Любов или?
Здравейте на всички! Искам да споделя едно нещо което ме тормози от почти 3 години! Момиче на 19 съм! През 2018 започнах да уча в едно училище! От тогава харесвам едно момче, но няма шанс да съм с него, аз го познавам той мен не, засичали сме се няколко пъти! Той вече си има приятелка, искам вече да спра да мисля за него, не издържам! Постоянно ми е в главата. От 2014 страдам от ОКР и накакво друго психично разтройство! Постоянно си представям, че сме заедно и правим разни нещаа. Осъзнавам, че го правя и не искам да го правя, нооо. Или когато си харесам някого е по същия начин! Имам и натрапливи мисли - постоянно казвам дано умре, на напълно непознати! Не издържам, имам се за някакъв изрод. МОЛЯ ДА БЪДЕ ПУБЛИКУВАНА!

Коментари

1.   За да казваш ДАНО УМРЕ на напълно непознати хора, случайно срещнати, наистина показва че си абсолютен ИЗРОД. Щом от 2014 страдаш от ОКР и други психични разстройства това вече говори много зле за теб в смисъл, че си вредна за обществото т.е. може да убиеш някое по-слабо от теб човешко същество. Ти си само за психиатрична болница без право на излизане от нея. Аз също ще кажа ДАНО УМРЕШ но с цел да предпазя други невинни хора от твое посегателство към тях. Такива като теб трябва да са изолирани от обществото или въобще да не съществуват.

2.   От автора! Защо тръгваш да ме нападш? Аз не я искам тази мисъл,просто тя влиза от нищото! Може да се каже,че съм минала почти всички обсесии и мисли от това заболяване! (ОКР)
Дано не го отключиш,че да разбереш какво е! Просто поисках съвет,и няма как да желая смъртта или да убия някой! Желая на всички много здраве и късмет! Бъдете добри!
МОЛЯ ПУБЛИКУВАЙТЕ ГО!

Мод: точно на този не му обръщай внимание, той е онзи с модераторката баба на 64, румънска циганка и който от години не можа да разбере, че модератор и автор на тема не е едно и също, т.е. с психични отклонения е.

3.   Милo момиче ,не слушай първия коментар. Изобщо не знае за какво говори. И аз страдам от ОКР от малка. И аз като теб съм имала всякакви мисли и съм се чувствала като лош човек. Истината е, че това нещо тормози точно такива съвестни и добри хора като нас. Запомни, че ти не си мислите си и се опитай като дойде такава мисъл да не й отвръщаш с компулсия, не й отговаряй, защото така ще се върне. Това е трудно, но започнеш ли да се занимаваш да си повтаряш нещо, за да я неутрализираш, тя става по-силна. Затова пълен игнор, така ще отслабне. А за любовта и аз понякога съм си мислела, че мозъкът ми е обсесивен и така обичам просто, започвам да мисля само за това -и аз съм се чудила дали има връзка, не съм сигурна. Ако разбираш английски, погледни това клипче https://www.youtube.com/watch?v=Q9yKaI0vLJs и канала на този човек https://www.youtube.com/user/everybodyhasabrain. На мен много ми помогнаха. В интернет и YouTube също има много истории на хора с ОКР, не си сама. В първия клип, който ти пратих се говори за ОКР с натрапчиви мисли (без ритуали, или по-скоро, че са само в главата- нарича се Pure OCD) и как в основата на това нещо е това, че ние се чувстваме недостойни дълбоко в себе си и си мислим, че заслужаваме да страдаме и да се измъчваме. Затова мозъкът си прави майтап с нас един вид и ни заставя да седим в това гадно състояние като ни дава такива мисли. Всичко произлиза от травма и накрая на клипа се казва, че трябва да се научим на най-важното изкуство- да бъдем приятели със себе си, да имаме самосъстрадание и да се обичаме. Мога още много да изпиша, но наистина гледай този клип, аз получих голямо облекчение и освобождение като си го обясних по този начин. Ако не разбираш английски, дори съм готова да ти го преведа, просто е много важен. Надявам се да съм помогнала с нещо, бъди силна ти и всички, които страдат от такива мъчителни състояния, заедно сме в това. Прегръдки и любов! <3

4.   МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ! Радвам се,че все още има добри хора! <3 <3 <3