Препоръчайте ми сайтове за дрехи
Здравейте. Препоръчайте ми сайтове/фб страници/инстаграм страници за пазаруване на дрехи. Нещо младежко, разбра се, нестандартни неща...нещо което го няма в повечето такива страници. На нормални цени.
Момиче на 20

Коментари

1.   Аз лично намирам хубави неща в koketna, aboutyou, answear... но само отделни бройки и следя постоянно.

2.   remix.bg outlet Харесвам и about you, но той е по-скъпичък

3.   IVET. BG (модерни дрехи на прилични цени, през уикендните намаления има и по 5 лв дрехи)
badu. bg (готини дрехи на добри цени, ИДВАТ СУПЕР БЪРЗО, едни дънки ми дойдоха 1 ден след поръчката)
eDrehi
mercari
trendyol
Zaful
linaox
Jordannis
Modivo
zepnep
extra
kiki (тениски с хубави надписи)
pinkdose
vovigor
shopcider
SHEIN
Mabelli
Terranova
Motelrocks
Aliatic
lbd
Vovigor
Stradivarius
Soulmia
dresslily
NikoShops
Extravaganza moda
Monli
Eliafit
Vmzona (препоръчвам)
Bamb
XO-store
LilFairy
H&M
New Yorker
Zara
Bershka (препоръчвам)
Pull&Bear (препоръчвам)
Stradivarius
About you (безплатна доставка, има изгодни оферти)
-Някои от тези сайтове са чуждестранни

Евтини хубави дрехи 2ра употреба:
katonovi
remixshop
MANIA

4.   Алесса, иначе отвсякъде Едрехи, Вмзона, фешън дейс, ансуер.

5.   Знам в кои да не влизаш за нищо на света - vmzona, e-drehi, creative.

6.   2, да не правя реклама, но има в онзи форум за мами тема за сайта и падат често кодове за големи отстъпки, аз с тях тениска от 30 взимам на 20 лв. примерно.

7.   Shein ми харесва

8.   Аз дрехи си поръчвам онлайн само от вмзона, всичко, което съм поръчала досега за 4г ми е ставало и дрехи и обувки. Не е кой знае какво качество, но аз не си падам по това да давам много пари за дрехи. Под качество имам впредвид, че не е оригинално, но тениска, която ще си поръчам от там за 5-6 лв, в магазините в моя град са 10 . Дънки си поръчвам за под 20 лв бройката, в реалните магазини са по над 25 лв. Даже наскоро си взех 2 чифта дънки за 22-23 лв и 2 чифта обувки за 20 лв..