Какво мислите?
Здравейте, ситуацията е следната: Запознах се преди няколко месеца с едно момче. На 27 год е аз съм на 25. Не се виждаме често, защото и двамата работим и нямаме мн свободно време, също така живеем в различни градове. По принцип сме само приятели, но той ми намеква за нещо повече между нас. Мога да кажа, че аз го харесвам, но все още не съм готова за нещо повече имам нужда от малко време. Всъщност има нещо за него, което не мога да разбера. Той се определя като сериозен човек , харесва по скромни жени в смисъл не толкова разкрепостени без силикон и тн. В същото време му видях профила във фейсбук и там следва само разголени жени, със силикон , модели и тн. Нямам против това все пак е негова работа какво ще следва, но се разминават много тези неща. Какво мислите за това. Особено към мъжете как го разбирате това поведение. Благодаря

Коментари

1.   Кротка прислужница в къщи, другото...е, където може. Това "виждам". Ти искаш ли да си му кротката готвачка, чистачка и т.н.?
Нали с очите си виждаш че, действията не отговарят на приказките му?!

2.   Има пошъл вкус. Не бих се занимавала ако не споделям този тип представа за естетика.

3.   Всички така казват,защото са БЕЗ ДОСТАТЪЧНО ПАРИ И ТАКИВА НЯМА ДА ИМ ВЪРЖАТ ХАХХ в социалните всички точат лиги по такива,но е неизбежно социалните мрежи побъркаха представите за нормално сега други неща са на мода ... не бързай да го режеш но имай едно наум,а може и да го подпиташ леко тактично

4.   аз като мъж на 28 го смятам за нормално,невиждам какво толкова е харесал,не го приемай толкова навътре,аз също харесвам красиви жени със силокон,също така и с направени устни и го намирам за сладко но въприки това имам много красива жена която няма нищо изкуствено по нея.Преди нея съм бил и с по обикновени момичета но не са се получилавали нещата просто.Поне за мен е важно с какъв човек ще живея а не как ще изглежда.Също така ценя и малките жестове най много,така че изобщо не го разбирай погрешно защото е харесал такива страници или снимки,или гледа друг тип филми или слуша различна музика от това кое е всъщност.Успех ти пожелавам

5.   Силиконките ги харесва за гледане, а нормалните - за връзка. Страшно много мъже са така, не знам какво те учудва.

6.   Първо- нито ти си момиче, нито той е момче, жена и мъж сте. И като всеки мъж те ухажва, за да прави секс с теб, иначе изобщо нямаше да ти обърне внимание. За приятелство той си има мъже приятели, както и ти си имаш приятелки. Ти нямаш силикон и корекции, нали? Ей за това ти ги разправя тези палаври, колко е сериозен и обича скромните девойки. Казва ти това, което ти е приятно да чуеш, за да те свали. Изобщо не приемай всичко, което ти се казва за чиста монета. Твърде възможно е в неговия град да има друга.

7.   Искат му се такива, ама няма кинти за тях, нито чак такива физически данни. Ще се примири с нещо скромно, но тайно ще зяпа снимки и въздиша. Лицемерна работа.

8.   Мъж е, нормално е да харесва наточени мадами, а не крокодили феминистки.

9.   Аз бях пускала подобна тема. Мъжете са лицемери, сигурно един на милион, ще кажат че харесват скромни и няма да излъжат. Моят също следваше само такива, сега не ме вълнува много, писна ми. Успокоявам се, че има и други жени като мен. Аз само едно не разбирам, защо непременно силикона и корекциите, скъпите дрехи автоматично стават синоним на красота и сексапил. Има супер красиви жени, без нито една корекция и с по-скромно облекло. Гади ми се от всичко това от всички тези мъже и жени, за които телата им са средство за пари. Как само лайковете и коментарите са важни. Това ли е животът вече? Не го взимай навътре, ако само това му е кусурът. Следващия може да пие или да е комарджия. Ако не е едното ще е другото, с кое можеш да направиш компромис това си прецени.

10.   Аз съм мъж, но нe разбирам какво им харесват на жени тип Николета Лозанова или Андрея. Толкова е изкуствено, че чак грозно. То поне да беше направено с мярка и естетично и близко до естественото. Ама Николета с тия джуки и цици, все едно има топки под блузата.

А колкото до мъжете според мен е нормално да се заглеждат и харесват и други жени, ако случайно се натъкнат на красива такава, но чак тенденциозно да следват страници и то при положение че са обвързани, говори за силна сексуална, а може би емоционална неудовелтвореност. Дори да гледаш порно и да си удариш една, го разбирам и аз самия го правя за по на бързо, когато не ми се занимава със секс или жена ми не ще, или я няма. Ама чак да следваш страници...