Чудя се, крив или прав съм?
Здравейте, на 29г. съм от хубавата ни столица. Преди около 3 месеца срещнах едно момиче, на 20г., което преобърна целият ми живот. До сега съм имал няколко дълги връзки, с прекъсвания за да се съвзема, но тук нещо не е наред. Може би нахвърлям разбъркано нещата, но така е и в главата ми.
Всичко започна преди седмица, когато тя ми каза, че ще се види с нейн приятел, за когото ми каза, че са просто приятели, и че няма от какво да се притеснявам - въпреки, че и никога не съм и забранявал да се вижда, с когото и да било. Вярвам, че доверието е най-важното в една връзка. Бях тръгнал до магазина и й се обадих да видя какво прави и дали ще дойде след това да се видим, при което тя ми каза, че ще се види за 5 10 мин, с въпросният и ще ми се обади след това. Както се досещате - говорихме в 10 11 - обадих се аз в 3 сутринта, и не получих отговор. Написах, й да ми изтрие номера, и да не ме търси повече. Веднага след това съобщение, тя се обади и каза, че идва до вкъщи. Поговорих с нея, тъй като не е на много зряла възраст, обясних й, че не е окей за мен тази ситуация и си легнахме. На сутринта, тя ми сподели, че в момента, който съм и казал, да ми трие номера и т. н се е почувствала зле и е целунала някой си. Почувствах се отвратително, и не й проговорих 3 дни. Тя си отиде там където живееше. Не съм й звънял, не съм я тормозил, не съм я натискал през тези три дни. На 4тия ден около 10 часа й се обадих, и й казах, че искам да се видим, за да се разберем. Тя ми каза къде е, и аз без да й казвам - излетях на там. Пред въпросното заведение, където тя беше, я видях с някакво момче, за което помислих, че е въпросният "целувач", и го пребих.
От тогава нямам никаква комуникация с нея и се измъчвам, защото ми липсва.
Какво според Вас, би било правилно да направя в тази ситуация?(Казах, й че съжалявам за мойта постъпка вече) .
Поздрави, и ви благодаря за препоръките!

Коментари

1.   Още я вее вятър на бял кон. Това не е поведение на зрял човек, който държи на теб. Как ще се целува с някого, защото сте се скарали?! То от тук нататък, дори и да се сдобрите, при най-малкия проблем ще трепериш дали няма да направи някоя по-сериозна глупост.
Да пребиваш момъка обаче е било много неразумно от твоя страна. Та той може изобщо и да не е знаел, че тя е обвързана. Пък и да е знаел, пак вината е нейна - той не я е накарал насила, тя е тази, която трябва да държи на връзката си.
Общо взето и двамата се държите като 15 годишни.

2.   Отидох и го пребих...Ти някоя проста мутра ли си, див селянин ли? Ако бившата ти не иска да е с него, човекът няма да е там. Защо трябва да го биеш? Ако беше я видял с Кобрата или брат му , например, щеше ли да ти стиска да ги биеш?
Постъпил си много тъпо и примитивно. Ако беше по-умен, просто щеше да си тръгнеш и да я зарежеш тази.

3.   Проблема е в твоя телевизор. Държал си се като комплексирана жена. Пък тя горката още по проста и от теб, че не ги е надушила тия комплкси в теб. Късмет си извадил, че въпросния не е извадил някоя чикийка да те ръгне в бъбреците и после всяка вечер на хемодиализа и зимата като натрупа сняг да се насираш от притеснения да ли ще дойде линейката.

Еби ебавай преебавай , заради п*тка п*тка не ставай!

Чингис Хан

4.   Батенцее на 29 си, а те върти на шиш. Е хубаво си го пребил, а не си ли даде сметка, че той изобщо може да не знае, че ти си някакъв фактор в нейния живот? Да си е мислел, че е свободна, щото така му е казала. Тя няма файда да каже, че е свободна щото губи вниманието на единия. Никак не е незряла. На тая възраст и се ебе та две не вижда и много добре знае какво прави и на кой го прави. Ама ти на 29 да си толко зашаматен не е ок. Кво треа да направиш ли? Заебваш я тая и се обаждаш като мъж на ония пич да му се извиниш и да кажеш, че си сбъркал, а не да се криеш като путьо.
При изневерите виновните не са другите, а собствените жени и мъже. Те допускат трети човек. Тая пикла 5 пари не дава и за двамата. С тоя бой сте и вдигнали акциите до небесата и утре ще е най-големия парцал,а ще се държи като кралица, щото са се били за нея.

5.   Много се кефя такива малко момиченца като ви въртят на малкия си пръст. Сигурна съм, че си си го заслужил от предни връзки. Дъртака тръгнал да се занимава с пикли...

7.   Абе хора, този човек може да е бил най-обикновен познат на момичето, авторът само си е "помислил" че е "целувача". Авторе, много си зле... А защо автора се занимава с пикли ли... ами щото ментално е на нивото на пиклите, с тези номера нормална зряла жена няма да впечатли.

8.   Тая май точно се кефи да врътка мъжете на пръстчето си. Гледай някой път като отиде с тебе на кафе, от някъде да не пъкне някой, с няколко категории над твоята и да те свие на баничка.

9.   Звучи ми всякаш и двамата сте много нестабилни. От една страна тя поне е искрена с теб- казала ти е, че излиза с момче, не те е излъгала. Казала ти е, че го е целунала. Казала ти е къде точно се намира с риск да стане някакъв панаир. Явно втъзката още е млада, тя иска свобода, ти - пълно отдаване и да си я държиш като предмет. Работете върху тези проблеми, защото не ми бие изобщо на здравословна връзка