Трудно свършвам
Здравейте, обръщам се към мъжете относно моя проблем.

На 26 години съм и бях девствен до онзи ден, когато ми се случи да правя четири дни поред секс с приятелката ми.
Всичко беше точно, малкия приятел надървен на 100% още само от целувките, но не мога да свърша, нито от секса, нито от свирка, нито от ръчната стимулация на приятелката ми, а го правим 1 час...
Единствения ми начин е само аз да си свърша с чекия, което е доста тъпо.
Смятам че имам чувствителна главичка, но не изпитвам удоволствие при секса, свирката и ръчната от приятелката ми. Само от време на време усещам за миг удоволствие, но то не е достатъчно дълго за да свърша.

Порно не гледам от над една година, като и мастурбацията съм я намалил драстично, но да си призная за тези 26 години сигурно имам около 1000 оргазма от мастурбации през годините и смятам, че това в момента ми играе лоши номера.
Мога да свърша само собственоръчно с чекия и като си стягам краката...

Мисля да опитвам малко по малко при ръчната игра да достигам до оргазъм с по-бавни движения, защото иначе ръката трябва да е доста бърза за да свърша...

Очаквам мъжки съвети за подобрение на това досадно нещо, защото ако е все така, то секса автоматично ми става тъп, да блъскам с часове без да усещам удоволствие...

Коментари

1.   Еми... познал си удоволствието по лесния начин...
Сега ще трябва от нулата да се приучиш на трудния...
Не ти завиждам особено :)

2.   Ей , го поредният неориентиран ! Правиш 4 дена секс и се чудиш защо не свършваш ?! Почини малко , да ти се възстанови сексуалната енергия и телесните течности . Ти ще се самоочистиш така .

3.   Моят съвет е да не мастурбираш повече, а да правиш секс а приятелката си. Все някога ще дойде моментът да свършиш. Не си помагай с ръка, просто спрете акта и си остани така до следващия път. Това със сигурност ще засили желанието ти.

4.   Щом до скоро си бил девствен е нормално. Ако си бил чекии 15 г., мозъка ти вече възприема оргазма и секса само под формата на чекия. Това си е сериозен навик, изграждан 15 г. и няма как като с магическа пръчка от втория път да започнеш да свършваш със секс. Трябва си време, а може би и се притесняваш и това също си оказва влияние. Когато се отпуснеш напълно и потренираш малко ще стане.

5.   3 - А приятелката му ще го чака нео бана да си изкоренява вредните навици ли? От какъв зор, като има толкова мъже, можещи без да си помагат с ръце?

6.   От 3 до 5: какво значение за жената има дали мъжът накрая ще свърши или не? Била съм с двама, които имаха проблеми със свършването, но половият акт беше достатъчно дълъг и задоволителен. Сигурно на мъжа ще му е кофти да не свърши, но трябва да се тренира, ако иска да подобри положението.

7.   Да, явно тези навици ми играят лоша шега, но няма как 1 час да съм блъскал и да не свърша накрая, защото топките ще се пръснат. Макар и на ръка, трябва да се освободи семето.
Относно приятелката ми, не мисля, че е "нео ебана" след като сме го правили към 1 час...
От автора.