Да изляза ли с омъжена жена ?
Запознах се с една жена, като в последствие разбрах, че е омъжена. В началото не знаех. Казах и, че няма смисъл да задълбочаваме нещата и кой откъде е щом е омъжена. Тя обаче много ме харесва, постоянно ми пише и твърди, че едва ли не е луда по мен.
Иска и да се видим естествено.
По-голяма е от мен. Спор няма, че ми харесва, но нещо се замислям дали си заслужава цялата тая история.
В смисъл дори за един секс просто, заслужава ли си? Изрично съм и обяснил, че от мен не трябва да очаква нищо щом е омъжена, но тя продължава да иска да се видим.
Жените знам какво ще кажат. Пичове а вие как бихте постъпили?

Коментари

1.   Мъж съм, дори и за секса не бих излязал с такава жена.
Не искам да се замесвам в някакви филми и после да се чудя дали мъжът ѝ няма да ми скочи някъде.
Тази жена явно си го търси, едвали си само ти на въдицата. Сигурно е излизала или продължава да излиза/да прави секс и с други мъже.
Работата е да не се вържеш на въдицата,че някои мъже покрай секса, започват и чувства да изпитват и докато се усетиш, тая ще ти натресе децата си (ако има такива) и ще се занимаваш с драми.
Излишни филми, не се занимавай.

2.   Не си заслужава, след като изневерява на мъжа си, ще изневери и на теб, дори да се раздели с него и да се обвържете по-сериозно с нея. Намери си свободна жена.

3.   Аз ще и го нанижа и кой от къде е.

5.   Най-много да разбиеш някое семейство или да ти разбият на теб зъбките, не се забърквай в турски сериали. М21

6.   Пич е** и бегай, направи си кефа, изхарчи и парите.

Ако те привлича физически нападай, освен това тя самата ти се натиска.

Наеми хотелска стая, в никакъв случай не ходи у тях.

7.   Човек трябва да е или много влюбен, или много глупав , за да нсптави подобно нещо. Не си струва.

8.   Излез, ама някай очаквания

9.   Ми ако и ти си женен става ,няма лошо.Пък и да не си може но трябва да си максимално ДИСКРЕТЕН ,да пазиш жената.Имал съм такава връзка преди 13г. за 2г. и беше много хубаво но при всеки е различно.
Прецени добре нещата и изговорете всичко с жената преди да правите каквото и да било но наистина честно.Всеки да си знае възможностите и не на последно място да е готов и за последствията.Натоварващи са тези връзки но и много разтоварващи;-).

10.   Не се поддавай на ку.вински номера и не се забърквай с омъжена жена.Ако тая жена е свястна няма да е луда по тебе,ще си гледа собствения мъж.По колко други още е била"луда"?Нима не преценяваш и не осъзнаваш на каква жена си попаднал?Ами мъжа и познаваш ли,знаеш ли колко глупаци не искат да осъзнаят,че жена им е вирнала опашка,а отиват да бият другия мъж,за случая в който дълго и безрезултатно издирваха любовника на жената на една мутра не си ли слушал?Струва ли си заради едно съмнително удоволствие?Остави я тая да си търси друга жертва,не се въвличай в неприятности,питаш струва ли си-не,категорично не.

11.   Според мен не ти трябва да женена жена, ако се разведе вече е друга работа. Ако има дете - сложно. Чужди деца да гледаш... ако си богаташ не е проблем.

12.   Ами ако само си говорите, може. Като цяло няма смисъл, не се забърква.

13.   Ако не я изпердашиш ти, ще я изпердаши някой друг. Така че си ти, внимавай само да не се влюбиш.

14.   Щом още на този етап имаш чуденка, по добре не се занимавай - не си заслужава. Ако беше сигурен, че я искаш въобще нямаше да имаш колебания или да се стигне до дискусии. Ти се чудиш - това е показателно - значи дамата не ти харесва чак толкова, че да си заслужава потенциалните усложнения. Очевидно предлаганото от нея не е достатъчно. Не прави компромиси. Най-доброто, което можеш да направиш е да се дистанцираш и да продължиш да търсиш.

Живота е твърде кратък, за да си губим времето с хора, с които не сме сигурни, дали искаме да имаме нещо общо или не.

15.   Ако те кефи да. В крайна сметка не ти я преследваш, а тя сама ти пуска ясни сигнали, така че си е преценила рисковете спрямо желанията. Ако нещо се прецака положението, не може да те обвини ,че си и "разбил семейството и живота". Но пък внимавай да не хлътнеш. На мен честно казано повече ми звучи на игра от нейна страна, себедоказване, търсене на загубени емоции и тръпка, така че умната

16.   Не си губи времето. Тя си търси разнообразие, а ако мъжът й разбере, може да се стигне до кофти ситуации.

17.   Бро виж, ако можеш да я бъцнеш, но не задълбочавай.От това нито става съпруга нито майка. Аз излизах веднъж с омъжена, тя много настояваше.Призна ми, че мъжа и нещо страдал от Бърн аут, и много рядко я чука.Тя беше загоряла горката като каубойски тиган. Излязохме, на връщане я закарах до у тях, а тя ми направи свирка в колата посред бял ден пред домът на мъжа и, до като той е на работа.Смятай какъв парцал и без капка респект от мъжа си, където я издържа и всичко и е дал и я бил прибрал от някакъв ресторант на слънчака била сервитьорка навремето там за 100 лв. там.Такива стават само за забавления.

Чингис Хан

18.   Прост съвет: не се занимавай с такива неща.

20.   Тя че е парцал, парцал е, ама ако се занимаваш с боклуци, значи и ти си боклук. Мъж, който уважава себе си не се търкаля с евтини лесни жени.

21.   Абе ако сте от един град, дори и да е София, не се занимавай, или го направи еднократно. Какви са тия писанки и чатове? Какво е това "излизане", ще се шляете хванати за ръчичка и прегърнати на кафенце ли? И като мине някой познат на мъжа и ко прайм?

Въобще с такива работи не се занимавам лично аз. Не че те съдя.

Но с тази жена освен за секс други отношения не трябва да имате. Връзка само за секс е: "Довечера да се видим?" "Дане" "Ок" и толкоз и отиваш у тях и вършиш работа или обратното. Не да въртите чатове и любов, "луда по мене" и тн. Да не говорим, че е женена.

Абе ще се обатачиш, внимавай, още повече, че си свободен и ти четка егото, да не хлътнеш...

22.   "за един секс просто"? Че за един секс хората влизат в затвора или си загубват парите. Що за определение. Чукай докато може, стига да ти харесва.

23.   Като мъж, който е правил подобна глупост ти казвам, че това е една от най-големите грешки. Първо, подобни жени търсят само и единствено забавление. Освен теб най-вероятно има поне още двама-трима. Второ, ще загубиш много ценно време, през което да си намериш истинска половинка. При мен се получи точно така и в момента съм сам. Приятелите ми се ожениха и отдавна си имат семейства, а аз дори и да харесам някоя жена, то тя е заета. Още по-показателен е факта, че всички споменати приятели си изградиха връзките докато аз се занимавах с глупости.

24.   На твое място бих проверил кой е мъжа ѝ и бих го поканил на срещата. Така и така знаеш, че има мъж и тя знае, че е омъжена - не вярвам да те кани да правите нещо, което не е за пред мъжа ѝ. Вижте там кога сте свободни тримата!

Ако си мислиш да слагаш рога на човека, първо виж има ли свободни места в ортопедията, за да не те оставят да висиш пред входа с потрошено тяло! Покрай тая пандемия нещата са извън контрол, брато!

25.   Като жена ти казвам - не се занимавай. Има достатъчно свободни момичета. На нея нещо й е доскучало, може да иска да си докаже, че още става. А по такива жени се хлътва лесно, после става сложно. Може да си мислиш, че ще е само един секс, но няма да се спреш до там. В такива филми ще се вкараш, въпреки че сега не ти се вярва.

26.   Не си разваляйте семействата, заради увлечения! Няма да е еднократно вероятно. Можеш да и предложиш семейно да отидете на фитнес-тя със съпруга си, а ти със съпругата си. Определено няма да и допадне идеята.

27.   Прочети още веднъж коментара на 24 - право в десетката.
Преди няколко години наш приятел се забърка с омъжена жена.
Съпругът й като разбрал, го причакал пред тях и такъв бой му беше хвърлил, че два месеца ходи със синини по лицето - за щастие, не стигна до ортопедията.