"Всички мъже ли са педофили?"
Здравейте на всички. Сигурно ще "засегна" някого с това, което ще напиша. Темата е главно насочена към мъжете, защото при жените това са рядкости. Заглавието е цитат, заглавие на документален филм. Искам да разбера мнението и мирогледа на другите.
Ще направя темата като анкета или въпросник и искам да споделите мнението си, без значение жена ли сте или мъж.
Какво мислите вие за педофилството, за ефебофилите, нимфетите и т.н. ? Какво мислите за заглавието ? Достоверно ли е според Вас ? А какво мислите за деца момичета на по 15-16-17 години или под 15 ? Спомням си като бях на 15-16 как много мъже ме зяпаха, писаха ми неприлични неща, като се вижда че съм дете още, без аз да съм ги провокирала по някакъв начин и странното е тогава, че изобщо не ми правеше впечатление. Това са психични разстройства и най-странното е , че един баща като в ролята си на такъв пази дъщеря си от такива връзки и са против тези връзки, нагледно уж, но всъщност и те се заглеждат по ученички ? Но като се замислим един 50-60 годишен мъж да заглежда и да има намерения към 15 годишно момиче не е много нормално...Нямам против тези връзки, но нека поне момичето стане жена и е на 20-21 години. Веднъж видях как 55-60 годишен мъж шляпна едно момиче пред всички по задника, това момиче беше долу горе на 15 години...Та това е дете..Какво му харесваш ? Детското лице, детския глас, детинското поведение ? Какво ви привлича в тях ? Напълно съм наясно, че не 100% на 100% от мъжете са такива и се заглеждат по деца, но масово е така и не знам дали на някого му прави впечатление. Знам, че ще ме нападнете, но се замислете над това. Замислете се за детството си, или за лични наблюдения, а може и преживявания ?! Ще се радвам ако няма хейт, а компетентни и смислени коментари.

Коментари

1.   Като мъж ти го казвам - харесва ни свежата плът, младото месо, невинността, която 16-17 годишните могат да ти предложат. Предполага се, че на тази възраст не са толкова захабени и са по-стегнати. И преди всички жени да ме оплюете, ще ви отвърна с това, че и момичетата в тази възраст се заглеждат по по-големи мъже от тях. Има една граница естествено, аз лично съм на 21 и не мисля, че разликата е толкова фрапантна. Има и друго и то е, че и вие жените обичате чичковци паричковци и се хващате с по-възрастни и успели мъже, които имат какво да предложат. Монетата си има 2 страни ;).

2.   Това тебе какво те смущава? Така е било от памтивека. Ето виж колко умно разсъждава един млад мъж като н.1!
И аз съм виждал сладки момиченца да бъдат пошляпвани най-демонстративно от 50-60 годишни.

Защо не се запиташ дали мъжете, ако имаха възможност, биха избрали да започнат връзка с 16-годишна девствена ученичка или биха се спряли на 30-годишна "обиграна" мр*сница, каквито са почти всички жени на тази възраст?

Ако ми предложат с коя от двете бих създал семейство, я познай от първия път коя ще избера? Същото е и с 99.9% от мъжете.

4.   Не сме педофили, нито сексуални маниаци. Все още има и нормални хора. Изобщо не се заглеждам по ученички. Допадат ми
подържани жени на 30-35г. възраст.

5.   Всички мъже гледат хубави жени. На челото им не пише на колко години са. НО НОРМАЛНИТЕ мъже не биха се занимавали с ученички, не им е интересно. Другото си е отклонение, но е законно по нашето законодателство,ако има 14 години. Отново, не всички мъже са такива. Това, че някой е погледнал някой друг, не го прави педофил.

6.   Аз бе бих квалифицирал горното като педофилия. Чисто физиологично, повечето 16-17 годишни представителки на по-красивата половина на човечеството вече са с напълно развити първични и вторични полови белези и функциониращи органи. С риск да изгрубея, ще цитирам един филм - "Old enough to bleed, old enough to breed". Освен това, според българските закони доброволен секс с 16-годишна не се квалифицира като престъпление, в Европа масово възрастовата граница е и по-ниска, от 14 на доста места.

Иначе това, което казва #1 за 'свежата плът' донякъде е така, но при равни други условия винаги бих избрал 25 годишна пред 15. Сега, ако въпросът е 45 срещу 35 вече бих се поколебал :)

M, 38

7.   В повечето случаи момичетата около 15-17 са правили повече секс от баба си и изглеждат като мумифицирани, с много грим,
и малко ум, сами си търсят вече чичака с паричкете, щото е по-яко! Чувстват се прекрасно от возенето в скъпата кола и им харесва да плискат в червения кожен салон, сторита на рози, сторита от елитни заведения, хората си мислят, че тва им са бащите хахах, а не избират момчето на тяхната възраст, защото няма кола и стандарта за тях и все още било с детско мислене за разлика от тях. (а тези момичета нямат морал, собствено мнение, потребност и себеуважение) единственото нещо, което могат да предоставят на чичкото е голотата си, а той човека какво да прави- няма да я върне я! M21

9.   Много си ограничена, да не кажа тъпа. Минималната възрастова граница за секс, според закона, е 14 години. Запомнете го най-накрая, просто е. 14 годишните почти са вече млади мъже и жени, не деца както ги наричаш ти. Деца са ПОД 14. Мисля само хубави неща за ефебофилите и нимфетите. За заглавието пък мчисля, че по-идиотско не би могла да го напишеш.

Когато бях на 14 се влюбих за пръв път в момче на 21, но вече си имаше приятелка. Няколко години не ми излизаше от главата и наистина много ме болеше, че не мога да го имам. После си намерих друг, по-голям от мен с 12 години - той на 29, а аз на 17. Никога преди него не съм прекарвала толкова добре в мъжка компания. Бяхме известно време заедно и ни беше хубаво, но заради различни философски възгледи се разделихме, и то с добро. За възрастта никога не сме говорили, никога не ни е била проблем. След него бях с 5 години по-голям, още сме заедно и сме щастливи.

Нали си наясно, че момичетата се развиваме по-рано от момчетата? Преди време някъде бях чела, че тази разлика в развитието е 4 години. Тоест жената трябва да си търси мъж поне 4 години по-голям, за да има баланс между двамата. Аз лично не харесвам по-малки, даже връстници не бих погледнала. Цял живот харесвам само батковци до към 30 години, сега съм на 24. Така че е нормално мъжете да гледат по-млади. Фертилни са, излъчват нежност, чистота, свежи са, ухаят на любов/секс. Това много мъже са ми го казвали. Жените пък търсим по-възрастен партньор, за да ни е равен и да пораснал, да ни носи любов, топлина и спокойствие. Това, което природата е отредила не можете да промените.

Ии преди да говориш с термини като "педофилия", прочети какво значи и се образовай, че тук много се изложи.

Нина

10.   Баба ми е родила на 17 и то два месеца след рождения си ден, значи още на 16 е правила секс за забременяване, и това е било НОРМАТА преди години

Като мъж на почти 40 усещам, че момичета на 16-17-18 определено ме привличат сексуално и винаги са ме привличали. Това си е природа, нагон. Такива с детски лица не ме привличат. Едно момиче на 18 вече е сексуално зряла, чисто природно е абсолютно годна да износи и роди дете и то вероятно много по-здравословно и без усложнения спрямо една жена на 38. Така че щеш-нещеш мъжете така функционираме на първично биологично ниво. Но пък жените имат много по-голям контрол над целия процес на размножаването (спермата е евтина, яйцеклетките - скъпи, да го кажем опростено), така че няма страшно, авторке, защото обикновено се получава както жените искат. Просто не се захващай със значително по-възрастни мъже и готово.

11.   "Всички момичета ли си падат по батковци(чичаци)" Ами ппц не, ако гледаш бай Ганьо и поне 80 процента от хората по дискотеките може би, но нормалните хора с нормални ценности си падат по връстници. Винаги има и изключения, всеки може да се влюби, но едно е 46 годишен да ходи с 38 годишна, друго е 22 годишен до ходи с 14 годишна, въпреки че и в двата случая има 8 години разлика.

12.   Малка част са такива, повечето не сме!

13.   "А какво мислите за деца момичета на по 15-16-1"... По закон в България можеш да сключваш брак след навършени 16 години. Какви деца, какви пет лева, какви педофили?

15.   Естествено, че не всички са педофили, но има и такива. От 13 нагоре обаче момичето вече е тийнейджърка, а не дете. Дори много на тази възраст изглеждат на около 20. Биологично природата е направила така, че когато ти дойде менструацията, вече си жена, готова да бъде с мъж и да ражда деца. Така че има несъответствие между природните и социалните норми. Затова и някои по-първични мъже се заглеждат по момиченца. Това е по-скоро нормално, освен ако не става дума за нещо съвсем извратено като това да харесваш бебета например. Но голяма част от мъжете, дори заглеждайки се по непълнолетни, не биха предприели никакви действия. А момичетата в тийнейджърка възраст би трябвало вече да имат глава на раменете и да се пазят от такива. Аз на тези години вече съм знаела как да се пазя от неприятни свалячи на всякаква възраст.

16.   1, разликата наистина не е фрапантна, ако си действително на 21.

17.   Вземете ги научете определенията. Педофилия е влечение към деца, в биологичния смисъл на думата. Към индивиди, които не са полово съзрели и няма как да се възпроизведат - на 4 -5 -6 години. На 15 една момиче има цикъл и е напълно годна за секс. Едно време са се женели хората на 13.
Аз съм мъж на 35. Не, не бих имал нищо с момиче на 15. Смятам, че психологически ще е зле за нея и от морална гледна точка го чувствам грешно. Но за заглеждането, заглеждам се. Това е биологичния заложено и не се срамувам от природата си. Просто знам, че е само гледане и няма да пипам.

18.   Повечето мъже търсят слаби жени, които да могат да ги контролират. Жените на повече години са често станали независими.

19.   1 Жените по принцип избират по-големи. За съжаление, 40 годишен може да харесва 18 годишна, за мен не е нормално. Дори и мъжа ми да питам, не отрича, а пита дали не е е стар.

20.   Аз пък се чудя защо се приема за нормално млад мъж да си пада по нефертилна жена наборка на майка му, а се цъка с език, ако се чувства привлечен от млада, хубава фертилна жена.

Не знам защо говориш за връзки. Едва ли някой 60-годишен иска връзка с 15-годишна и дори закона позволява да правят секс. Всичко е физическо привличане и от еволюционна гл. т. е нормално, защото това са фертилни жени. При животните също е така и ние не сме изключение. Разликата при нас е, че имаме някакви морални общоприети норми и се смята за неприемливо, но не защото не е нормално от природна гл. т., а защото ние така сме го приели от някакви съображения. Затова и много хора се възмущават, но еволюционно няма нищо странно в това.

То е като с изневярата - всички се заглеждат по чуждо, защото ни е в природата, но не е приемливо да го правиш, защото сме приели, че е аморално.

Мъжа си е фертилен и на 100, стига да му става, а жената е фертилна до 40 макс., от там нататък вече рядко. Затова и на 100 г. да е един мъж ще си пада по млади жени. За мен по-странното е мъж в разцвета на силите на 20-30 да си пада по 50 годишни, както е често срещано напоследък, защото такива жени отдавна не са фертилни и честно казано не разбирам какво физически привлекателно може да види един мъж в такава жена. Колкото и пластмасови цици и устни да си сложи една такава жена и да прави изкуствена фигура във фитнеса, не е като естественото младо жизено тяло. То дори от чисто еволюционна гл. т. не е нормално, макар обществото ни да приема това за по-нормално от влечение към млади жени.

Правя едно уточнение, че е ненормално да си педофил, защото педофилията е влечение към все още нефертилни деца без вторични полови белези. Масово се бърка с ефебофилия/хебефилия, което е влечение към млади вече фертилни жени с вторични полови белези. Момиче на 15 вече не е дете, защото има ясно изразени полови белези и спокойно може да ражда. Даже нашите баби масово са раждали на 15-18, като имаш предвид, че от тогава насам има акселерация и се развиват по-рано.

21.   Отговарям като жена. И аз смятам, че е нормално, едно момиче на 15 да е с момче на около 20 години, много момичета, по мои наблюдения търсят момчета точно на тази възраст, поради това, че са по - зрели, доста по - самостоятелни и т. н, от връстниците им. Но ако мъжа е доста по - възрастен, не го одобрявам. А и голяма част от момичетата, в днешно време, се обличат предизвикателно, гримират се от малки , ходят на заведения до късно и т.н., няма почти нищо детско останало в тях, така че е разбираемо защо младите мъже реагират така.

22.   Н 20, да вземеш да се информирам малко относно фертилността при мъжете че, много глупости дрънкаш.
"След 40-годишна възраст спадът на производството на тестостерон става особено явен и това води до намаляване на костната и мускулната маса, загуба на половата възбудимост, намаляване на способността за производство на зрели клетки сперма. Възникват и усложнения с ерекцията.

Възрастта оказва значително влияние на спермата. Тя е причина за следните последствия:
- Намалена подвижност: сперматозоидите не узряват дотолкова, че да придобият необходимата подвижност да достигнат яйцеклетката и да я оплодотворят.
- Намаляване на ефективността: сперматозоидите не само загубват своята подвижност, но те няма и сили за движение напред и оплождане на яйцеклетката.
- Намаляване на еякулацията: тя отслабва с възрастта и спермата не може да се изхвърли толкова далече, колкото е заложено от природата в най-фертилната възраст.
- Промени в генетичния фон: възниква риск от генетична мутация на клетките на спермата. Те се образуват чрез деление и наличието дори само на една мутирала клетка способства за нарастването на количеството на “развалените” клетки."

23.   20 мъжете само сеi оправдават. Не, не е нормално на 40, 50 да си падаш по ученички вместо по жени. Нормален мъж на 40 не трябва да се привлича от 16 на годините на дъщеря му.

24.   На 22 съм, не харесвам големи жени, които са над 30 години. Допадат ми и момичета на по 18 и не ме интересува кой какво мисли. Тези, които са навършили 18 са ПЪЛНОЛЕТНИ, не са деца. Аз на 18 започнах първата си работа, за какви деца говорите?

25.   айде пак същата тема

навремето бабите ви на колко мислите са се женили и раждали? тепърва на по 25-30 нали както днес е модерно, когато яйчниците ви вече са само за украса

26.   22, и ти се информирай Чарли Чаплин на колко за последно е станал баща. Има доста мъже, които са правили деца на 70 и 80 дори. Ама за жена, родила на 80 не съм чул.

28.   Номер 24, като за твоята възраст идеални са ти момичетата от 16 до 22 години. Не по-възрастни.

29.   Почти всеки би боднал гимназистка, ако му се отвори парашутът. Мъжете, които не биха го направили, са изключение. Най-популярният жанр в порното е "teen" все пак... Не, не е педофилия това, но се счита за аморално и на такива мъже се казва, че нямат топките да си хванат жена на тяхната възраст, инфантилни са, извратеняци и т.н. Понякога е така, понякога не, но момичетата на тази възраст са достатъчно развити физически, за да привличат внимание, това е факт. На ментално ниво е друга историята, затова и толкова много мъже просто искат да ги опънат, малко говорят за връзка и прочее отношения.
Жените пък сме недоволни, защото в тяхно лице виждаме младост и свежест, които голяма част от нас са загубили. Много важно уточнение е, че млад не значи непременно красив и жена на 30 не значи сбабичосан трол. Тук говорим само за привлекателни тийнейджърки, които се вписват в представата - стройна, развита, хубаво личице и т.н. Никой няма да обърне внимание или да възхвалява дебело момиче с грозно лице и акне, въпреки че е на 16. На всяка възраст е едно и също - важното е как изглеждаш на първо място.

32.   Хубавото си е хубаво независимо от годините. Иначе в ученичките дразни лапешкият акъл, това не ми харесва. Хубаво на вид, като си отвори устата и почне да обяснява компетентно за живота и вселената, те напушва смях.

34.   Н 24, на твоята възраст е съвсем нормално да те привличат момичета около 18- 22, разбира се. И съвсем нормално е да не те привличат жени около и над 30- те, разликата е много голяма.
Въпросът е че, и чичовци разни се опитват да минат за младоци на които им се прищяло не просто 18 годишно, а дори деца на 14- 15.г.
И се опитват да наложат педофилията си като нещо нормално.
https://lechenie.bg/parvi-priznatsi-na-pedofiliya-kak-se-razpoznavat

35.   29 неприятно ми е само как се обяснява, че всеки мъж би ги боднал. За мен е неприемливо мъжа ми на 40г да иска да бодва тинейджърките. Щото може да му са дъщери. Да иска по-млада, да, но другото не смея да го мисля. Ще излезе, че мъжете са доста отвратителни, жалко...

36.   35< не са отвратителни, просто ти не си ги опознала и не можеш да ги разбереш, а и мислиш от женска гл. т. И на мен примерно ми е отвратително как много жени избират невъзпитани мачовци, които ги унижават или такива с пари пред възпитани, умни, отговорни и възпитани мъже. И за мен е отвратително, че често възпитанието у мъжа и у важението му към жената се смята за слабост и за скучно и си наваксва с някоя "интересна" отрепка. И на мен ми е отвратително как жените смятат курварите за вървежни, защото видиш ли били опитни, а после реват, че същите им изневерявали.

37.   36 е кво да ги разбера, мъжа ми да иска 16 годишна какво да му разбирам. Аз да не искам 15 годишен. За другото всеки си избира.

39.   37, и мъжа ти не иска мачо.

40.   Нина, искам да ти кажа, че от текста ти лъха мноого тестостерон.
Оня ден прочете един коментар в раздел Други и много надъхан стана, цял писател направо. Но както казах, въпреки старанието ти "природата" ти яко си ухае.

Също така да отбележа и това, че тук "природата" те е определила като 24 годишна, а в 2 други теми го е измислила, че си 32 годишна.. точно същата тази "природата" ;)

41.   Е,аз пък си признавам,че съм педофил.Нещо проблем ли има?Я да изчетем сега водопада от морал и право!

42.   Над 14 за мен не са деца. И не, не съм педофил, жена на 22 съм.

43.   Жено... прочети каква е дефиницията първо на педофилия. Това е сериозно нещо, и знам че жените не обичате да четете, ама за това прочети... Момичетата приключват пубертета към 14 години, и след това са жени... Поне биологично. Виж психичното развитие, в това модерно общество, е доста по-дълъг процес. Аз бих казал - много си умират и без да са го завършили... Но фактът е, че мъжете са програмирани от природата да "нападат" след пубертета. Защото ако не си ти, ще е някой друг. Виж, по-психично зрелите, търсят по-психично зряла жена, т.е. поне 19-20. Но ако не си гледала "Идеокрация", върви изгледай и това. Как да кажа - те не са от тези които успяват да си пръснат гените таката както по-примитивните индивиди... Някой може да реши и до 30 да чака, но всичко това е въпрос на личен избор. Биологично, след пубертета... съчувствам ти, но се водиш жена, и с всички произтичащи от това последствия...

44.   Чи защо да се колебая? 1-та ми беше на 15г и 7 месеца, а аз бях на 19. Дори не ми позволи да я изчакам, но най-интересното е, че ме беше излъгала, за да легне с мен. Единственото, което ме спаси беше, че я вардих и докато не стана на 16 не съм ѝ вкарвал сперма, но много ме съмняваше да не го направи и с друг, че тогава става весело, но младата плът си е млада. Та с нея си играхме около 6 години и така. Накрая се намеси една друга кака и стана весело, а тя покани още една, че от една любовница станаха 4, а когато видиш 2 мацки, които не си ги и виждал преди, натокани, нагласени, оскубани, с разни леки тунингчета, в разни леки и феерични дрешки и т.н. какво си мислите? - че ще им чета "морал"?
нема, баце! НЕМА!
Фащаш и ръгаш и толкоз! Ако вземе много да квичи и я пошляпваш, че и семе в ануса или в устата ѝ вкарваш, та ако ще да гълта.
До сега не съм виждал мацка да плюе сперма - всичките са си я гълтали с кеф! Поне моята. Не знам за на другите как е...

45.   Абе 43 - щом има мензис, значи нещата са ясни!
Повече не е нужно да ми приказва... ;)

47.   Съвсем нормално е мъжете да харесват по-млади момичета. Природата така го е устроила. Аз съм жена и като тинейджърка вчесто съм се заглеждала в по-големи от мен. С мъжа ми разликата ни е 12 години. Емоционално и физически ни е конфортно сега. Но ако се бяхме срещнали, когато е бил на 20 годишен,а аз на 8 години нещата щяха да са недопустими естествено.

48.   Не, много малко са педофили. Обаче няма как да не оцениш и харесаш хубаво, стройно момиче на 17-20г. Това е натурално и естествено заложено за всеки нормален мъж с нормална сексуална ориентация и разбирания. Фигурата на такова момиче е най-близо до желаната от един мъж. Има проучвания за това. Това е и най-разпростанената възраст за момичета в модните агенции както и най-естествената възраст в която мъжете са взимали жените си през хилядолетията. При мъжете е различно, защото жените харесват по други показатели. Само хубост не е достатъчно, а трябва мъжественост и умения които се добиват с годините. А и повечето момчета нямат мъжка хубост. Затова при жените не е така естествено да харесват по-млади.
Изисква се съвсем малко да излезнеш от своето си мислене, за да разбереш какво харесва един нормален мъж. Ама наистина съвсем малко усилие и желание. Просто не мисли само за себе си. Погледни една майка на абитюрентка не се ли радва и тя силно на хубостта на дъщеря си. Кога ще се зарадва повече на нейната красота?
Друг е върпосът, дали е нормално един зрял мъж да би искал връзка с такова момиче. В днешно време не е нормално, защото е много вероятно да е за кратко, без полезно. Обаче навремето е било разбираемо, защото тя ще го дари с деца и грижа, а той с дом и сигурност. Било е съвсем нормално мъж със средства на 35, който дотогава е градил живота си да вземе за жена 18-20 годишна вместо 35 годишна вдовица. Обратното се е случвало рядко. 15-17 годишните наистина изглеждат като деца в лицето, но пак е естествено да загледаш такава, ако е развита в тяло.
Все пак като съзреем достатъчно, заглеждаме по-рядко. Като цяло е добре за женен мъж, да не заглежда често други жени, за да стои по-стабилно на мястото си. Но пък и да не цени красотата и женствеността на една девойка е глупаво и неадекватно.

49.   9, ти на 14г. и 50 годишни да си харесвал/а това си е напълно твоя работа и разбира се твое право. Но е напълно неадекватно да говориш, че момчетата се развивали 4г. по-бавно. (Тези глупости може и да се харесват за някои обсебени майки, на които не им се иска да синовете им да порастват.) Ако наистина беше така, най-малкото щяха да ги пускат 4 години по-късно на училище, не да са в един клас връстничките им. Все пак целта на училището не е само оргамотяане, а и социализация.

48 - нормалното за обикновен средностатистически 35 годишишен мъж едно време е било вече да има няколко деца, най-голямото от които да е на 15-16 год. възраст. Мъжете едно време не са чакали да направят кариера за да създадат семейство, защото за много от тях това е означавало да стоя без секс. Все пак едно време не е имало чак толкова много курви и проститутки, а и по чисто финансови причини до такива са имали достъп немного, обикновено само хора от висшето общество казано най-общо.
А мъж със средства, за който ти спомена, на 35 вече също одавна е бил женен и даже с няколко големи деца, разбира се ако е от нормалните. Такъв, или по-възрастен разбира се, е било нормално да си вземе нова 18 (примерно) годишна, но ако първата му жена е умряла, което всъщност не е било чак прецедент едно време, защото качеството на живот е било доста по-ниско, дори и при заможните хора.

50.   Майката на абитюрентка се радва на хубостта на дъщеря си точно толкова, колкото се радват и майката и бащата на абитюрент на хубостта на сина си. Ако поне сам си вярваше на обяснението си, че при мъжкия пол само хубост не е достатъчна, то нямаше да допълваш, че и веднага след това, че повечето момчета нямали мъжка хубост. Мъжката хубост, а и хубостта по принцип, реално означава ХУБАВИ ГЕНИ. Мъж, който няма мъжка хубост като момче, няма да я проима и на 35 години. Освен това днес за едно младо момче, което физически си е цял мъж, както младото момиче си е жена, е много по-лесно да постигне финансов напредък, отколкото да кажем преди 15 или повече години. Айде ще спра дотук.

51.   Не всички мъже сме такива, но масово коментиращите в сподели страдат от определени психични отклонения и смятат забежките с тийнейджърки за нещо нормално. Пускат евтини обяснения с цел да оправдаят това че ги интересува единствено секс и нямат елементарно уважение към жените.

Същите 'млади и стегнати' момичета на които са толкова навити, биват бързо захвърлени заради следващата млада. Никакви изненади. Общо взето някои хора са с манталитета на примати, нищо че се водят хора.

53.   До №49.
Принципно си много прав/а, но с една мъъничка подробност: ВИНАГИ е било "жената да хареса 1-ва мъжа, който да я хареса!", иначе другото пак не е толкова вярно.
Курви и проститутки имаше и тогава, но се предлагаха не толкова за пари.
Дори и педите имаше, но не се показваха толкова нагло пред всички, както и траверсите.
Не си мисли, че качеството на живот се е променило към по-добро за наше време - НЕ твърдо и неотклонно! Защо? - ще попиташ вероятно - простичко е. Качеството на живот НЕ се определя от парите! Това го знаят много малко хора.
Има една притча в която се казва, че "не е нужно да изгубиш всичко друго, което имаш, за да разбереш, че шарените хартийки НЕ стават за ядене."!
Всъщност тогава имахме много повече и бяхме много по-добре и много по-осигурени от сега, ЗАЩОТО: хората НЯМАХА много пари, но нямаше и такива лакомии, боклуци и простаци, които да живеят, за да смучат пари!
По принцип парите ТРЯБВА да се разглеждат САМО и ЕДИНСТВЕНО като средство, а не като самоцел, което се е превърнало във ФИКС-идея последните години.
Ако имаш земя, техника и консумативи, а нямаш толкова пари, Ти например каво би направил/а, защото аз бих си разорал едно местенце в градинката и бих си посадил няколко лехи с: червен, зелен, черен лют и сладък пипер, домати, краставици, магданоз, чорбаджийски чушки, зеле, карфиол, патладжан, кукуруз, слънчоглед, боб, леща, грах, спанак, чесън, лобода, целина (кервиз), картофи, девисил, копър, цветно зеле(карфиол), моркови, а от дърветата ябълки, смокини, круша, синя и червена слива, джанки, каражейки, орехи, лешници и т.н.
Знаеш ли едно семейство по татово време при съответната покупателна способност с колко буркана започваше зимата (и това НЕ е било рядко срещано, а точно напротив) при 2 члено семейство - поне 280 буркана по 0,800л с компоти от: сини сливи, джанки, ягоди малини, капини круши, ябълки, дюли. Поне 1 каче 120 литра ЗЕЛЕ, поне 1 бидон 120 л туршия, поне 25 буркана царска туршия.
И още поне 150 средни бурканчета 0,38 л сладкА, конфитюри и мармелади. Забравих най-важното - поне 60 бр. краставици корнишони и поне 80-120 бр доматен сок/домати.
Домата е едно от най-важните ресурси на българина, ами гроздето, ами виното, ами ракията - ей, деца - месото НЕ расте в магазините, както и сиренето не се създава по рафтовете. Сиренето зрее поне 45 денонощия, а кашкавала - поне 60.
15 дена след ваксинация на кравата млекото НЕ става за НИЩО и се хвърляше!
С него се храниха прасетата. Какво знаете повечето от вас? Дъщеря ми - 13 годишна ми заявява, че "няма да отида на село, защото трябвало да се работи!"
Ами куха лейко, не е ли работа да си направиш парник и да си изкарваш сама хляба?
- Аз на село НЯМА да стъпя, защото там няма нет!
- Има нет и то ОПТИЧЕН!
- НЯМА ДА СТЪПЯ ТИ КАЗАХ!
- Недей! Аз няма да ти оставя парола на комповете в къщи или ще си пренеса всичко на оптиката на село - 100 mbps за 30 лв. гарантирани по 2 mbps за вход и за изход. Дори няма да ти оставя и работещ комп.
Разбирате ли, колко е строшен чипа на нашите деца, а в училище какви простотии учат..., ами навън какви лайна се серат по техните главици... просто първото нещо, което бих направил, ако някой ми даде власт е БИХ ВЪРНАЛ РЕАЛНИЯ СМИСЪЛ НА ДУМИТЕ, а след това и всичко останало, като излизане от ЕС, водене на неутрална политика, и възстановяване на субектноста на тази държава, защото не знам дали разбирате, но в момента сме един оглозган кокал в чинията еврогейския съюз и над нас са се надвесили псетата, върколаците и мършоядите!

55.   Номер 20 откъде го измисли, че сте фертилни до 100 години.
1. И мъжа и жената остаряват, това е неизбежно!
2. Още след 40 години имате проблеми с ерекцията ( почти 80% сега големите хейтъри и големите мъже ще ми се нахвърлят и ще се изкарат полови атлети), за разлика от жената, която винаги може да прави секс и не се притеснява става ли й или не.
3. На 50-60 г. повечето мъже са болни я диабет, я някакво друго заболяване. Кости, стави ви болят, някой от вас пък са с проблеми с простатата. Да те питам като си болен и те боли всичко какъв секс ще правиш?
4. За да имаш деца тогава трябва да си с някоя млада и задължително пари да имаш за да я накараш да ти роди дете.
5. Трябва да си много спокоен и здрав за да станеш баща на тези години, а повечето от вас са толкова стресирани от битови проблеми и финансови проблеми.

Така, че престанете да твърдите, че може и до 60, 70 да ставате бащи. Както мъжа, така и жената остарява, но мъжете много по-бързо остаряват сексуално.

57.   55, ми тя тази някоя млада пак не е гарантирано, че ще зачене от старец, какво като е млада. Не че изобщо няма шанс, но просто той е невероятно малък.. това буквално си е чудо в пълния смисъл на думата чудо. Дори в българската литература има сведения за това как разни млади жени, омъжели се за възрастни чорбаджии, са били зачевали от някой млад като тях мъж, за да може дъртият да има някакво поколение.

58.   Мъж на 37 съм. Отговорът на номер 17 е най-адекватен. Няма нищо педофилско мъжете да се заглеждат в млади мацета, които физически вече са жени. Да, има 15-16 годишни, които вече са си жени (освен, че имат цикъл) и много повече приличат на жени, отколкото на деца. Но ментално са незрели и там е проблема. Това обаче няма нищо общо със сексуалността у мъжа. Мъжете сме създадени да обладаваме жени, ние сме ловци и когато някоя крехка и свежа сърничка се появи, неминуемо я виждаме като плячка. Разбира се, нормалните мъже не се занимаваме с 15-16 годишни, минимум търсим пълнолетни, поради ред причини. Обвиненията в педофилия, защото някой мъж загледа 16 годишно маце са нелепи. Ми тя си е жена по физика от всякъде. Аз вече съм женен и от 5 години не съм бил с друга жена, но когато бях на около 30 имах гаджета съответно на 19 и 22 години. Те обаче бяха крайно незрели и въпреки, че бяха красиви със хубави стегнати тела, просто си дадох сметка, че жените в тая възраст не стават за сериозни връзки. Какво остава пък за ученички. Разбира се, има и момичета на 15-16, които все още въпреки цикъла, повече приличат на деца, отколкото на жени и няма как нормален мъж да изпита привличане към тях.

59.   Не знам за това, аз съм забелязал, че жените, които са много развити в пубертета рано повяхват. И обратното.

61.   До Н. 26
Чарли Чаплин е бил на 52 години когато се жени за Ууна, която е била на 18 години. Дали тогава е имало минимална законна възраст за секс в Америка не зная, но Чаплин със сигурност е знаел какво прави.
За себе си мога да кажа, че след като в България минималната законна възраст за момичета да правят доброволно секс е 14 години, този факт го приемам с отворено сърце макар, че съм между 40 и 50 годишна възраст. Малко е трудно 14 годишно момиче да се съгласи да бъде с мен, но ако имам шанс няма да го пропусна. Нека моралните жени да си говорят каквото си искат. Някои жени от завист ни обвиняват в педофилия.

62.   Престанете да бъркате законното с нормалното. Има доста неморални практики, които са напълно законни.

Който не вижда проблем в това 40 годишен мъж да прави секс с 14 годишна е или с манталитета на тийнейджър самия той, или просто обсебен от секса перверзник. Едно е да разпознаваш че някое момиче е привлекателно, съвсем друго е постоянно да точиш лиги към тийнейджърки.

Нищо чудно че на мъжете в наши дни ни излиза лошо име. Като чета коментарите тук започвам да мисля че е напълно оправдано. Срам ме хваща заради подобни примати.

63.   Дъщеря ни е на 17 години. Хубаво, че мъжът ми, който е на 41, не чете този сайт, иначе не отговарям за последствията... За него всяко момиче под 20 години е "пикла, която баща й малко я стяга" и се заглежда по жени най. вече около 30-е. Това ми се струва нормално.