Несериозен е към мен - не си прави труда да се виждаме често- няма нужда от мен
Какво бихте направили ако сте във връзка с момче(мъж), който не ви обръща внимание, може да пожелае да ви види чак след 3, 4, 5, 6 дни, а сте от един и същ град, не сте му приоритет, говорили сте с него по въпроса защо не иска да ви вижда както една нопмал половинка прави, но промяна има за малко и отново същото. А в същото време ви казва че ви обича и му липсвате, а не си прави труда да ви види и да сте заедно. Не сте си видяли и на ваше общо празниче, защото той изчезва от линия и на другия ден след Добро утро казва че снощи много здраво е заспал всмисъл случайно, докато е лежал, не умишлено. Има и подробности, но тях ще ги дам допълнително : ))))

Коментари

1.   E ,ти защо реши ,е сте във връзка ?

2.   Е аз ако знаех че ще е така нямаше нищо да започвам, с нищо не показваше , нямаше как да знам, не съм толкова мазохистка. :)

3.   Номер 1, защото и е казал че я Обича!!! Хахаха а сега кога ще я види Не Е Важно!

4.   Мъжът, който ме покани да ЖИВЕЯ у него веднага като се запознахме и влюбихме, беше правил така с другите си приятелки с месеци/години. Тях не ги е обичал, въпреки че им го е казвал, както и другите заучени любовни фразички, и е отклонявал сериозните разговори, за да си има безплатна проститутка за по-дълго. Просто те използва, за да има секс с жена на разположение когато му се прииска. Мъжете имитират цели връзки за единия секс и много лъжат.

5.   И като виждаш, че няма нужда от теб, защо не си го разкарала още? Защото ти казал, че те обича? Сигурно...затова иска да те вижда веднъж седмично.

6.   Аз съм коментар номер 4. Забравих да допълня нещо. Съветвам те ти да го зарежеш, по възможност като го удариш по егото му. Не чакай да те пре*бе той. Такива "мъже" трябва да си намират майсторите. Нека той да се чувства изиграния.

7.   Скъпа, много ми е позната тази и история и ти съчувствам. Наскоро пуснах подобна тема в сайта, за отношенията с моя човек, много наподобяват Вашите. Ако е зает с работа и/ или учене е нормално да не можете да се виждате всеки ден. Той дал ли ти е основателна причина за редките виждания?

Според мен трябва да се дистанцираш леко от него, да не идва инициативата за вижданията винаги от теб. Не го пришпорвай, бъди по-недосегаема и му покажи, че трябва и той да се потруди за твоето внимание. Ако ти е скучно без него, може да си намериш някакво хоби, да излезеш с приятелка. Не го превръщай в единствения ти избор за развлечение.

Обаче колко време ще издържиш в такива отношения? Трябва много добре да прецениш дали с твоя човек сте съвместими и гледате в една посока. И до какъв момент ще можеш да правиш компромиси със себе си...

На каква възраст сте, ако ти е удобно да кажеш?

8.   Имах такава връзка. Той беше голям пич, но тогава бяхме на 21г. Вечно очакваше жената да го гони. Чашата преля, когато не пожела да ме види преди да замине за две седмици. Повече не му вдигнах телефона, после цял месец се влачи като лепка пред входната ми врата и ми спука телефона от звънене. Късно е, либе, за китка! Така и си остана сам, леко напълня и оплешивя. Големият пич! Не търчи след мъже, сто процента има много, които ще те носят на ръце! Успех и умната!

9.   Много точно номер 4 и 6, Моят коментар още е в изчакване, но аз така "пре**ах" бившия и си го заслужи напълно, защото освен всичко ме и мачкаше постоянно и ме караше да го чакам постоянно.