Девствени ли се женят туркините
Здравейте! Какви са вашите наблюдения относно това дали туркините се женят девствени. По-специално ме интересува за тези в България. Защото знам, че някои от тях лъжат че са, а други казват че не са за да се направят на готини. Аз също съм туркиня, но поради причината, че съм израснала в града повечето ми приятели и познати са българи.
Бих искала да знам как е при другите туркини, ще се радвам да чуя мнение и от самите тях, ако има такива.

Коментари

3.   Не че имам, кой знае, какво наблюдение, но... туркините живеете наравно с нас в неолибералната сволоч и макар измежду вас да има процентно повече жени, които се дефлорират на по-късна възраст и които подбират повече мъжете, то сте си като нашите Ганьовки... КОЕТО ВЪОБЩЕ НЕ Е КОМПЛИМЕНТ, ДА ЗНАЕШ!

4.   Познавам две туркини, и двете не бяха девствени от много време, когато се омъжиха. Едната даже вече беше бременн на 33 години. До 30 май родителите й наистина я мислеха за девствена. Но и двете бяха учили в университет, работили в корпоративна среда след това... На село нямам представа как е.

5.   Ми правил съм секс със две туркини, и двете не бяха девствени.

7.   Работя с доста турци, най-вече туркини и в социалния си кръг също имам. Съдейки по моите познати бих отговорила на заглавието с НЕ!

8.   Повечето не са и не се пазят, а и няма смисъл, това е отживелица. Което не значи обаче, че трябва да си курва.
Ж22

9.   Не, това е било някога в миналото. Лошото е, че много от тях дори отидоха в другата крайност и се подведоха по западния модел и си станаха типични курви (пример Сузанита), но все пак все още са доста по-малко като процент спрямо българките и някои от тях все още имат морал, който при 90% от българите липсва за съжаление.

12.   Учила съм в университета заедно с туркини. Повечето държаха на морални ценности. Но имаше и такива, които идваха от селото, хвърляха шалвари и задръжки изапочваха да живеят.

14.   Аз по произход съм турчин/татарин и съдейки по моите роднини/ братовчеди, това твърдение НЕ е вярно. Като мъж на 23 и аз съм бил интимен с няколко жени, но не с туркини. Просто в средата си имах предимно българи и държа повече на българските ценности и манталитет. Факт е, че в някой турски семейства има доста контрол за разлика от българските семейства, но не бих казал, че е за добро. Според мен е нормално човек докато е млад и необвързан да има някакви сексуални контакти.

15.   Аз съм от Кърджали, където има много турци. По мое наблюдение и тях, наравно с нас, ги е завладяла прекрасната западна ценностна система изразена във феминизъм, отхвърляне на традиционните роли, кариеризъм и прочие. Повечето имат по няколко гаджета преди да се оженят, често заживяват с тях, тъй че определено не са девствени на първата брачна нощ. Масата млади туркини (18-25) в средата, в която понякога се движа, не са никак по-целомъдрени от нас българките, нито пък са особено по-разпуснати. Общо взето няма голяма разлика.
В някои помашки села обаче девствеността преди брака се цени високо и момичетата наистина се пазят за брака. Всичко е от средата и ценностите, с които човек е възпитан.
Ако си девствена и питаш с цел да ти кажем, че не се женят девствени, за да получиш пас да си легнеш с някого, недей. Няма нищо по-хубаво от това да дадеш на бъдещия си съпруг правото да бъде пръв и единствен.

16.   "Няма нищо по-хубаво от това да дадеш на бъдещия си съпруг правото да бъде пръв и единствен."

ЕЙЙЙ, ДОЖИВЯХ ДА ЧУЯ ОТ ЖЕНА НЕЩО СМИСЛЕНО И ДЪЛБОКО СТОЙНОСТНО!

АШКОЛСУМ, КИЗ, МАШАЛЛАХ!

17.   Бях на 27 жена ми на 21 Българи сме, а аз и бях първи. Мисля че няма по голям подарък една жена, която е искренна е намеренията си към мъжа си. Иначе ако се замислиш реално има хиляди изисквания и отговорности към мъжа, а жената една употребявана нали.

18.   Аз в университета имах доста състудент ки повечето май за първия се женеха. Иначе има много дето не държат на това.

19.   Номер 16, това, че са го казали/написали не значи, че наистина мислят така или правят така.

20.   И като си запази девствеността до първата брачна нощ, а в нея разбере, че съпругът й не може и 5 минути да издържи какво става? Или, че му е къс или просто нещо не я кефи? "Хубаво е да е чиста свята, неопетнена..." И незадоволена ако мъжа не става.
В някои помашки села наистина още се държи на тези неща, но според мен е отживелица. Важно е как един мъж се справя в леглото. И е по-добре да го разбереш преди да се закълнеш, че ще прекараш живота си с него.

Българка на 30

21.   Ок, хубаво мъжът да е пръв и единствен, ама дали го заслужава, ако преди нея е отъркалял 10-20 ей така, за спорта?

22.   Защо изобщо говорите за девственост, когато започвате да се чукате още на 13 години, а се присмивате на циганчетата, че раждали на толкова. По какво сте по различни от тях? Туркинчета може да са девствени само докато са на село, докато са до родителите си, но отидат ли да учат в града, наваксват заради загубеното време на село. В града се раздават на макс, стават по ебливи от българските кифли, а и правят истински секс.

23.   20, е, да - друго си е да счупи 2 квартала пишки и да си избере най-добрия ебач. Нали това е най-важното. Пък бил той и курвар.

24.   "а се присмивате на циганчетата, че раждали на толкова. По какво сте по различни от тях?"

Че не раждаме на 13 години :)

26.   Засега не раждате на 13 годишна възраст! Както е тръгнало очаквам скоро да си спретнете едно състезание с циганките коя може да роди по-млада. И лошото е, че не съм сигурен кой ще спечели състезанието - и при нас има доста... състезателни натури.