Въпрос към дамите
Здравей, момче на 20г. съм и обмислям да се боядисам косата си светло русо някакъв нюанс на русото, според вас в момента, дали ще се хареса на повечето хора?
Тренд ли е в момента?
Според мен косата ми е скучна за мен и хората, които ме виждат.
Какво мислите за момчета, които се боядисват в русо?
Благодаря за информацията.

Коментари

1.   Да, като блондинка ще бъдеш много по-вървежен.

2.   Ако са ти тъмни веждите, миглите и брадата - моля те, не си го причинявай. Виждала съм такива момчета и гледката е меко казано отвратителна. Ако все пак наистина толкова искаш да се боядисаш, изруси си всички други косми по тялото, за да изглежда по-естетично, красиво и естествено.

3.   Не ми казвай че се боядисваш само заради мнението на хората ... иначе ако имаш по-светло лице би стояло добре

4.   Зависи от тена на кожата ти, форма/прическа на косата, лицето и стайлинга.
Не е вярно че, само на бяла кожа стои хубаво русото. Имам съсед с платинено руса коса, мулат, изключително красиво момче, а косата му само добавя към цялостният чар.
Танцьор и хореограф е, изглежда също на подобна на твоята възраст, но е трудно да се каже, може да е доста по- голям, а да изглежда като хлапе.

5.   Само едно въпросченце: цикълчето идва ли ти редовничко?

6.   Не е важно дали е тренди, а дали ще ти отива. Питай близки и приятели какво мислят. Има и програми, с които можеш да си смениш цвета на косата и да провериш дали ти стои добре.

7.   Автор е :Ами имам светла кожа без брада съм, така, че мисля, че ще ми отива.
Да в боядисам като на изпълнителя на Германия от таз годишната Евровизия, харесва ми как изглежда.

8.   Както са казали повечето тук, много зависи от цвета на кожата ти и др. подобни. Аз съм момче и на 26 си я изрусих за едно лято. Много ме кефеше. Получавах комплименти от жени, но имаше и няколко изразени съмнения относно сексуалната ми ориентация. Като цяло трябва да го правиш за себе си и да не ти пука от околните, защото със сигурност ще има негативни коментари.
Моят съвет е да експериментираш докато си млад, защото (зависи от фамилната история, но най-често) като наближиш 30, тая коса ще става все по-малко и по-малко и тогава искаш, не искаш ще трябва да ходиш с 1-ви номер прическа.