Отряза ме, а пък си търси вниманието
12ти клас съм и имах чувства към моя съученичка преди година, но ме отряза. Казах ѝ някои неща и повече не съм се занимавал. Всячески я избягвам (буквално не съм я поглеждал нито заговарял) след като се събудих от любовния сън. Но в последните ни учебни дни постоянно търси някакъв контакт. Пита за мен, интересува се. Бяхме на дискотека и няколко човека ми казаха, че не е спряла да ме гледа през повечето време. Та мисълта ми е защо го прави след като всичко приключи? Досещам се някои работи, но нека да чуем и хорското мнение.

Коментари

1.   Погледни ред пил контент.

2.   Според мен се е правила на недостъпна, за да усили привличането, но като е видяла, че ти по-скоро си "изгубил" интерес към нея, тя прави крачка, за да може пак да ти привлече вниманието. Просто иска внимание. Има такива хора, колкото и да е странно за мен.

3.   Жените обичат вниманието дори и от хора, които иначе не харесват. Имам такова наблюдение от личен опит. Мога да се сетя за 2-3 мадами, които също отхвърлиха интереса ми, но пък след това ми даваха някакви сигнали. Например, мацката ме поглежда често, застава пред мен, така че да я виждам. Обаче когато се опитам да направя нова крачка, следва същата история: отдръпва се все едно, че не иска нищо.

Харесва им да залъгват някого, вдигат си самочувствието. Сега и тази е същата.

4.   Защото пича която тя е харесвала преди вече не я бръсне за слива, а ти си план б и сега гледа поне ти да й вържеш, тоя първия изобщо не го слушай, редпил медпил уя ми у лебче пълни глупости

5.   Натисни я малко, пообарай я и естествено не прекалявай. Ако не се дърпа, значи си ти, ако се дърпа я пращай да си ходи и не я търси повече. Такива дето не знаят какво искат не са ти нужни, животът е достатъчно объркан и без тях.

6.   Или е пристрастена към внимание/обожание, или се е правела на недостъпна, или е от онези, които обичат да имат план Б.

Последните са хора, които си оставят вратичка с колкото се може повече мъже, но ако си говорел за чувства, тя те е резнала, защото целта не е да започнете връзка сега и веднага, а само да си на разположение на госпожицата, за да може някой ден да те ползва при нужда - я за секс, я за нещо повече. В този случай ти си като резервна батерия за вибратор - стоиш си в шкафчето, докато на госпожицата ѝ се наложи да смени оригиналната. Резервен ли си в началото, винаги си резервен - дори да те вземат на по-късен етап, ти си резервата, която е застъпила едва тогава, когато титулярът е бил извън играта. Ако те влече да си в някоя от трите ситуации, добре! Иначе предлагам просто да я игнорираш и да я оставиш да те гледа, да въздиша и каквото още реши да прави! Нищо добро няма да излезе от тази девойка - поне не за теб!

7.   В тази възраст промените се случват много бързо.
Една година е много време. Възможно е тогава да е била хлътнала по друг или да не си я привличал.
В същото време за тази 1 година е възможно самия ти да си се променил и тя да харесва тази промяна.
Ти харесваш ли я още или вече ти е минало?

8.   От автора

Натиснах я уж и отиде, и се наеба с мой приятел на абитуриентската. Казах и някои думи, почна да ми се извинява, че съм я бил изтървал. Казах и, че с това к*рвенско поведение не съм изтървал нищо. И всичко приключи.
Благодаря за мненията.
Живи и здрави!