Мъжа на живота?
Какво да правя ако съм намерила перфектния мъж, но разбира се има малко недостатъци? Той е много умен, амбициозен, проспериращ, развива се, обичаме ме много, уважава ме, сериозен е, иска да живеем заедно и т н. НО няма никакво чувство за хумор.

През по-голямата част от времето, в което сме заедно, е много приятно, нежен е, гали ме по косата, по гърба и т н,... но ми е мн скучно с него. Представям си живота ни мега СКУЧЕН!!! Не знам какво да правя, дали да се примиря - мислейки че няма перфектни хора и да се радвам на всичките му други качества. Или да се разделя с него, да търся друг.

За мен чувството за хумор е мн важно, аз самата съм забавна и не мога да се базикам с него, защото приема всичко на сериозно. Честно казано не е много сериозен проблема - че няма чувство за хумор, но си представям един монотонен живот, не искам да бъде така.

Притеснявам се дали ако го оставя ще намеря нещо по-добро въобще, дали няма да загубя повече. Истината че не го обичам и не знам дали ще го обикна някога от 5 мес сме вече заедно. Аз съм млада на 23. Моля помагайте със съветите си.

Коментари

1.   "Истината е, че не го обичам и не знам дали ще го обикна някога... "

Ето, размишлявайки, сама си стигнала до отговора. Какво повече?

Ел

2.   И като има чувство за хумор как си представяш живота ви? Не си избираш човек за цял живот по това колко е забавен, а по споменатите по-горе качества, които той явно притежава.
Ако искаш си намери мъж, с който да се смееш и да те забавлява, но бързо ще ти омръзне, когато усетиш липсата в него на други възможности.

Мег*

3.   Ти серозно ли??? Извинявай ама много си смотана!! Защо очакваш той да е перфектен, ако наистина е толкова добър както го описваш - ами бъди щастлива такива мъже са рядкост!! Вярвай ми. Колкото до това дали животът ви ще е скучн - мила не е само той в тази връзка ами и ти. Зависи и от двамата какъв ще ви е живота. Най-добре е да седнеш и да говориш с него ако толкова те притеснява липсата на хумор в него. Помоли го да бъде малко по-весел и закачлив. Едва ли ще откаже. Пък и с времето всичко се постига. Радвай се на живота защото си от малкото дето имат мъж, дето е наистина мъж и ще те обича, уважава и ще те прави жена. Хумора лесно ще дойде. И пак ти казвам ако не искаш скука - предложи му забавлението ти, или се разберете да си правите изненади и тн все нещо ще измислиш

4.   Като не го обичаш, какво изобщо правиш с него. Не го подвеждай като нямаш чувства, долно е! Намери си мечтания мъж и освободи пътя на сегашния си приятел да търси щастие другаде, защото явно с теб няма да е никак щастлив! Успех!

Doriana

5.   На пръв поглед смешен проблем, особено като човек чете другите истории в сайта. Но после като се замисля, сори - какво правиш с него?
Аз също нямам чувство за хумор, съответно това не ми е важно, но с мъжа ми никога не скучаем - винаги ще говорим за интересни нам неща, когато сме разделени от работите си, имаме да си разказваме толкова много неща - говорим за всякакви теми. Веднъж за религия и на хората в ресторанта им стана интересно и се усетихме, че стоят и ни слушат. Смях.
Никога, ама никога не ни е скучно заедно.
Това е проблемът. Вие за мен нямате общи теми и интереси, как ще остареете заедно така?
Не знам. Аз не бих могла да живея в такава връзка. Лошото е, че не можеш да промениш същността на човека до теб - или си пасвате, или не.

6.   Ако не го обичаш, остави го, човека. Не го мъчи. Той има право да бъде обичан.
Сара

7.   Ти си (едва) на 23, от (само) 5 месеца сте заедно и осъзнаваш, че не го обичаш? Според мен няма какво повече да се коментира. Дай шанс на човека да срещне някой, който ще го обича такъв какъвто е.

8.   Щом 5 месеца сте заедно и не си го обикнала поне малко, явно не е човека за теб. Продължавай с търсенето все ще се намери някой веселяк.

9.   Еми ви при такива амбициозни и сериозни мъже хумурат стои на заден план.

10.   9, имаш ли 5-ти клас? Хумор се пише.

11.   Проблемът не е толкова в чувството за хумор (все пак той не е клоун:-), а в това, че не го обичаш, както сама си даваш сметка. явно нещата между вас не се получават, жалко, но ще срещнеш "твоя човек".