Не искам да съм привързана към някого или влюбена
На 24 съм и от 13-14 годишна все съм влюбена и се "занимавам" с някого. Имала съм една дълга връзка и доста кратки но след като се разделя с дадения човек и просто не мога да го забравя и единствения начин е да се влюбя в друг и просто ми омръзна все да ме боли или да се мъча да забравя някой. Искам просто да си живея спокойно, без ядове, да си правя мойте си неща като хобита и такива.
Таа някакви съвети?

Коментари

1.   Да, аз имам съвет. Престани да бъдеш тъпа овца.

2.   Еми прави си твойте си неща като хобита и такива, и си живей спокойно? Какво ти пречи? Ти си господарка на светът си и зависи само и единствено от теб.

Когато човек се дистанцита от отношения и положи малко усилия да опознае себе си наистина, повечето пъти жъне само позитиви.

Братан.

3.   Някой хора имат късмета да са с 1 човек докрай, други ни нараняват, трети използват другите и така нататък. Всеки с късмета си, но според мен е най-важно да сме влюбени в самите себе си. Колкото и да ти говорят, че не е хубаво да си егоист, напротив. Винаги поставяй себе си на първо място и имай себеуважение. Не знам дали съществува нещо като сродна душа или правилен човек, но откакто започнах да поставям себе си и своите нужди на първо място, започнах да се чувствам много по-добре и много по-щастлив.

4.   Най-добре е да не се занимаваш с никой и с времето ще ти мине :) Повярвай

5.   Прави пари.

6.   То това не е концерт по желание!
Никой не те пита какво искаш и какво не искаш...
Това са природни закони, инстинкти, рефлекси... много по-древни от човечеството!
Благодарение на тях и има...

7.   Чудесно! Живей си сама тогава. Кой ти пречи? Десетина години още може да се намери някой нахалник да ти развали покоя, но ти ще го разкараш бързо. След това никой няма да те безпокои.