
Не знаеш живота на тази жена, че да я съдиш. Сигурно някой страшно свестен мъж я е забременил и зарязал. Била е млада, подлъгала се е. Сто процента не съжалява, че има деца. Но ти пък си на 38, ходиш при проститутки, и съдиш, че имали деца. Що като един мъж не спря със свирката, не поиска нещо друго от нея, да си поговорите примерно? Ами и ти я употреби? Не била годна за друго? Страшна наглост.

20.   От страни вие винаги знаете да съдите. Значи на 38 години още ходи по проститутки, а жената че има 2 деца я съди. Такива жертви правят майките понякога за децата си. Ти тази жена не знаеш какво е преживяла. Не си по-добър от нея като ходиш по проситутки, а я съдиш че е майка която лапа на други мъже. Значи вие мъжете не сте негодни като ходите да го правите с всяка срещната, а жените са ви негодни че преди вас примерно са го правили с трима. Ех, това си е мъжката логика.

21.   Защото мъжът, създал децата й не се грижи за тях. Скрил се е и жената ги гледа и издържа сама.

22.   Ти светец ли си, та съдиш толкова лошо. Тя може да е проститутка, но това не ти дава право да я съдиш каква майка е. Ти какъв баща си, ще бъдеш, по тази логика, щом си ходил и правил секс с тази жена. Тя може да е омърсена, а ти светец ли си. Българина е вечен критикотор, съдник, слага етикети, много е важен и праволинеен. Спри се! Ти си отишъл на проститутка. Свършила ли си е работата, доволен ли си? Айде до тук. Нейният живот си е нейна работа. Знаеш ли колко достойни уж хора, с престижни професии, как лошо си гледат децата, или там е друго. Излез от модела си на разсъжсение и престани да СЪДИШ хората за техния живот, техните избори и решения. Концентрирай се върху собствения си живот.

23.   "..като пораснат и станат големи мъже ще се гордеят с майка си"...

Авторе , за съжаление нито ще пораснат, сега и на 40год са все още деца. Нито ще станат мъже...по-скоро ще са джендъри.

24.   Аз мога ли да попитам автора за какво е годен и какво е създал?

25.   Всеки да си живее живота както го разбира и както може.
Конкретно в случая ако жената си обича децата и се грижи за тях е по-достойна от някакъв застаряващ лицемер, който не е можал своя живот да оправи, а тръгнал да съди чуждия.

26.   А теб майка ти толко достойно те е отгледала, че на 38 години ходиш още по простирутки.

27.   17, ако Китай е мизерна държаваа не знам какво трябва да е България тогава дето е 100000000000 пъти назад

28.   Първо - вероятно синовете се дължат на... "работата ѝ". Чувал съм, че проститутките имат нахалството понякога да забременяват.

Второ - извинявам се, че не се явих на изпита за родителство и пригодност за зачеване! Мога ли все пак да забременя някоя жена, тате? Моля те, моля те, моля те! Позволи ми да ползвам наличния инструментариум в удобен за мен ден и час с цел създаване на дете, защото иначе ще ми е криво цял живот. С други думи - ти сериозен ли си? Кой точно беше ти, за да решаваш кой е годен и кой не е годен за родител? Онзи, който ходи по проститутки? Дааааа, с такива занимания няма начин да не си компетентен по живота на другите! Извинявам се, че се усъмних!

29.   Търкулнало се гърнето, намерило си похлупака твоята работа.

Не знам за какво става и за какво не става жената, но ти осъзнаваш ли, че дори такава като нея, за да ти пусне, трябва да си платиш? Оттам нататък да и правиш иронични забележки за татуировките и да си помпаш самочувствието като се навиваш какъв боклук е, е много, ама много ниска топка за мъж.

Толкова. Ако си разбрал, разбрал.

30.   "като пораснат и станат големи мъже ще се гордеят с майка си"

Като пораснат и станат големи мъже, ще знаят какви мъже да бъдат, за да не оставят децата и жените си да се оправят сами, а те да си живуркат. :)

А ти спри да съдиш. А ако мъжът на тази жена я е изоставил? Малко ли са самотните майки в тази държава? Някои от тях имат родители, на които да разчитат. А ако на тази жена родителите ѝ са починали или са от тези родители с гнусния манталитет? А ако мъжът на жената недай си Боже е починал? Има много варианти относно това, което я е довело дотук.
А ти като си толкова стойностен, защо ходиш по проститутки, а не си хванеш някоя жена, авторе? Никоя жена не би искал такъв като теб, който си го е тикал наляво и надясно. Може жените, които са спали с много мъже да са с ниска стойност, но с ниска стойност са и мъжете, спали с много жени. Ти не си по-добър от нея. Не знам коя стойностна жена би създала семейство с мъж, който се е възползвал от такива услуги.

31.   Майка им била такава, била онакава, а ти, нейния клиент, с какво си по-добър? Не знам дали имаш дете, но ти пък какъв пример му даваш? Че е ок да се възползва от безизходицата на жени като тази за да задовиш животинските си страсти? Браво! Страшен морал!
Да не мислиш, че жената го прави за кеф? Принудена е! Или е по-добре децата и да са гладни? Не знаеш как и се е стекъл живота, не знаеш нищо за нея, обаче съдиш. При положение, че точно заради мъже като теб има жени като нея. Помисли за това!

32.   Така е, те всички проститутки казват, че са принудени да го правят. Или от живота или от ,,приятелят и,, или от сводник и.

Поздрави Автора

33.   Браво, 29! Най-точният коментар!

34.   Добре, а какво ако проституира, защото наистина ѝ е добре да прави това?
На някои хора не им е проблем да правят секс с всеки.

35.   Aвторе, би ли споделил, колко струва свирка в един ужасен апартамент, приличащ на ада? Питам, защото искам да разбера, велик мъж като теб, до колко е изпаднал? Залагам между 2 и 5 лв

36.   32, авторе, хем ходиш по проститутки, хем злобно ги коментираш. Апартаментът бил зле, имала татуси, пък и подпитваш като дърта клюкарка какво значели татуировките. Чиста наглост и бабешко любопитство.
Съдиш напълно непознат човек, че има деца и какво щели да си помислят. А да ти дойде наум, че и тази жена те преценя и в очите и си жалък? Че преценя тялото ти, как си облечен, какво е лицето ти, как миришеш, какво казваш? Колко ти е голям? За нея си клиент, но и тя те преценя. И не го пише в някакъв си сайт като злобно човече.

37.   И аз да задам един въпрос.
Тук сред коментиращите има ли такива с майки проститутки?
Всички коментари се препокриват без никаква допълнителна гледна точка. Праволинейно разсъждения, дето всички ги знаем.
И жениците е по-добре да мълчат, че славата им никак не е добра сред чуждестранните туристи.
Евтини проститутки и материално подлагащи се курви.
България има и голямо мръсно петно, именно заради продаващите се жени.

38.   Много проститутки в коментарите, с разгърнат и неразгърнат потенциал. :(

39.   Журналистка….. каква бе журналистка…..още не са я качили в джипа , а вече посяга и сваля му ципа……….

По принуда разбира се, иначе няма как да си нахрани децата.

Автора

41.   Гледай филма ,,Carne trémula'' или ,,Жива плът''. Там главният герой Виктор е син на проститутка (Пенелопе Крус) и след смъртта на майка си, когато отива на гроба й, изнася един монолог и я пита нещо...

42.   Ясно е, че темата е провокация и най-вероятно не е реална. Както е ясно, че подобни жени действително има. Но те си гледат децата, както могат. Което значи, че правят всичко, за да ги гледат - независимо дали бащите на децата им са клиенти или мъже които са ги за рязали сами да се оправят с децата си. И със сигурност подобни проститутки са по-достойни от мъжете и жените, които не гледат децата си. Човек не знае какво му е на другия, докато не "обуе обувките му". Ясно е също, че има мъже като автора на темата - ползват услугите на проститутки, а ги плюят реално и/или с думи. И ето тези мъже са най-гнусни от всички.
Ж - 33 г.

43.   Подкрепям НАПЪЛНО номер 38!

42, гнусни сте вие, които защитавате грешното и уродливото!

Вие да сте чували, че социалният, икономическият и политическият строй се е сменил след 9 септември 1944 г.? Или се правите на ударени? Щото така ви е по-лесно...

Даже може да се върнем и преди това, когато в царска България в София е имало публични домове....

Затова да се върнем до момента на Освобождението.

Или за най-правилно, първите 2-3 десетилетия от 20 век.

Оттогава мили дами (настоящи разхайтени, леки и лековерни К.... чки), жената

1) ИМА ПРАВО НА НАСЛЕДСТВО, КОЕТО ОСТАВА ЗА НЕЯ! НЕЗАВИСИМО ДАЛИ ИМА ИЛИ НЯМА МЪЖ, ДАЛИ Е УМРЯЛ И ПР.

2) ЖЕНАТА ИМА ПРАВО ДА РАБОТИ И ДА СЕ ОСИГУРЯВА!

3) ЖЕНАТА ИМА ПРАВО ДА ЗАЕМА ДЛЪЖНОСТИ И ПОЗИЦИИ, КОИТО СА ЧИСТО МЪЖКИ ПО СВОЯ ХАРАКТЕР!

4) ЖЕНАТА ИМА ПРАВО ДА УЧИ И ДА СЕ ОБРАЗОВА НАРАВНО, ПОДЧЕРТАВАМ - НАРАВНО С МЪЖЕТЕ В УЧИЛИЩА, ТЕХНИКУМИ, ГИМНАЗИИ И УНИВЕРСИТЕТИ!

5) НАСЛЕДСТВЕНИТЕ ПРАВА НА ЖЕНИТЕ НЕ САМО СА СЪЩИТЕ КАТО ТЕЗИ НА МЪЖЕТЕ, НО И В СЛУЧАИТЕ, КОГАТО ЖЕНАТА ОТГЛЕЖДА ДЕЦА, СА И ПО-ГОЛЕМИ ОТ ТЕЗИ НА МЪЖЕТЕ.

6) ИМА ПРАВО НА СОЦИАЛНО ПОДПОМАГАНЕ!

7) В БЪЛГАРИЯ ИМА ПРАВОСЪДИЕ, ЗАКОНИ, ВАЖАЩИ ЗА ВСИЧКИ, БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ ОТ ПОЛ, РЕЛИГИЯ, СОЦИАЛЕН СТАТУС И ПР.. ЕРГО, АКО НЯКОЙ ИЗНАСИЛВА, НАКАЗВА, ПОСТАВЯ В ЗАВИСИМОСТ И ПОДЧИНЕНИЕ ДРУГО ЛИЦЕ МОЖЕ ДА МУ СЕ ПОТЪРСИ СЪДЕБНА ОТГОВОРНОСТ.

Всичко по-горе ясно показва, че жените са наравно с мъжете и са добре пазени от закона като членове на нашето общество.

Какво право има някоя си да проституира? НИКАКВО!

Първо, ПРОТИВОЗАКОННО Е! - Проституцията в България е НЕЗАКОННА!

Второ, изцяло противоречи на нашите верски разбирания. И не само - за всички нормални религии, отдаването на женската плът с материална изгода Е ГРЯХ, КОЙТО Е ЖЕСТОКО ЗАКЛЕЙМЯВАН!

Авторът е напълно прав - жената-проститутка е виновна! Не е луд този, който яде баницата....

Никоя не обърна внимание защо авторът е решил да отиде на платено?

Моята версия: Ми, жените масово се продавате! По всяка вероятност авторът е имал доста опити за връзки и защо ли всички са се провалили? Само мъжете ли са виновни? Във всички случаи само мъжете са виновни, така ли? Хахахаххаха.... No comment!

Дали авторът иска да загуби за пореден път месеци наред, докато някоя не се реши да му пусне, ако въобще му пусне? Българките не се виждате отстрани, но вече МАСОВО ВСИЧКИ, преди да встъпите в полови взаимоотношения с някой мъж, ВСИЧКИ ПРАВИТЕ ТЪНКИ СМЕТКИ, ВСЕ ЕДНО ИЗВЪРШВАТЕ ТЪРГОВИЯ! Любов за вас няма, но икономически план - да!

Точно си личи, как в ума ви цъка калкулаторът! И това ВСЕКИ ПЪТ, БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ!

Какво се пита българката? - Какво ще получа АЗ? Хммм? Следва типичния изпитателен поглед, присвиване на клепачи и вадене на калкулатора в главата.

От тази гледна точка дали ще си легне с проститутка или ще трябва да плаща за някоя "благоприлична" овцЪ, все тая...

Авторът е направил напълно логичното - отива, плаща си и знае горе-долу, какво получава.
Ако си търси "сериозна" "приятелка" (хахаха), българка (хахаха), нито знае какво получава, нито на каква цена и колко солено ще му излезне в нерви, обиди, псувни, разправии и най-вече ПАРИ!

Айде "мацки", сикстир от тука!

П. П. А, да! Забравих да довърша за вашата любяща проститутка - вместо да прави грях и законопрестъпление, може да се хване и да свърши някаква полезна работа за обществото, а не да си дава шунтата срещу пари.
Да не забравяме, че проституирането НЕ Е РАБОТА. Секс всеки може да прави отколе!